"Іргелі ғылыми зерттеулерді жүзеге асыратын ғылыми ұйымдарды қаржыландыру нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 18 қарашадағы № 925 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 15 қарашадағы № 1006 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Іргелі ғылыми зерттеулерді жүзеге асыратын ғылыми ұйымдарды қаржыландыру нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 18 қарашадағы № 925 қаулысының күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2022 года № 925 "Об утверждении норм финансирования научных организаций, осуществляющих фундаментальные научные исследования"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 ноября 2023 года № 1006.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 2022 года № 925 "Об утверждении норм финансирования научных организаций, осуществляющих фундаментальные научные исследования".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов