2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 1111 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 41, 79 және 111-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2023 год и внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2023 года № 1111
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьями 41, 79 и 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2023 – 2025 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 987 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы
4 824 579
9.
Қостанай облысы

1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2023 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2022 года № 987 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2023 – 2025 годы" следующие изменения:
в приложении 2-1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего
4 824 579
9.
Костанайская область

960 715
3.
Алматы облысы
406 990
387 590
19 400
";
көрсетілген қаулыға 10-қосымшада:
реттік нөмірі 1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
1
Шетелдегі отандастарға және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарға қолдауды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қандастарды ақпараттық қолдау орталығының жұмыс істеуі арқылы шетелдегі отандастарға және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарға ақпараттық-консультациялық қолдау көрсету;
шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен мәдени-гуманитарлық байланыстарды қамтамасыз ету үшін іс-шаралар өткізу;
шетелдегі отандастардың мәселелері бойынша талдамалық зерттеулер; шетелдегі отандастарға Қазақ ұлттық мәдени орталықтарының жұмысын ұйымдастыруға және жарақтандыруға көмек көрсету;
шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтар (қатысумен) үшін мәдени-бұқаралық және білім беру-танымдық іс-шаралар мен жобаларды ұйымдастыру;
шетелде отандастарды және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау мәселелері бойынша өзекті ақпаратты тарату және сапалы контент дайындау.
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі
"Отандастар қоры" КЕАҚ
022 "Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды және қатынастарды дамытуға жәрдемдесу"
101 "Шетелдегі отандастар мен Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтарды қолдау үшін жағдай жасау"
610 572
";
реттік нөмірі 8-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
8
Топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстар, материалдар мен деректерді есепке алу, сақтау
Аумақтардың ғарыштық түсірілім материалдарын өңдеу, қалалар мен елді-мекендердің топографиялық жоспарларын жасау және жаңарту бойынша жұмыстарды жүргізу, I, ІІ сыныпты нивелирлеу, пункттерді зерттеу, қалпына келтіру, үйлестіру және пункттерді салу, жиынтық каталогтарды жасау, цифрлы мемлекеттік топографиялық карталардың масштабтық қатарын құру және жаңарту, тақырыптық карталарды және жоспарларды жасау және/немесе жаңарту, топографиялық карталарды басып шығару, географиялық атаулардың мемлекеттік каталогтары дерекқорының мониторингін жүргізу, техникалық жобаларды құру, топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды мемлекеттік есепке алу және сақтау.
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ұлттық геодезия және кеңістіктік ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
007 Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру"
101 "Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету"

960 715
3.
Алматинская область
406 990
387 590
19 400
";
в приложении 10 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 1 изложить в следующей редакции:
"
1
Услуги по обеспечению поддержки соотечественникам за рубежом и прибывшим в Республику Казахстан этническим казахам
Оказание информационно-консультативной поддержки соотечественникам за рубежом и прибывшим в Республику Казахстан этническим казахам посредством функционирования Центра информационной поддержки кандасов; проведение мероприятий для обеспечения культурно-гуманитарных связей с соотечественниками за рубежом и прибывшими в Республику Казахстан этническими казахами; аналитические исследования по вопросам соотечественников за рубежом; оказание содействия соотечественникам за рубежом, в организации работы и оснащении казахских национальных культурных центров; организация культурно-массовых и образовательно-познавательных мероприятий и проектов для (с участием) соотечественников за рубежом и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов; распространение актуальной информации и подготовка качественного контента по вопросам поддержки соотечественников за рубежом и прибывших в Республику Казахстан этнических казахов.
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
НАО "Фонд Отандастар"
022 "Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан" 101 "Создание условий для поддержки соотечественников за рубежом и этнических казахов, прибывших в Республику Казахстан"
610 572
";
строку, порядковый номер 8 изложить в следующей редакции:
"
8
Топографо-геодезические и картографические работы, учет, хранение материалов и данных
Проведение работ по обработке материалов космоснимков территорий, созданию и обновлению топографических планов городов и населенных пунктов, нивелирование I, II класса, обследование, восстановление, координирование и закладка пунктов, создание сводных каталогов, создание и обновление масштабного ряда цифровых государственных топографических карт, создание и/или обновление тематических карт и планов, издание (печать) топографических карт, ведение мониторинга базы данных государственных каталогов географических названий, составление технических проектов, государственный учет и хранение топографо-геодезических и картографических материалов.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр геодезии и простанственной информации"
007 "Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны"
101 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение"

4 486 020
";
реттік нөмірлері 12 және 13-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
12
KazSTSat технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін тәжірибелік пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде KazSTSat тәжірибелік пайдалану және ғарыш аппараттарының белсенді өмір сүру ұзақтығын айқындау арқылы қазақстандық технологиялардың оң ұшу тарихын алу үшін технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесінің (KazSTSat) жұмыс істеуін қамтамасыз ету көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Ghalam" ЖШС
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
100 "Ғарыш аппараттарын басқаруды қамтамасыз ету"
180 732
13
"Зенит-М" ғарыш зымыран кешенінің жердегі ғарыш инфрақұрылымы объектілерін ұстау және пайдалану
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде "Зенит-М" ҒЗК ЖҒИ техникалық және технологиялық объектілерін жұмыстық жай-күйде ұстау үшін кешенді жұмыстар мен іс-шараларды жүзеге асыру, оның ішінде "Зенит-М" ҒЗК-ның табысталған объектілерін күзетуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету, "Зенит-М" ҒЗК объектілеріне жұмыскерлерді жеткізу үшін көлікпен қамту, жұмыскерлерді жеке қорғаныс құралдарымен және арнайы киімдермен қамтамасыз ету, регламенттік және профилактикалық жұмыстар жүргізу, сондай-ақ осы объектіні (жүйелер мен агрегаттар) пайдалану құжаттамаларында белгіленген нормативтік талаптарға сәйкес ғарыш жүйелерін пайдалануда тәжірибесі бар ұйымдар қажет етілген жағдайда, оларды тартумен техникалық қызмет көрсету, және де осы жұмыстарды ұйымдастыру үшін қажетті басқа да іс-шараларды жүзеге асыру көзделуде
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Бәйтерек" Қазақстан-Ресей бірлескен кәсіпорыны" АҚ
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету"
103 ""Байқоңыр" кешенінің Ресей Федерациясы жалдайтын құрамға кірмеген және ол құрамнан шығарылған объектілерінің сақталуын қамтамасыз ету"
1 153 338
";
реттік нөмірі 15-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
15
Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар нарығын дамытуды ынталандыруға бағытталған іс-шараларды өткізу
Қатысушыларды технологиялық бизнес-инкубациялау, қатысушылар үшін маркетингтік және өзге де іс-шараларды жүргізу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық паркіне қатысушылардың дамуын ынталандыру үшін консультациялық, ақпараттық, талдамалық, білім беру іс-шараларын жүргізу, қатысушылардың жобаларын іске асыру үшін әлеуетті инвесторларды іздеу, "Астана Хаб" халықаралық технологиялық парктен акселерациядан өтіп жатқан адамдарға тұрғын үй беру және тұру үшін жағдайлар жасау
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
"Astana Hub" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі" Корпоративтік Қоры
205 "Қазақстан Республикасының инновациялық дамуын қамтамасыз ету"
103 "Астана Хаб" IT-стартаптардың халықаралық технопаркі негізінде инновациялық экожүйе құру"

4 486 020
";
строки, порядковые номера 12 и 13 изложить в следующей редакции:
"
12
Опытная эксплуатация космической системы технологического назначения KazSTSat
В рамках исполнения государственного задания предполагается выполнение работ по обеспечению функционирования космической системы технологического назначения (KazSTSat) для получения положительной летной истории казахстанских технологий путем опытной эксплуатации KazSTSat и определение срока активного существования космического аппарата.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
ТОО "Ghalam"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры" 100 "Обеспечение управления космическими аппаратами"
180 732
13
Содержание и эксплуатация объектов наземной космической инфраструктуры космического ракетного комплекса "Зенит-М"
В рамках исполнения государственного задания предполагается осуществление комплекса работ и мероприятий по поддержанию технических и технологических объектов НКИ КРК "Зенит-М", в том числе организация и обеспечение охраны переданных объектов КРК "Зенит-М", транспортное обеспечение для доставки работников на объекты КРК "Зенит-М", обеспечение работников средствами индивидуальной защиты и спецодеждой, проведение регламентных и профилактических работ, а также с привлечением при необходимости организаций, имеющих опыт эксплуатации космических систем в соответствии с нормативными требованиями, установленными эксплуатационной документацией данного объекта (систем и агрегатов), их техническое обслуживание, а также осуществление других мероприятий, необходимых для организации этих работ.
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
АО "Совместное Казахстанско-Российское предприятие "Байтерек"
010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры"
103 "Обеспечение сохранности объектов комплекса "Байконур", не вошедших в состав аренды Российской Федерации и исключенных из него"
1 153 338
";
строку, порядковый номер 15 изложить в следующей редакции:
"
15
Проведение мероприятий, направленных на стимулирование развития рынка информационно-коммуникационных технологий
Акселерация технологического бизнес-инкубирования участников, проведение маркетинговых и иных мероприятий для участников, проведение консультационных, информационных, аналитических, образовательных мероприятий для стимулирования развития участников международного технологического парка "Астана Хаб", поиск потенциальных инвесторов для реализации проектов участников, предоставление жилья и создание условий для проживания лицам, проходящим акселерацию в международном технологическом парке "Астана Хаб"
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
Корпоративный фонд "Международный технопарк IT-стартапов "Astana Hub"
205 "Обеспечение инновационного развития Республики Казахстан" 103 "Создание инновационной экосистемы на базе Международного технопарка IT-стартапов "Астана Хаб"

4 731 945
";
реттік нөмірі 20-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
20
Білім беру саласында дене шынықтыру және спорт саласындағы іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде келесі жұмыстар жүргізіледі:
көзделген қызметтер көлемі шеңберінде іс-шараны сапалы дайындау және уақтылы өткізу;
санитарлық-гигиеналық талаптарға және өртке қарсы қауіпсіздікке сәйкес спорттық іс-шараларды өткізу орындарымен қамтамасыз ету (дәретхана, себезгі бөлмесі, киім шешетін бөлме, өртке қарсы жабдық);
тізімдерді қалыптастыру және төрешілер бригадасымен, медициналық персоналмен және қызмет көрсетуші персоналмен қамтамасыз ету;
мандаттық комиссияның отырысын өткізу;
жарысқа қатысушыларды вокзалдан тұрғылықты жеріне дейін және кері, сондай-ақ тұратын жерінен жарыс орнына дейін және кері көлікпен қамтамасыз ету;
спорттық жарыстарды өткізу үшін спорттық мүкәммалмен қамтамасыз ету;
спорттық іс-шараларға қатысушыларды марапаттауға марапаттау белгілерімен (кубоктар, дипломдар, грамоталар, медальдар) қамтамасыз ету;
баннерлік өніммен қамтамасыз ету;
ашылу және жабылу, сондай-ақ қатысушыларды марапаттау рәсімі.
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі
"Ұлттық ғылыми-практикалық дене тәрбиесі орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету"
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
249 649
";
реттік нөмірі 26-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
26
Денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау
Озық халықаралық тәжірибе негізінде денсаулық сақтауды реформалауды әдіснамалық қолдау. Денсаулық сақтаудың ұлттық шоттарын қалыптастыру, Халықаралық жіктеуішті енгізуді, оқытуды ұйымдастыру және Қазақстан Республикасының аумағында он бірінші қайта қаралған (ХАЖ-11), денсаулыққа байланысты аурулар мен проблемалардың халықаралық статистикалық жіктемесіне бейімдеу, Денсаулық сақтау жүйесі үшін кадрлар даярлау саласындағы медициналық білім беру және ғылым ұйымдары қызметінің тиімділігін зерттеу, адами ресурстарды басқару және адами капиталды дамыту жүйесінің тиімділігін зерттеу, практикалық денсаулық сақтауда (медициналық ұйымдарда) клиникалық хаттамаларды енгізу мониторингі, Қазақстан брендін ілгерілету арқылы денсаулық сақтау саласындағы халықаралық ынтымақтастықты дамыту бойынша әдіснамалық тәсілдерді зерттеу, практикалық денсаулық сақтауға енгізу үшін денсаулық сақтау технологияларын бағалауды жүргізу, амбулаториялық дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етуді жетілдіруді талдамалық сүйемелдеу және Қазақстан Республикасының формулярлық жүйесін дамытуды сараптамалық-талдамалық сүйемелдеу үшін денсаулық сақтау жүйесіндегі қаржылық шығыстарды талдау мәселелері бойынша жобаларды іске асыру.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
103 "Әлеуметтанушылық, талдамалық зерттеулер жүргізу және консалтингтік қызметтер көрсету"

4 731 945
";
строку, порядковый номер 20 изложить в следующей редакции:
"
20
Организация и проведение мероприятий в области физической культуры и спорта в сфере образования
В рамках выполнения государственного задания проводится следующая работа:
качественная подготовка и своевременное проведение мероприятия в рамках предусмотренного объема услуг;
обеспечение местами проведения спортивных мероприятий в соответствии с санитарно-гигиеническими требованиями и требованиями противопожарной безопасности (туалет, душевая, раздевалка, противопожарное оборудование);
формирование списков и обеспечение судейской бригадой, медицинским персоналом и обслуживающим персоналом;
проведение заседания мандатной комиссии;
обеспечение транспортом участников соревнований с вокзала до мест проживания и обратно, а также от мест проживания к местам соревнований и обратно;
обеспечение спортивным инвентарем для проведения спортивных соревнований;
обеспечение наградной атрибутикой (кубки, дипломы, грамоты, медали) для награждения участников спортивных мероприятий;
обеспечение баннерной продукцией;
церемония открытия и закрытия, а также награждения участников.
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Национальный научно-практический центр физической культуры"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования"
103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов, внешкольных мероприятий республиканского значения"
249 649
";
строку, порядковый номер 26 изложить в следующей редакции:
"
26
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения
Методологическая поддержка реформирования здравоохранения на основе передового международного опыта. Реализация проектов по вопросам анализа финансовых расходов в системе здравоохранения для формирования национальных счетов здравоохранения, организации внедрения, обучения и адаптации международного классификатора на Международную статистическую классификацию болезней и проблем, связанных со здоровьем, одиннадцатого пересмотра (МКБ-11) на территории Республики Казахстан, исследования эффективности деятельности организаций медицинского образования и науки в области подготовки кадров для системы здравоохранения, исследования эффективности системы управления человеческими ресурсами и развития человеческого капитала, мониторинг внедрения клинических протоколов в практическом здравоохранении (в медицинских организациях), исследования методологических подходов по развитию международного сотрудничества в области здравоохранения через продвижение бренда Казахстана, проведения оценки технологий здравоохранения для внедрения в практическое здравоохранение, аналитического сопровождения совершенствования амбулаторного лекарственного обеспечения и экспертно-аналитического сопровождения развития формулярной системы Республики Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
103 "Проведение социологических, аналитических исследований и оказание консалтинговых услуг"

600 203
";
реттік нөмірі 31-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 32-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
32
Денсаулық сақтау саласындағы кейбір бағдарламалық кешендер мен электрондық тіркелімдерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының ұлттық телемедицина желісін пайдалануды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Денсаулық сақтау саласындағы бағдарламалық кешендерді (ақпараттық жүйелерді) сүйемелдеу
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Республикалық электрондық денсаулық сақтау орталығы" ШЖҚ РМК
001 "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру"
104 "Ақпараттық жүйелердің жұмыс істеуін қамтамасыз ету және мемлекеттік органды ақпараттық-техникалық қамтамасыз ету"
3 359 329
";
реттік нөмірлері 35 және 36-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
35
Қазақстан Республикасында трансплантациялық үйлестіруді дамыту
Қазақстан Республикасында транспланттау қызметін үйлестіруді қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Транспланттауды және жоғары технологиялық медициналық қызметті үйлестіру жөніндегі республикалық орталық" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету"
114 "Трансплантация саласында үйлестіру жүйесін құру бойынша көрсетілетін қызметтер"
274 765
36
Инфекцияның аса қауіпті табиғи ошақтарының аумақтарында халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету
Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша энзоотиялық аумақтарды эпизоотологиялық зерттеу. Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша елді-мекендердің аумағын кеміргіштердің мекендеуіне зерттеу. Оба және басқа да аса қауіпті инфекциялар бойынша елді-мекендердің аумағын бүргемен және кенемен зақымдауына зерттеу. Оба бойынша энзоотиялық аумақта кемінде 898 500 шаршы метр кенттік дезинсекция жүргізу (Бас мемлекеттік санитариялық дәрігердің 26.02.2021 жылғы № 8 қаулысына сәйкес), оба бойынша энзоотиялық аумақта кенттік дератизация жүргізу.Аса қауіпті (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық) деген күдігі бар науқастардан және байланыста болған адамдардан алынған материалды зертханада зерттеу. Аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының ДНҚ спецификалық гендерін детекциялауға арналған праймерлер синтезі. Жануарлардан және қоршаған ортадан алынған сынамаларды аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының болуына зертханада зерттеу (бактериологиялық, бактериоскопиялық, иммунологиялық, молекулярлық-генетикалық). Обаның және басқа да жұқпалы аурулардың табиғи ошақтарынан материал жинау, алу және тасымалдау.
ПТР әдісімен аса қауіпті инфекциялар қоздырғыштарының штаммдарын молекулярлық-генетикалық зерттеу. ҚР аумағында бөлінген АҚИ қоздырғыштарының штаммдарын түрішілік саралау үшін melt-MAMA әдісімен және фрагменттік талдау әдісімен SNP локустары бойынша және мультиокусты VNTR талдауды (MLVA) пайдалана отырып, АҚИ қоздырғыштарының штаммаларын генетикалық типтеу. ПТР жүргізу және Melt-MAMA әдісімен бірлі-жарым нкулеотидті алмастыруларды (SNP) анықтау үшін ерекше олигонуклеотидтерді синтездеу, амплификацияның оңтайлы параметрлерін таңдау. 2023 жылға бекітілген жоспарға сәйкес аса қауіпті инфекцияларды диагностикалау үшін иммунобиологиялық және диагностикалық препараттарды дайындау. Аса қауіпті инфекциялардың коллекциялық штаммдарын және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі бойынша өндірістік қажеттіліктер үшін сұраныс бойынша алынған штаммдарды депонирлеу. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі микроағзалардың ұлттық және жұмыс коллекциясының депонирленген, референттік, вакциналық, өндірістік және оқу штаммдарының өміршеңдігін сақтау және негізгі биологиялық қасиеттерін бактериологиялық әдістермен бақылау. Қазақстан Республикасы аумағындағы обаның табиғи ошақтарының эпизоотиялық ахуалын және оба бойынша энзоотиялық аумақта жүргізілген санитариялық-алдын алу шараларын талдау, болжамдау, тәуекелдерді бағалау. Аса қауіпті инфекциялардың табиғи және топырақтық ошақтарының таралуының электрондық геоақпараттық карталарын құру.ДДҰ және ProMed халықаралық ақпараттық желісінің ресми деректері бойынша әлемдегі аса қауіпті инфекциялар бойынша ақпарат жинау, бағалау және сырқаттанушылығының ай сайынғы талдауын дайындау. АМСК буындарының қызметкерлерімен биологиялық қатерлерге ден қоюға әзірлікті арттыру және адамның және (немесе) ауыл шаруашылығы жануарларының аса қауіпті инфекциясына күдікті науқаспен қарым-қатынас кезінде жұқтырудан жеке биологиялық қорғау әдістері бойынша жаттығу оқуларын, лекциялар, нұсқамалар өткізу. Медициналық және өзге де мекемелер үшін биоқауіпсіздік, аса қауіпті инфекциялар диагностикасы мәселелері бойынша тренингтер мен семинарлар өткізу. I-II топтағы патогенді инфекция қоздырғыштарымен жұмыс істеу кезінде қолданылатын нұсқаулық-әдістемелік құжаттарды дайындау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Масғұт Айқымбаев атындағы аса қауіпті инфекциялар ұлттық ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"

600 203
";
строку, порядковый номер 31, исключить;
строку, порядковый номер 32 изложить в следующей редакции:
"
32
Услуги по сопровождению некоторых программных комплексов и электронных регистров (информационных систем) в области здравоохранения и обеспечению эксплуатации национальной телемедицинской сети Республики Казахстан
Сопровождение программных комплексов (информационных систем) в области здравоохранения
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр электронного здравоохранения"
001 "Формирование государственной политики в области здравоохранения"
104 "Обеспечение функционирования информационных систем и информационно-техническое обеспечение государственного органа"
3 359 329
";
строки, порядковые номера 35 и 36 изложить в следующей редакции:
"
35
Развитие трансплантационной координации в Pеспyбликe Казахстан
Обеспечение кoopдинaции слyжбы тpaнcплaнтaции в Pеспyбликe Казахстан.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Республиканский центр по координации трансплантации и высокотехнологичных медицинских услуг"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи"
114 "Услуги по координации в области трансплантологии"
274 765
36
Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения на территориях особо опасных природных очагов инфекции
Эпизоотологическое обследование на энзоотичной по чуме и другим особо опасным инфекциям территории, обследование населенных пунктов по чуме и другим особо опасным инфекциям территории на заселенность грызунами, обследование населенных пунктов по чуме и другим особо опасным инфекциям территории на пораженность блохами и клещами, проведение поселковой дезинсекции на энзоотичной по чуме территории, не менее 898 500 тыс кв.м. (в соответствии с постановлением Главного государственного санитарного врача от 26 февраля 2021 года №8), проведение поселковой дератизации на энзоотичной по чуме территории. Лабораторные исследования материала от больных и контактных лиц с подозрением на особо опасные инфекции (бактериологические, иммунологические, молекулярно-генетические). Синтез праймеров для детекции специфичных генов ДНК возбудителей особо опасных инфекций. Лабораторные исследования проб от животных и из окружающей среды на наличие возбудителей особо опасных инфекций (бактериологические, бактериоскопические, иммунологические, молекулярно-генетические). Сбор, взятие и транспортировка материала из природных очагов чумы и других инфекций. Молекулярное-генетическое изучение штаммов возбудителей особо опасных инфекций методом ПЦР. Генетическое типирование штаммов возбудителей ООИ с использованием мультилокусного VNTR анализа (MLVA) и по SNP локусам с помощью методом Melt-MAMA для внутривидовой дифференциации штаммов возбудителей ООИ, выделенных на территории РК. Синтез специфичных олигонуклеотидов для проведения ПЦР и детекции единичных нуклеотидных замен (SNP) методом Melt-MAMA, подбор оптимальных параметров амплификации. Приготовление иммунобиологических и диагностических препаратов для диагностики особо опасных инфекций согласно утвержденному плану на 2023 год. Депонирование коллекционных штаммов особо опасных инфекций и штаммов по заявке для производственных нужд по линии Министерства здравоохранения Республики Казахстан. Поддержание жизнеспособности и контроль основных биологических свойств депонированных, референтных, вакцинных, производственных и учебных штаммов национальной и рабочей коллекции микроорганизмов Министерства здравоохранения Республики Казахстан с использованием бактериологических методов. Прогноз, оценка рисков и анализ эпизоотического состояния природных очагах чумы на территории Республики Казахстан и санитарно-профилактических мероприятий, проведенных на энзоотичной по чуме территории. Создание электронных геоинформационных карт распространения природных и почвенных очагов особо опасных инфекций. Сбор информации, оценка и подготовка ежемесячного анализа заболеваемости особо опасными инфекциями в мире по официальным данным ВОЗ и международной информационной сети ProMed. Проведение тренировочных учений, лекций, инструктажей с сотрудниками звеньев первичной медико-санитарной помощи по вопросам повышения готовности к реагированию на биологические угрозы и методам личной биологической защиты от заражения при контакте с больным, подозрительным на заболевание особо опасной инфекцией человека и (или) сельскохозяйственных животных. Проведение тренингов и семинаров для медицинских и иных учреждений по вопросам биобезопасности, диагностики особо опасных инфекций. Подготовка инструктивно-методических документов, используемых при работе с возбудителями инфекций I-II групп патогенности.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр особо опасных инфекций имени Масгута Айкимбаева"
070 "Охрана общественного здоровья"
100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"

292 806
";
реттік нөмірі 39-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
39
Қоғамдық денсаулықты сақтау
1. Референттік зертханалық зерттеулер мен аспаптық өлшеулер жүргізу.
2. Сапаны сырттай бағалау бағдарламаларын жүргізу.
3. Санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылық мәселелері бойынша ұйымдастыру-әдістемелік, практикалық көмек көрсету, эпидемиологиялық тексеру жүргізу.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі және Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті үшін Қазақстан Республикасы халқының санэпидсаламаттылығын қамтамасыз ету бойынша санитариялық-эпидемиологиялық мониторинг жүргізу, Қазақстан Республикасы өңірлерінен ақпарат жинау, статистикалық өңдеу жүргізу, ұсынымдармен алынған деректерді агрегаттау және талдау.
5. Санитариялық-эпидемиологиялық бақылау комитеті және ынтымақтасатын министрліктер (ведомстволар) өңірлік мамандарының кадрлық әлеуетін республикалық семинарлар, дөңгелек үстелдер, вебинарлар, тренингтер және жұмыс орындарында оқыту әдісімен арттыру.
6. Қазақстан Республикасында микробқа қарсы төзімділікті шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау және бақылау ұлттық жүйесін енгізу.
7. Қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы төтенше жағдайлар жөніндегі жедел орталықтың қызметін қамтамасыз ету.
8. Медициналық көмек көрсетуге байланысты инфекцияларды есепке алу жөніндегі ақпараттық жүйені (МКАЖ) әзірлеу және енгізу.
9. Санитариялық қағидаларды, әдістемелік ұсынымдарды, әдістемелік нұсқауларды әзірлеу (қайта қарау). "Балалардың сауықтыру және санаторий объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларының жобасын әзірлеу.
10. Астана қаласының санитариялық-эпидемиологиялық бақылау департаментінің базасында бұрын әзірленген "Айнымалы электромагниттік өрістердің Қазақстан Республикасы халқының денсаулығына әсер ету қаупін бағалау" әдістемелік ұсынымдарын сынамалау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
100 "Халықтың санитариялық-эпидемиологиялық саламаттылығын қамтамасыз ету"
1 149 903
";
реттік нөмірлері 42 және 43-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
42
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды жүзеге асыру
1) АИТВ-инфекциясының жағдайларын электрондық қадағалау, осал топтарда АИТВ-инфекциясының таралуын эпидемиологиялық қадағалау, эпидемиологиялық жағдайды болжау және ықтимал өршуіне уақтылы ден қою мақсатында АИТВ-инфекциясы бойынша эпидемиологиялық іс-шараларды мониторингтеу және бағалау;

292 806
";
строку, порядковый номер 39 изложить в следующей редакции:
"
39
Охрана общественного здоровья
1. Проведение референсных лабораторных исследований и инструментальных замеров.
2. Проведение программ внешней оценки качества (ВОК).
3. Оказание организационно-методической, практической помощи, эпидемиологических расследований по вопросам санитарно-эпидемиологического благополучия.
4. Ведение санитарно-эпидемиологического мониторинга, сбор информации от регионов Республики Казахстан, статистическая обработка, агрегирование и анализ полученных данных с рекомендациями для Министерства здравоохранения Республики Казахстан и Комитета санитарно-эпидемиологического контроля по обеспечению санитарно-эпидемиологического благополучия населения Республики Казахстан.
5. Повышение кадрового потенциала региональных специалистов Комитета санитарно-эпидемиологического контроля и сотрудничающих министерств (ведомств) методом проведения республиканских семинаров, круглых столов, вебинаров, тренингов и обучения на рабочих местах.
6. Внедрение национальной системы дозорного эпидемиологического надзора и контроля за антимикробной резистентностью в Республике Казахстан.
7. Обеспечение деятельности Оперативного центра по чрезвычайным ситуациям в области общественного здравоохранения.
8. Разработка и внедрение информационной системы (ИС) по учету инфекций, связанных с оказанием медицинской помощи (ИСМП).
9. Разработка (пересмотр) санитарных правил, методических рекомендаций, методических указаний.
Разработка проекта Санитарных правил "Санитарно-эпидемиологические требования к детским оздоровительным и санаторным объектам".
10. Апробация ранее разработанной методической рекомендации "Оценка риска влияния переменных электромагнитных полей на здоровье населения Республики Казахстан" на базе Департамента санитарно-эпидемиологического контроля г. Астаны.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья" 100 "Обеспечение санитарно-эпидемиологического благополучия населения"
1 149 903
";
строки, порядковые номера 42 и 43 изложить в следующей редакции:
"
42
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
1) электронное слежение за случаями ВИЧ-инфекции, эпидемиологическое слежение за распространенностью ВИЧ-инфекции в уязвимых группах, мониторинг и оценку эпидемиологических мероприятий по ВИЧ-инфекции в целях прогнозирования эпидемиологической ситуации и своевременного реагирования на возможные вспышки;

2) эпидемиологиялық ахуалды мониторингтеу және талдау, ҚР-дағы халықтың түрлі топтарының скринингі;
3) ҚР осал топтарындағы АИТВ инфекциясын Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалаудың далалық кезеңінің сапасын бақылау;
4) эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша ЖИТС өңірлік орталықтарының жұмысын үйлестіру және ұйымдастыру-әдістемелік басшылық ету;
5) ЖИТС орталықтарына АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша консультациялық көмек, эпидемиологиялық қадағалау мәселелері бойынша семинарлар, тренингтер, кеңестер мен ғылыми-практикалық конференциялар ұйымдастыру және өткізу;
6) нормативтік-құқықтық актілердің жобаларын, АИТВ жұқтырғандарға көмек көрсетудің бірыңғай стандарттарын, сондай-ақ АИТВ-инфекциясы мәселелері бойынша ҚР Денсаулық сақтау министрлігінің Стратегиялық құжаттарына ұсыныстар әзірлеу;
7) халық үшін, оның ішінде негізгі топтар арасында алдын алу іс-шараларын іске асыру мониторингі;
8) Қазақстан Республикасында АИТВ-инфекциясының профилактикасы бойынша ақпараттық жұмысты ұйымдастыру және мониторингтеу (ҚР бойынша өңірлік орталықтар жүргізетін ақпараттық жұмыстың ай сайынғы деректерін жинау мен жинақтауды, Дүниежүзілік ЖИТС-ке қарсы күрес күніне, ЖИТС-тен қайтыс болғандарды еске алу күніне орайластырылған ақпараттық науқандарды ұйымдастыру және т.б. кіреді);
9) АИТВ-инфекциясы бойынша іс-шараларды мониторингтеу және бағалау, алдын алу бағдарламаларының клиенттерін есепке алу, сондай-ақ деректердің толықтығы мен сапасына бағалау жүргізеді (ҚР-да жарты жыл және бір жыл ішінде негізгі топтар арасында алдын алу бағдарламаларының іске асырылу деректерін талдауды қамтиды, көрсеткіштердің тоқсан сайынғы мониторингімен және АИТВ-инфекциясының алдын алу бойынша өңірлік орталықтарға консультациялық және ұйымдастырушылық-әдістемелік көмек көрсете отырып, және жұмыс барысында);
10) халықты АИТВ-ға зерттеп-қарау, АИТВ/ЖИТС-тың профилактикасы, диагностикасы және ЖИТС-пен ауыратын науқастарды емдеу мәселелері бойынша аумақтық ЖИТС орталықтары мен басқа да денсаулық сақтау ұйымдарының жұмысын ұйымдастырушылық-әдістемелік басқару және үйлестіру;
11) ЮНЭЙДС-те (Женева қ., Швейцария) АИТВ/ЖИТС жөніндегі саяси декларацияны және ЮНЭЙДС 95/95/95 саяси Декларацияны іске асыру жөніндегі Стратегиясын орындау бойынша "Қазақстан Республикасында ЖҚТБ-ға жауап ретінде жаһандық шараларды жүзеге асыруда қол жеткізілген прогресс туралы Ұлттық баяндама" жаһандық есептілік шеңберінде деректерді жинақтау және дайындау.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"Қазақ дерматология және инфекциялық аурулар ғылыми орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
105 "ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс- шараларды іске асыру"

2) мониторинг и анализ эпидемиологической ситуации, скрининг различных групп населения в РК;
3) контроль качества полевого этапа дозорного эпидемиологического надзора за ВИЧ-инфекцией в уязвимых группах в РК;
4) организационно-методическое руководство и координация работы региональных центров СПИД по вопросам эпидемиологического надзора;
5) консультативная помощь по вопросам ВИЧ-инфекции центрам СПИД, организация и проведение семинаров, тренингов, совещаний и научно-практические конференции по вопросам эпидемиологического надзора;
6) разработка проектов нормативно-правовых актов, единых стандартов оказания помощи ВИЧ-инфицированным, а также предложений в стратегические документы Министерства здравоохранения Республики Казахстан по вопросам ВИЧ-инфекции;
7) мониторинг реализации профилактических мероприятий для населения, в том числе среди ключевых групп;
8) организация и мониторинг информационной работы по профилактике ВИЧ-инфекции в Республике Казахстан;
(включает ежемесячный сбор и свод данных проводимой информационной работы региональными центрами по Республике Казахстан, организация информационных кампаний приуроченных к Всемирному дню борьбы со СПИД, День памяти умерших от СПИД и другие.);
9) мониторинг и оценка мероприятий по ВИЧ-инфекции, учета клиентов профилактических программ, а также проводят оценку полноты и качества данных (включает анализ данных реализации профилактических программ в Республике Казахстан за полугодие и год среди ключевых групп, с ежеквартальным мониторингом показателей и оказанием консультативной и организационно-методической помощи региональным центрам по профилактике ВИЧ-инфекции по итогам и в процессе работы);
10) организационно-методическое руководство и координацию работы территориальных центров СПИД и других организаций здравоохранения по вопросам обследования населения на ВИЧ, профилактики, диагностики ВИЧ/СПИД и лечения ВИЧ-инфицированных больных СПИД;
11) свод и подготовка данных в рамках Глобальной отчетности "Национальный доклад о достигнутом прогрессе в осуществлении глобальных мер в ответ на СПИД в Республике Казахстан" в ЮНЭЙДС (г. Женева, Швейцария) по выполнению Политической Декларации по ВИЧ/СПИД и Стратегии ЮНЭЙДС 95/95/95 по реализации Политической Декларации.
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Казахский научный центр дерматологии и инфекционных заболеваний"
070 "Охрана общественного здоровья"
105 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД"

186 821
43
Денсаулық сақтау саласындағы биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
Биологиялық қауіпсіздікті, биофармацевтикалық нарықтың инфрақұрылымын орнықты дамыту және жетілдіруді қамтамасыз ету, биофармацевтикалық ғылым мен өнеркәсіпті дамытуды ынталандыру, сондай-ақ мемлекет пен қоғамның биофармацевтикалық өнімге қажеттілігін қамтамасыз ету
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
"QazBioPharm" ұлттық холдингі" АҚ
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау"
114 ""QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер"
1 005 344
";
реттік нөмірі 47-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
47
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге байланысты іс-шараларды сүйемелдеуді қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтері
Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізуге және тест тапсырмаларының базасын қалыптастыруға байланысты ұйымдастыру іс-шаралары:
орта білім беру ұйымдарының ағымдағы жылғы, өткен жылдардағы бітірушілерін, техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерін, халықаралық оқушылар алмасу желісі бойынша шетелде оқыған орта білім беру ұйымдарының бітірушілерін, сондай-ақ шетелде оқу орындарын бітірген, Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылмайтын ұлты қазақ адамдарды ҰБТ-ның тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, түзету және сынақтан өткізу бойынша жұмыстарды жүзеге асыру;
қысқартылған оқу мерзімдерін көздейтін жоғары білімнің білім беру бағдарламалары бойынша оқуға түсетін техникалық және кәсіптік немесе орта білімнен кейінгі білім беру бітірушілерінің ҰБТ тест тапсырмаларын әзірлеу, сараптау, сынақтан өткізу және түзету жұмыстарын жүзеге асыру;
ҰБТ-ны ұйымдастыру және өткізу.
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
"Ұлттық тестілеу орталығы" РМҚК
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету"
109 "Білім сапасына сырттай бағалау жүргізу"
1 812 451
";
реттік нөмірі 53-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
53
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейдегі автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту"
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"
36
158 197
";

186 821
43
Обеспечение биологической безопасности в области здравоохранения
Обеспечение биологической безопасности, устойчивого развития и совершенствования инфраструктуры биофармацевтического рынка, стимулирование развития биофармацевтической науки и промышленности, а также обеспечение потребности государства и общества в биофармацевтической продукции
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
070 "Охрана общественного здоровья" 114 "Услуги по разработке, апробации и внедрение новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
1 005 344
";
строку, порядковый номер 47 изложить в следующей редакции:
"
47
Услуги по обеспечению сопровождения мероприятий, связанных с проведением Единого национального тестирования
Организационные мероприятия, связанные с проведением Единого национального тестирования и формированием базы тестовых заданий:
осуществление работы по разработке, экспертизе, корректировке и апробации тестовых заданий ЕНТ выпускников организаций среднего образования текущего года, прошлых лет, выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, выпускников организаций среднего образования, обучавшихся по линии международного обмена школьниками за рубежом, а также лиц казахской национальности, не являющихся гражданами Республики Казахстан, окончивших учебные заведения за рубежом;
осуществление работы по разработке, экспертизе, апробации и корректировке тестовых заданий ЕНТ выпускников технического и профессионального или послесреднего образования, поступающих по образовательным программам высшего образования, предусматривающим сокращенные сроки обучения;
организация и проведение ЕНТ.
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
РГКП "Национальный центр тестирования"
204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием"
109 "Проведение внешней оценки качества образования"
1 812 451
";
строку, порядковый номер 53 изложить в следующей редакции:
"
53
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне"
032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
36 158 197
";

реттік нөмілері 86, 87, 88 және 89-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
86
Этносаралық қатынастар саласында қолданбалы этносаяси зерттеулер мен іс-шаралар жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Елдегі этносаралық жағдайға әлеуметтік зерттеу жүргізу.
2. Мониторингтік шығуларды жүзеге асыру.
3. Этносаралық қатынастар саласындағы мемлекеттік саясаттың мәселелері бойынша әдістемелік құралдар.
4. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңесінің сараптамалық жұмысын ұйымдастыру.
5. Қазақстан халқы Ассамблеясы жанындағы Ғылыми-сарапшылық кеңес өңірлерінің ғылыми сараптамалық тізім мүшелері мен Қазақстан халқы Ассамблеясы кафедралары қауымдастығы зерттеулерінің нәтижелерімен этносаралық қатынастар, этностар саласындағы ақпараттық-талдамалық басылым шығару.
6. Жыл сайын Қазақстан халқы Ассамблеясының аясында жетекші отандық және халықаралық сарапшыларды тарта отырып, этносаралық қатынастар және ұлт бірлігін нығайту мәселелері бойынша жалпы республикалық ғылыми-практикалық конференция өткізу.
7. "Бірегейлік формуласын анықтау" зерттеуін жүргізу.
8. "Бұқаралық коммуникация құралдарының этносаралық қатынастардағы қақтығыс әлеуетінің деңгейіне әсері" зерттеуін жүргізу.
9. Оқыту іс-шараларын ұйымдастыру және өткізу.
10. Этномедитация мәселелері бойынша әдістемелік сүйемелдеу.
11. Аймақтарға профилактикалық және дағдарысқа қарсы шығулар.
12. Этникалық келіспеушіліктердің семантикалық картасын және этносаралық қақтығыстардың әлеуетін әзірлеу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қолданбалы этносаяси зерттеулер институты" ЖШС
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
100 "Этносаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
438 300
87
Дін қызметі саласындағы конфессияаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету жөніндегі халықаралық орталықтардың бірі ретінде Қазақстанды ілгерілету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Съездің XXI Хатшылығының және Хатшылық жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау және қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Съездің ХХІ Хатшылығы және Хатшылықтың жұмыс тобының отырыстарын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің съезі мен оның институттарының бастамаларын жүзеге асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша халықаралық құрылымдармен өзара іс-қимыл.
6. Дінаралық, мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөнінде халықаралық құрылымдармен ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.

строки, порядковые номера 86, 87, 88 и 89 изложить в следующей редакции:
"
86
Услуги по проведению прикладных этнополитических исследований и мероприятий в сфере межэтнических отношений
1. Проведение социологического исследования межэтнической ситуации в стране.
2. Осуществление мониторинговых выездов.
3. Методические пособия по вопросам государственной политики в сфере межэтнических отношений.
4. Организация экспертной работы Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана.
5. Выпуск информационно-аналитического издания в сфере межэтнических отношений, этносов с результатами исследований и публикаций членов Научно-экспертного совета при Ассамблее народа Казахстана, Научно-экспертнных групп регионов и Ассоциации кафедр Ассамблеи народа Казахстана.
6. Проведение ежегодно под эгидой Ассамблеи народа Казахстана общереспубликанской научно-практической конференции по вопросам межэтнических отношений и укрепления единства нации с привлечением ведущих отечественных и международных экспертов.
7. Проведение исследования "Определение формулы идентичности".
8. Проведение исследования "Влияние средств массовой коммуникаций на уровень конфликтного потенциала в межэтнических отношениях".
9. Организация и проведение обучающих мероприятий.
10. Методическое сопровождение по вопросам этномедиации.
11. Профилактические и антикризисные выезды в регионы.
12. Разработка семантической карты культурных разногласий и потенциала межэтнической конфликтогенности.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
ТОО "Институт прикладных этнополитических исследований"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
100 "Реализация государственной политики по укреплению межэтнического согласия"
438 300
87
Услуги по продвижению Казахстана, как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога в сфере религиозной деятельности
1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
3. Организация и проведение заседаний XXI Секретариата съезда и рабочей группы Секретариата.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с международными структурами по обеспечению и сохранению межрелигиозного, межкультурного и межцивилизационного диалога.

7. Мәдениеттер мен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.
8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалдарын, оқу құралдарын және басқа оқу-әдістемелік әдебиеттер дайындау бойынша жұмысты ұйымдастыру.
11. "Қазақстан Республикасындағы діни конверсиялар: ағымдағы жай-күйіне талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.
12. "Діни ғибадат орындары: діни туризм мен қажылық тәжірибесінің қазіргі жай-күйін талдау" тақырыбында зерттеу жүргізу.
13. "Қазақстандағы исламдық бағыттар мен ағымдар: қазіргі жағдайы, әлеуеті, тәуекелдер мен қауіп-қатерлері" тақырыбында зерттеу жүргізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Н. Назарбаевтың конфессияаралық және өркениетаралық диалогты дамыту жөніндегі орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру"
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
804 583
88
ҚБП
1 055 886
89
"Хабар" агенттігі" АҚ арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
"Хабар", "Хабар24", "Ел арна" телеарналары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Хабар" агенттігі" АҚ
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу"
100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
19
474 830
";
реттік нөмірі 95-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
95
Қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
1. Қоғамдық сананы жаңғырту.
2. Отбасылық саясатты дамыту.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"
1 148 858
";
реттік нөмірі 97-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
97
Қоғамдық даму үшін "Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару" жобасы
Балалар мемлекеттік тілдегі тұтынатын контентті ұлғайту үшін мультипликациясы бар танымал балалар арналарын қазақ тіліне аудару және құқығын алу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту"
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

7. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.
8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Проведение исследования на тему: "Религиозные конверсии в Республике Казахстан: анализ текущей ситуации".
12. Проведение исследования на тему: "Места религиозного поклонения: анализ текущего состояния религиозного туризма и паломнических практик".
13. Проведение исследования на тему: "Исламские направления и течения в Казахстане: современное состояние, потенциал, риски и угрозы".
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Центр Н. Назарбаева по развитию межконфессионального и межцивилизационного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия"
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
804
583
88
ДСП
1 055 886
89
Услуги по проведению государственной информационной политики через АО "Агентство "Хабар"
Услуги по проведению государственной информационной политики через телеканалы "Хабар", "Хабар 24", "Ел Арна"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Агентство "Хабар"
003 "Проведение государственной информационной политики"
100 "Размещение государственного информационного заказа"
19
474 830
";
строку, порядковый номер 95 изложить в следующей редакции:
"
95
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Модернизация общественного сознания.
2. Развитие семейной политики.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"
148 858
";
строку, порядковый номер 97 изложить в следующей редакции:
"
97
Перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке для общественного развития
Приобретение прав и перевод на казахский язык популярных детских каналов с мультипликацией для увеличения потребляемого детьми контента на государственном языке.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания"
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

696 455
";
реттік нөмірі 101-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
101
Мемлекет басшысының қатысуымен өтетін іс-шаралар
Қазақстан Республикасының мемлекеттік, ұлттық, кәсіби және басқа да мерекелеріне арналған мерекелік іс-шаралар мен салтанатты концерттерді өткізу, Қазақстан халқы Ассамблеясы, "Ұлттық Домбыра күні", Қазақстан Республикасының Мемлекет басшысы, Премьер-Министрінің шетелдік делегациялармен ресми кездесулері шеңберінде концерттік бағдарламалар ұйымдастыру, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы, Еуразиялық экономикалық одағы, Шанхай ынтымақтастық ұйымы, ТҮРКСОЙ, ЮНЕСКО және ИСЕСКО іс-шараларына қатысуды қамтамасыз ету, қазақстандық орындаушылардың халықаралық конкурстарға қатысуын, әлемнің үздік залдарында жас дарындар мен жетекші орындаушылардың қатысуын, өнер көрсетуін қамтамасыз ету, халықаралық конкурстар, республикалық ақындар айтысы, мерейтойлық іс-шаралар ұйымдастыру, концерттер, Қазақстандағы және шетелдегі мәдениет күндерін өткізу.
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақ әуендері" АҚ
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру"
105 "Әлеуметтік маңызы бар және мәдени іс-шаралар өткізу"
2 540 239
";
көрсетілген қаулыға 1, 2, 2-4, 2-6, 2-9, 3-8 және 8-қосымшалар осы қаулыға 2, 3, 4, 5, 6, 7 және 8-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулыға 3-қосымша алып тасталсын.

696 455
";
строку, порядковый номер 101 изложить в следующей редакции:
"
101
Мероприятия с участием Главы государства
Проведение праздничных мероприятий и торжественных концертов, посвященных государственным, национальным, профессиональным и иным праздникам Республики Казахстан, Ассамблее народа Казахстана, "Ұлттық Домбыра күні", организация концертных программ в рамках официальных встреч Главы государства, Премьер-Министра Республики Казахстан с иностранными делегациями, обеспечение участия в мероприятиях Содружества Независимых Государств, Евразийского экономического союза, Шанхайской организации сотрудничества, ТЮРКСОЙ, ЮНЕСКО и ИСЕСКО, обеспечение участия казахстанских исполнителей в международных конкурсах и выступление молодых дарований и ведущих исполнителей в лучших залах мира, международных конкурсов, республиканского айтыса акынов, организация юбилейных мероприятий, концертов, а также дней культуры в Казахстане и за рубежом.
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
АО "Қазақ әуендері"
033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела"
105 "Проведение социально значимых и культурных мероприятий"
2
540 239
";
приложения 1, 2, 2-4, 2-6, 2-9, 3-8 и 8 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 2, 3, 4, 5, 6, 7 и 8 к настоящему постановлению;
приложение 3 к указанному постановлению исключить.

3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2023 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 1111 қаулысына
1-қосымша
2023 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
1
2
3
4
5
Жиыны
0
Шығындар
0

3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2023 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 декабря 2023 года № 1111
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2023 год
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+,-)
1
2
3
4
5
Итого
0
Затраты
0

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
-2 161 163
106
Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық
-7 000
001
Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының сақталуын қадағалау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-7 000
201
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi
2 066 991
001
Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету, қылмыстық-атқару жүйесі саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
2 066 991
204
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
105 359
001
Сыртқы саяси қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-21 157
005
Шетелдік іссапарлар
201 516
013
Халықаралық ұйымдарда, Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығының жарғылық және басқа органдарында Қазақстан Республикасының мүдделерін білдіру
-35 000
022
Шетелдегі отандастармен және Қазақстан Республикасына келген этникалық қазақтармен байланыстарды және қатынастарды дамытуға жәрдемдесу
-40 000
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
-304 660
001
Экология және табиғи ресурстар саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-304 660
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-500 700
001
Ішкі жəне сыртқы сауда саясаты, халықаралық экономикалық интеграция, тұтынушылардың құқықтарын қорғау, техникалық реттеу, стандарттау жəне өлшем бірлігін қамтамасыз ету, шикізаттық емес экспортты дамыту жəне ілгерілету саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-500 700
217
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi
-160 903
001
Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджетті атқаруды және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-89 030
094
Мемлекеттік активтерді басқару
-71 873
227
Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары білім министрлігі
-1 643 215
130
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық қызмет субъектілерін базалық қаржыландыру
-645 270
217
Ғылымды дамыту
-997 945
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
7 081
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
9 078
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
-12
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу

001
Государственные услуги общего характера
-2 161 163
106
Национальный центр по правам человека
-7 000
001
Услуги по наблюдению за соблюдением прав и свобод человека и гражданина
-7 000
201
Министерство внутренних дел Республики Казахстан
2 066 991
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области охраны общественного порядка и обеспечения общественной безопасности, уголовно-исполнительной системы
2 066 991
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
105 359
001
Услуги по координации внешнеполитической деятельности
-21 157
005
Заграничные командировки
201 516
013
Представление интересов Республики Казахстан в международных организациях, уставных и других органах Содружества Независимых Государств
-35 000
022
Содействие развитию связей и контактов с соотечественниками за рубежом и этническими казахами, прибывшими в Республику Казахстан
-40 000
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
-304 660
001
Услуги по координации деятельности в сфере экологии и природных ресурсов
-304 660
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-500 700
001
Формирование и реализация политики государства в сфере внутренней и внешней торговой политики, международной экономической интеграции, защиты прав потребителей, технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений, развития и продвижения несырьевого экспорта
-500 700
217
Министерство финансов Республики Казахстан
-160 903
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
-89 030
094
Управление государственными активами
-71 873
227
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
-1 643 215
130
Базовое финансирование субъектов научной и (или) научно-технической деятельности
-645 270
217
Развитие науки
-997 945
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
7 081
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
9 078
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
-12
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития

-1 985
608
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi
-11 225
001
Мемлекеттік қызмет саласындағы бірыңғай мемлекеттiк саясатты қалыптастыру және іске асыру
-8 561
017
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің ақпараттық жүйелерін құру және дамыту
-2 664
625
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі
-1 053
001
Қаржы нарығын реттеу және дамыту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру және іске асыру
-1 053
626
Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
-16 529
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
-15 514
003
Халықаралық міндеттемелерді орындау және тұрақты даму мақсаттарына қол жеткізу мақсатында Қазақстан Республикасындағы балалар мен әйелдердің жағдайын мониторингтеу үшін мультииндикаторлық кластерлік зерттеп-қарауды өткізу
-1 015
628
Қазақстан Республикасы Қаржылық мониторинг агенттігі
92 342
001
Кірістерді заңдастыруға (жылыстатуға) және терроризмді қаржыландыруға қарсы іс-қимылды, экономикалық және қаржылық құқық бұзушылықтарға қарсы күресті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
92 342
651
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
-41 600
002
Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру
-41 600
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
143 484
001
Су қорын пайдалану және қорғау, сумен жабдықтау, су бұру саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
143 484
690
Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясы
-365 169
002
Сайлау өткізу
-365 169
693
Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы
147 344
001
Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
147 344
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
-1 671 710
001
Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының мемлекеттік функциялары мен өкілеттіктерін жүзеге асыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-1 148 523
009
Қазақстан Республикасы Президенттік орталығының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-3 057
055
Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту
-520 130
002
Қорғаныс
-20 356 551
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi
-7 314 549
001
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер

-1 985
608
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
-11 225
001
Формирование и реализация единой государственной политики в сфере государственной службы
-8 561
017
Создание и развитие информационных систем Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы
-2 664
625
Агентство Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка
-1 053
001
Формирование и реализация государственной политики по регулированию и развитию финансового рынка
-1 053
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
-16 529
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
-15 514
003
Проведение мультииндикаторного кластерного обследования для мониторинга положения детей и женщин в Республике Казахстан в целях выполнения международных обязательств и достижения целей устойчивого развития
-1 015
628
Агентство Республики Казахстан по финансовому мониторингу
92 342
001
Услуги по обеспечению противодействия легализации (отмыванию) доходов и финансированию терроризма, борьбы с экономическими и финансовыми правонарушениями
92 342
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
-41 600
002
Реализация государственной политики в сфере общественного согласия
-41 600
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
143 484
001
Услуги по координации деятельности в сфере использования и охраны водного фонда, водоснабжения, водоотведения
143 484
690
Центральная избирательная комиссия Республики Казахстан
-365 169
002
Проведение выборов
-365 169
693
Управление материально-технического обеспечения
147 344
001
Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан
147 344
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
-1 671 710
001
Услуги по обеспечению осуществления государственных функций и полномочий Управления Делами Президента Республики Казахстан
-1 148 523
009
Услуги по обеспечению деятельности Президентского центра Республики Казахстан
-3 057
055
Обновление парка автомашин для государственных органов
-520 130
002
Оборона
-20 356 551
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
-7 314 549
001
Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва

-666 990
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
-1 686 018
001
Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-69 284
249
Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, өткізуге жағдай жасау
-893 292
255
Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау
-442 442
259
Жер ресурстары туралы ақпаратқа қолжетімділікті арттыру
-281 000
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-325 517
007
Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру
-325 517
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
-143 484
254
Су ресурстарын тиімді басқару
-143 484
011
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
-830 326
211
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі
-99 973
002
Қабылданған халықаралық міндеттемелерді ескере отырып, шикізаттық емес экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институты тарапынан сақтандырылуға тиіс отандық өңдеуші өнеркәсіптің жоғары технологиялық тауарларын, көрсетілетін қызметтерін және жұмыстарын шетелдік сатып алушыларға екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ және лизингтік қызметті жүзеге асыратын өзге де заңды тұлғалар беретін кредиттер және олар жасайтын лизингтік мәмілелер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
-64 973
090
Қазақстандық тауарлардың сыртқы нарыққа экспортын ілгерілетуге жәрдемдесу
-35 000
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
-730 353
057
Өнеркәсіп саласындағы технологиялық сипаттағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-48 844
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
-681 509
012
Көлiк және коммуникация
-1 901 135
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі
-546 683
003
"Электрондық үкіметті", инфокоммуникациялық инфрақұрылымды және ақпараттық қауіпсіздікті дамыту
-107 163
008
Ғарыш қызметі және ақпараттық қауіпсіздік салаларындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
-433
010
Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету
-439 087
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
-1 354 452
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
1 000 000
013
Тұрақты авиатасымалдарды субсидиялау
-126 760
015
Әлеуметтік маңызы бар облысаралық қатынастар бойынша теміржол жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
3 079 993
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу

-666 990
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
-1 686 018
001
Услуги по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов
-69 284
249
Создание условий для развития животноводства и производства, реализации продукции животноводства
-893 292
255
Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства
-442 442
259
Повышение доступности информации о земельных ресурсах
-281 000
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-325 517
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
-325 517
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
-143 484
254
Эффективное управление водными ресурсами
-143 484
011
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
-830 326
211
Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан
-99 973
002
Субсидирование ставки вознаграждения по выдаваемым кредитам и совершаемым лизинговым сделкам банками второго уровня, АО "Банк Развития Казахстана" и иными юридическими лицами, осуществляющими лизинговую деятельность, зарубежным покупателям высокотехнологичных товаров, услуг и работ отечественной обрабатывающей промышленности, которые подлежат страхованию со стороны национального института развития в области развития и продвижения несырьевого экспорта, с учетом принятых международных обязательств
-64 973
090
Содействие продвижению экспорта казахстанских товаров на внешние рынки
-35 000
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
-730 353
057
Прикладные научные исследования технологического характера в области промышленности
-48 844
090
Содействие развитию отраслей промышленности
-681 509
012
Транспорт и коммуникации
-1 901 135
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
-546 683
003
Развитие "электронного правительства", инфокоммуникационной инфраструктуры и информационной безопасности
-107 163
008
Прикладные научные исследования в области космической деятельности и информационной безопасности
-433
010
Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры
-439 087
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
-1 354 452
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
1 000 000
013
Субсидирование регулярных авиаперевозок
-126 760
015
Субсидирование железнодорожных пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям
3 079 993
207
Проектирование и строительство пограничных отделений

95 340
"Астана қаласы, "Есіл" ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, №4 үйдегі қойманың жапсарлас құрылысымен Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының ғимаратын қайта жаңарту" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
1 100
"Е 9-62 көшесі, №9 үйде орналасқан қосалқы тұрмыстық блогы мен ЖҚС бар 200 автомашинаға арналған гараж" объектісіндегі автомашиналарға арналған автоматтандырылған жуу орнының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ түзету
22 000
"Нұр-Сұлтан қаласы Е-128 көшесі ауданындағы қолданыстағы қазандықты жаңғырту және көшіру" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
20 995
"Астана қаласы, Е 181, Е 706 көшелер ауданы мекенжайында орналасқан үш отын-таратушы құбырбағанасы және жерасты резервуары бар автожанармай станциясының құрылысы" объектінің мемлекеттік сараптамасын жүргізумен ЖСҚ әзірлеу
17 453
2
Қорғаныс
53 239 260
51 764 332
13 155 941
202
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
38 003 859
21 812 004
006
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
38 003 859
21 812 004
100
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғау объектілерін салу және реконструкциялау
38 003 859
21 812 004
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
20 317 045
21 812 004
Қызмет бабында пайдалану үшін
19 966 600
21 812 004
Ақмола облысы Целиноград ауданының Қосшы ауылында геологиялық жағдайлары қалыпты ІІІА және ІВ климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
347 724
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Жібек жолы ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ, ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
629
Ақмола облысы, Целиноград ауданы, Талапкер ауылында "Әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін V үлгідегі 2 автомобильге арналған өрт депо кешенінің" құрылысына" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ мемлекеттік сараптамасынан өту
2 092
Алматы облысы
12 012 914
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу
7 307 750
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас-Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары

95 340
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Реконструкция здания Сената Парламента Республики Казахстан с пристройкой склада по пр. Мәңгілік Ел, дом №4, района "Есиль", г. Астана"
1 100
Корректировка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автоматической мойки для автомашин на объекте "Гараж на 200 автомашин со вспомогательным бытовым блоком и АЗС по ул.Е9-62, д.№9"
22 000
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Модернизация и перенос существующей котельной в районе улицы Е-128 города Нур-Султан"
20 995
Разработка ПСД с проведением государственной экспертизы по объекту "Строительство автозаправочной станции с тремя топливно-раздаточными колонками и подземным резервуаром, расположенной в городе Астане, район улиц Е 181, Е 706"
17 453
2
Оборона
53 239 260
51 764 332
13 155 941
202
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
38 003 859
21 812 004
006
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
38 003 859
21 812 004
100
Строительство и реконструкция объектов защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
38 003 859
21 812 004
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
20 317 045
21 812 004
Для служебного пользования
19 966 600
21 812 004
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II типа для IIIА и IВ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
347 724
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-типа для IВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Жибек жолы, Аршалынского района, Акмолинской области"
629
Прохождение госэкспертизы ПСД по привязке типового проекта на "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в селе Талапкер, Целиноградского района, Акмолинской области"
2 092
Алматинская область
12 012 914
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)
7 307 750
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос - Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области"

4 705 164
Қостанай облысы
2 969
"Рудный қаласында әдеттегі геологиялық жағдайлары бар ІВ және ІІІА климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосының кешенін салу" үлгілік жобаны байланыстыру бойынша ЖСҚ әзірлеу
2 969
Жетісу облысы
300 000
Талдықорған қаласы, Балапанов көшесі 45/4 мекенжайында сейсмикалық белсенділігі 8 балл II, IIIА, IIIВ, IVГ климаттық аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
300 000
Ұлытау облысы
1 734 279
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
927 980
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
806 299
Солтүстік Қазақстан облысы
1 218 555
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
1 046 705
СҚО Қызылжар өңіріндегі Пестрое көлінің жағасында Жедел-құтқару жасағының кешенін жеке жобаға сәйкес ІВ және ІІІА климаттық қалыпты аймақтары бар климаттық аймақтар үшін салу. Сметалық хаттаманы түзету
132 084
Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар Департаментінің әкімшілік ғимаратына 3 қабатты қосымша құрылыс салуға ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізе отырып ЖСҚ әзірлеу
19 542
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Шалқар көлінің жағасында суда құтқару станциясының модульдік ғимаратын салу" ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізе отырып ЖСҚ әзірлеу
20 224
Түркістан облысы
165 993
Түркістан қаласында, Кентау трассасы бойынша 048 квартал сейсмикалық белсенділігі 7 балл болатын IV IVГ климаттық шағын аудандар үшін ІІ үлгідегі 4 автокөлікке арналған өрт депосы кешенін салу
163 003
"Түркістан облысының Түркістан қаласында, Шәуілдер трассасы бойынша әдеттегі геологиялық жағдайлары бар IVA, IVГ климаттық шағын аудандар үшін II үлгідегі 4 автомобильге арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 480
"Түркістан облысы, Келес ауданы, Ақтөбе ауылдық округінің Қызыласкер ауылында сейсмикалық белсенділігі 8 балл болатын климаттық шағын аудандардың ІІІА, ІІІВ, IVГ үлгідегі 2 автокөлігіне арналған өрт депо кешенін" салу" жұмыс жобасы бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптаманы жүргізу
1 510
Алматы қаласы
2 221 374
Ақсай өзенінің бассейнінде сел ұстайтын бөгетін салу

4 705 164
Костанайская область
2 969
Разработка ПСД по привязке типового проекта на "Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Рудный"
2 969
Область Жетісу
300 000
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для II, IIIА, IIIВ, IVГ климатических районов с сейсмической активностью 8 баллов в г. Талдыкорган по ул. Балапанова 45/4
300 000
Область Ұлытау
1 734 279
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Жезказгане
927 980
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в г. Сатпаев
806 299
Северо-Казахстанская область
1 218 555
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" г.Петропавловск Северо-Казахстанской области
1 046 705
Строительство комплекса Оперативно-спасательного отряда на берегу озера Пестрое в Кызылжарском районе СКО по индивидуальному проекту для IB и IIIA климатических подрайонов с обычными геологическими условиями. Корректировка сметной документации
132 084
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство 3-х этажной пристройки к административному зданию Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области
19 542
Разработка ПСД с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство модульного здания водно-спасательной станции на берегу озера Шалкар, Айыртауского района, Северо-Казахстанской области
20 224
Туркестанская область
165 993
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля ІІ-го типа для IVА IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 7 баллов в городе Туркестане, по трассе Кентау 048 квартал
163 003
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями" в городе Туркестан Туркестанской области, по трассе Шаульдер"
1 480
Проведение комплексной вневедомственной экспертизы по рабочему проекту "Строительство "Комплекса пожарного депо на 2 автомобиля V типа IIIА, IIIВ, IVГ климатических подрайонов с сейсмической активностью 8 баллов" в селе Кызыласкер сельского округа Актобе Келесского района, Туркестанской области"
1 510
город Алматы
2 221 374
Строительство селезадерживающей плотины в бассейне реки Аксай

4 182 498
"Нұр-Сұлтан қаласында Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Бас қолбасшылығы мен қамтамасыз ету бөлімшесінің объектілерін салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып ЖСҚ әзірлеу
913 004
"Қабанбай батыр даңғылы мен Хусейн бен Талал көшесінің қиылысындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі ғимараттарының әкімшілік кешенінің құрылысы. І-кезектің 2-этапы және ІІ-кезек" объектісі бойынша ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өте отырып, жобалау-іздестіру жұмыстары
496 555
125
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің ақпараттық жүйелерін дамыту
3 939 417
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 939 417
"Жеке басты биометриялық сәйкестендіру" автоматтандырылған ақпараттық жүйесі
3 939 417
077
Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру
7 236 172
102
Қылмыстық-атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау
7 139 466
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
3 768 131
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті "№2 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
1 879 902
Ақмола облысы, Зеренді ауданы, Қонысбай ауылдық округі, Гранитный кенті "№7 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы (әр тұрғын блокта 140 орыннан)
1 888 229
Атырау облысы
1 634 344
ҚР ІІМ ҚАЖК УГ-157/9 мекемесінде жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы. Байланыстыру
1 634 344
Шығыс Қазақстан облысы
59 816
"ШҚО Өскемен қаласындағы Грейдерная көшесі бойында 1500 орынды тергеу изоляторы" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ түзетуге
59 816
Қарағанды облысы
18 881
"ҚР ТЖ 1500 МТМ (ІВ, IIIА)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІВ, IIIА климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған "АК-159/6 мекемесінде" жалпы толтыру лимиті 276 орынды үш тұрғын блогын (модульдік қазандық орнатумен) салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
18 881
Қостанай облысы
8 600
"(ҚР ТЖ 1500 МТМ (IВ, IIIA)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен (IВ, ША) климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі үлгілік жобасынан алынған ҚР ІІМ ҚАЖК "УК-161/3 мекемесі" РММ жалпы толтыру лимиті 92 орынды тұрғын блогын салу" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу

4 182 498
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство объектов Главного командования Национальной гвардии Республики Казахстан и подразделения обеспечения в городе Нур-Султане"
913 004
Проектно-изыскательские работы 2 этапа 1 очереди и 2 очереди с проведением комплексной вневедомственной экспертизы по объекту "Строительство административного комплекса зданий Министерства внутренних дел Республики Казахстан на пересечении проспекта Кабанбай батыра и улицы Хусейн бен Талала"
496 555
125
Развитие информационных систем Министерства внутренних дел Республики Казахстан
3 939 417
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 939 417
Автоматизированная информационная система "Биометрическая идентификация личности"
3 939 417
077
Организация деятельности уголовно-исполнительной системы
7 236 172
102
Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы
7 139 466
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
3 768 131
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №2", Акмолинская область, Аршалинский район, п. Аршалы
1 879 902
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в двух жилых блоках (по 140 мест в каждом жилом блоке) в РГУ "Учреждение №7", Акмолинская область, Зерендинский район, Конысбайский с.о., п. Гранитный
1 888 229
Атырауская область
1 634 344
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в Учреждении УГ-157/9 КУИС МВД РК. Привязка
1 634 344
Восточно-Казахстанская область
59 816
Корректировка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Следственный изолятор на 1500 мест по ул. Грейдерная в г. Усть-Каменогорск, ВКО"
59 816
Карагандинская область
18 881
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство трех жилых блоков (с установкой модульной котельной) с общим лимитом наполнения 276 мест в "Учреждении АК159/6" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"
18 881
Костанайская область
8 600
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство жилого блока с общим лимитом наполнения 92 места в РГУ "Учреждение УК-161/3" КУИС МВД РК из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІВ, IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІВ, IIIА)-2.2-2012"

8 600
Маңғыстау облысы
102 499
"Маңғыстау облысының Ақтау қаласындағы ГМ-172/6 мекемесінің базасында 840 орынды толтыру лимитімен ұстаудың аралас түрі бар мамандандырылған түзеу мекемесін салу (орташа және қауіпсіздігі барынша жоғары) (ТЖ ҚР 1500 МТМ (ІVA, IVГ)-2.2-2012) қалыпты геологиялық жағдайлармен ІVA, IVГ климаттық кіші аудандар үшін "1500 орынға арналған мамандандырылған түзеу мекемесі" үлгілік жобасынан алынған ғимараттар мен құрылыстарды жергілікті жерге байланыстыру" объектісі бойынша мемлекеттік сараптама қорытындысын ала отырып, ЖСҚ әзірлеу
102 499
Павлодар облысы
1 547 195
ҚР ІІМ ҚАЖК АП-162/2 мекемесінде жалпы толтыру лимиті 280 орынға дейінгі екі тұрғын үй блогының құрылысы. Байланыстыру
1 547 195
104
Қылмыстық - атқару жүйесінің ақпараттық жүйелерін дамыту
96 706
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
96 706
Қылмыстық-атқару жүйесінің Орталықтандырылған автоматтандырылған деректер базасын дамыту
96 706
410
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi
1 479 146
1 494 491
002
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
1 479 146
1 494 491
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 479 146
1 494 491
Ұлттық қауіпсіздік жүйесін дамыту бағдарламасы
1 479 146
1 494 491
501
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты
7 080 732
324 160
001
Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі
7 080 732
324 160
107
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
565 600
324 160
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
565 600
324 160
"Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту
565 600
324 160
112
Сот жүйесі органдарының объектілерін салу
6 515 132
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Абай облысы
338 932
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласында сот ғимаратын салу. Түзету
338 932
Солтүстік Қазақстан облысы
74 576
Солтүстік Қазақстан облысы Ғ. Мүсірепов атындағы ауданның Новоишимск ауылында 3 құрамдық сот ғимаратын салу. Түзету
74 576
Түркістан облысы
6 101 624
Түркістан облысы, Түркістан қаласындағы № 1 әкімшілік ғимаратының құрылысы
6 101 624
502
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
1 170 800
001
Қазақстан Республикасында заңдардың және заңға тәуелді актілердің дәлме-дәл және бірізді қолданылуына жоғары қадағалауды жүзеге асыру
40 676
102
Прокуратура органдары үшін объектілер салу, реконструкциялау
40 676
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
40 676
Қосшы қаласында 350 орындық жатақхана салуға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
40 676

8 600
Мангистауская область
102 499
Разработка ПСД с получением заключения государственной экспертизы по объекту "Строительство специализированного исправительного учреждения со смешанным видом содержания (средней и максимальной безопасности) с лимитом наполнения 840 мест на базе учреждения ГМ-172/6 в г. Актау Мангистауской области. Привязка зданий и сооружений" из типового проекта "Специализированное исправительное учреждение на 1500 мест" для ІVA, IVГ климатических подрайонов с обычными геологическими условиями ТП РК 1500 СИУ (ІVA, IVГ) - 2.2-2012"
102 499
Павлодарская область
1 547 195
Строительство двух жилых блоков с общим лимитом наполнения до 280 мест в Учреждении АП-162/2 КУИС МВД РК. Привязка
1 547 195
104
Развитие информационных систем уголовно-исполнительной системы
96 706
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
96 706
Развитие Централизованной автоматизированной базы данных уголовно-исполнительной системы
96 706
410
Комитет национальной безопасности Республики Казахстан
1 479 146
1 494 491
002
Программа развития системы национальной безопасности
1 479 146
1 494 491
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 479 146
1 494 491
Программа развития системы национальной безопасности
1 479 146
1 494 491
501
Верховный Суд Республики Казахстан
7 080 732
324 160
001
Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций
7 080 732
324 160
107
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
565 600
324 160
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
565 600
324 160
Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"
565 600
324 160
112
Строительство объектов органов судебной системы
6 515 132
в том числе инвестиционные проекты:
Область Абай
338 932
Строительство здания суда в городе Семей Восточно-Казахстанской области. Корректировка
338 932
Северо-Казахстанская область
74 576
Строительство здания суда на 3 состава в с. Новоишимское района им. Г. Мусрепова Северо-Казахстанской области. Корректировка
74 576
Туркестанская область
6 101 624
Строительство административного здания № 1 в городе Туркестане Туркестанской области
6 101 624
502
Генеральная прокуратура Республики Казахстан
1 170 800
001
Осуществление высшего надзора за точным и единообразным применением законов и подзаконных актов в Республике Казахстан
40 676
102
Строительство, реконструкция объектов для органов прокуратуры
40 676
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
40 676
Разработка проектно-сметной документации на строительство общежития на 350 мест в городе Косшы
40 676

650
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
40 247 449
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
40 247 449
101
Республикалық бюджет қаражаты есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
40 247 449
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
30 044 521
Алматы облысында олимпиадалық дайындау республикалық базасы. Түзету
30 044 521
Астана қаласы
10 202 928
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
9 702 928
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу". II кезек
500 000
694
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы
2 050 376
015
Щучинск-Бурабай курорттық аймағының инфрақұрылымын дамыту
2 050 376
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
2 050 376
Бурабай ауылынан Үлкен Шабақты және Текекөл және "Бурабай" МҰТП дейін инженерлік желілерінің құрылысы. 2-кезең
643 964
"AQBURA" курорттық аймағынан Бурабай көліне дейін Үлкен Шабақты көлінің жағалауы бойына велосипед және жаяу жүргіншілер жолын салу
314 001
Макинка кентінде "Бурабай" МҰТП-ның Бұланды орманшылығы кордонының жаңа ғимараттарын салу
284 827
"Қатаркөл кентінде "Бурабай" МҰТП Приозерный орманшылығы Приозерный кордонының жаңа ғимараттарын салу"
316 477
Щучинск қаласында "Бурабай" МҰТП Ақылбай орманшылығы Ақылбай кордонының жаңа ғимараттарын салу
312 629
"Бурабай" МҰТП Боровское орманшылығының "Голубой залив" кордонын салу. Түзету
138 618
"Бурабай" мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің аумағында автотұрақ орындарын орналастыра отырып, келушілердің жаппай болуы үшін объектілер (құрылыстар) салу" ЖСҚ әзірлеу
39 860
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
25 031 086
33 400 296
17 375 814
207
Қазақстан Республикасы Экология және табиғи ресурстар министрлігі
33 400 296
17 375 814
254
Су ресурстарын тиімді басқару
20 373 852
17 375 814
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
20 373 852
17 375 814
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Атырау облысы
1 948 707
2 361 005
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
448 707
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу

650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
40 247 449
036
Развитие спорта высших достижений
40 247 449
101
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет средств республиканского бюджета
40 247 449
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
30 044 521
Республиканская база олимпийской подготовки в Алматинской области. Корректировка
30 044 521
город Астана
10 202 928
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
9 702 928
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". II очередь
500 000
694
Управление Делами Президента Республики Казахстан
2 050 376
015
Развитие инфраструктуры Щучинско-Боровской курортной зоны
2 050 376
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
2 050 376
Строительство инженерных сетей от поселка Бурабай до озер Большое Чебачье и Текеколь ГНПП "Бурабай". 2 очередь
643 964
Строительство велосипедной и пешеходной дорожки вдоль побережья озера Большое Чебачье от курортной зоны "AQBURA" до озера Бурабай
314 001
Строительство новых зданий кордона Буландинского лесничества ГНПП "Бурабай" в п. Макинка
284 827
Строительство новых зданий кордона Приозерный, Приозерного лесничества ГНПП "Бурабай", в поселке Катарколь
316 477
Строительство новых зданий кордона Акылбай, Акылбайского лесничества ГНПП "Бурабай" в городе Щучинск
312 629
Строительство кордона "Голубой залив" Боровского лесничества ГНПП "Бурабай" Корректировка
138 618
Разработка ПСД "Строительство объектов (сооружений) для массового пребывания посетителей на территории государственного национального природного парка "Бурабай" с размещением парковочных мест"
39 860
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
25 031 086
33 400 296
17 375 814
207
Министерство экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
33 400 296
17 375 814
254
Эффективное управление водными ресурсами
20 373 852
17 375 814
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
20 373 852
17 375 814
в том числе инвестиционные проекты:
Атырауская область
1 948 707
2 361 005
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
448 707
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области

1 500 000
2 361 005
Батыс Қазақстан облысы
364 987
696 152
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
364 987
696 152
Қызылорда облысы
4 245 380
2 688 161
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
1 790 545
603 078
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
831 253
826 653
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 623 582
1 258 430
Жетісу облысы
2 959 800
1 500 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
2 959 800
1 500 000
Солтүстік Қазақстан облысы
7 477 550
6 953 541
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырын реконструкциялау (І-кезек). Түзету
1 000 000
1 488 853
Көкшетау топтық су құбырын реконструкциялау, құрылыстың үшінші кезегі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мен Шал ақын ауданының төртінші көтеру сорғы станциясынан жетінші көтеру сорғы станциясына дейінгі учаске (бірінші кезең)
2 000 000
1 000 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 000 000
1 239 090
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 500 000
1 356 734
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
1 977 550
1 868 864
Түркістан облысы
3 377 428
3 176 955
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
500 208
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
869 747
1 344 903
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
252 218
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
255 255
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
1 500 000
1 832 052
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
13 026 444
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
3 907 933
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 907 933
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
3 907 933
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
9 118 511
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 118 511
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
9 118 511

1 500 000
2 361 005
Западно-Казахстанская область
364 987
696 152
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
364 987
696 152
Кызылординская область
4 245 380
2 688 161
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
1 790 545
603 078
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
831 253
826 653
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 623 582
1 258 430
Область Жетісу
2 959 800
1 500 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
2 959 800
1 500 000
Северо-Казахстанская область
7 477 550
6 953 541
Реконструкция Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области (І очередь). Корректировка
1 000 000
1 488 853
Реконструкция Кокшетауского группового водопровода, третья очередь строительства. Участок от насосной станции четвертого подъҰма до насосной станции седьмого подъҰма (первый этап) Айыртауского района и района Шал акына Северо-Казахстанской области
2 000 000
1 000 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 000 000
1 239 090
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 500 000
1 356 734
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
1 977 550
1 868 864
Туркестанская область
3 377 428
3 176 955
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
500 208
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
869 747
1 344 903
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
252 218
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
255 255
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
1 500 000
1 832 052
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
13 026 444
004
За счет внешних займов
3 907 933
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 907 933
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
3 907 933
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 118 511
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 118 511
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
9 118 511

652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
25 031 086
254
Су ресурстарын тиімді басқару
12 059 982
113
Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
12 059 982
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
195 866
"Ақмола облысының ұзындығы 337 км Нұра топтық су құбырын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
195 866
Алматы облысы
500 000
Алматы облысы Қарасай ауданында Қасқелең топтық су таратқышын салу. Құрылыстың I кезегі (2-іске қосу кешені). Түзету
500 000
Атырау облысы
756 099
Атырау облысы Индер ауданының "Ақсай" каналын реконструкциялау
500 000
Атырау облысы Қызылқоға ауданының "Тайсойған-Миялы" магистральды су құбырын салу
126 453
Атырау облысы Құрманғазы ауданы Қоянды топтық су құбырының 6 ұңғымасын (Азғыр аймағы) салу
129 646
Шығыс Қазақстан облысы
1 000
"ШҚО Тарбағатай ауданының Қандысу өзеніндегі Қандысу су қоймасын реконструкциялау" жобасы бойынша ЖСҚ әзірлеу
1 000
Жамбыл облысы
100 000
"Сарысу ауданының Шабақты өзенінде Ынталы су қоймасының құрылыстарын реконструкциялау және техникалық реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Батыс Қазақстан облысы
1 174 446
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданының Тоған кентіндегі Киров су қоймасын реконструкциялау
674 446
Батыс Қазақстан облысы Орал-Көшім ССЖ Шаған тармағы және Көшім магистральды каналын механикаландырылған тазарту
500 000
Қызылорда облысы
4 121 991
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданындағы "Тақыркөл" бас су алғышынан № 1 сорғы станциясына дейін магистральды су өткізгішінің екінші желісін салу
580 835
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Қосаман-Ақбастыға қосылатын тармағын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Ақбасты елді мекенін сумен жабдықтау" ЖЖ
321 573
"Арал-Сарыбұлақ топтық су құбырының Арал-Тоқабай-Абай қосу тармақтарын салу және Қызылорда облысы Арал ауданының Тоқабай, Абай елді мекендерін сумен жабдықтау" ЖЖ
855 260
"Қызылорда облысы Қазалы ауданы Байқожа топтық су құбырының сумен жабдықтау жүйелерін реконструкциялау" ЖЖ
700 000
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданының қолданыстағы Талап топтық су құбырын кеңейту (5 жаңа ұңғыма бұрғылау)
584 323
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
1 080 000
Жетісу облысы
1 350 000
"Алматы облысы Ақсу ауданының Қызылағаш суару алабын салу" ЖЖ
1 350 000
Солтүстік Қазақстан облысы

652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
25 031 086
254
Эффективное управление водными ресурсами
12 059 982
113
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета
12 059 982
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
195 866
Разработка ПСД "Реконструкция Нуринского группового водопровода протяженностью 337 км Акмолинской области"
195 866
Алматинская область
500 000
Строительство Каскеленского группового водовода в Карасайском районе Алматинской области. I очередь (2-й пусковой комплекс) строительства. Корректировка
500 000
Атырауская область
756 099
Реконструкция канала "Аксай" Индерского района Атырауской области
500 000
Строительство магистрального водопровода "Тайсойган-Миялы" Кызылкогинского района Атырауской области
126 453
Cтроительство 6 скважин (Азгирская зона) Кояндинского группового водопровода Курмангазинского района Атырауской области
129 646
Восточно-Казахстанская область
1 000
Разработка ПСД по проекту "Реконструкция Кандысуского водохранилища на реке Кандысу Тарбагатайского района ВКО"
1 000
Жамбылская область
100 000
РП "Реконструкция и техническое перевооружение сооружений Ынталинского водохранилища на реке Шабакты Сарысуйского района"
100 000
Западно-Казахстанская область
1 174 446
Реконструкция Кировского водохранилища в пос. Тоган Акжаикского района Западно-Казахстанской области
674 446
Механизированная очистка протоки Чаган и Кушумского магистрального канала Урало-Кушумской ООС, ЗКО
500 000
Кызылординская область
4 121 991
Строительство второй линии магистрального водовода от головного водозабора "Такырколь" до насосной станций №1 в Жанакорганском районе Кызылординской области
580 835
РП "Строительство ветки подключения к Косаман-Акбасты Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенного пункта Акбасты Аральского района Кызылординской области"
321 573
РП "Строительство ветки подключения Аральск-Токабай-Абай Арало-Сарыбулакского группового водопровода и водоснабжение населенных пунктов Токабай, Абай Аральского района Кызылординской области"
855 260
РП "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского группового водопровода Казалинского района"
700 000
РП "Расширение существующего Талапского группового водопровода Жанакорганского района Кызылординской области (бурение 5 новых скважин)"
584 323
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
1 080 000
Область Жетісу
1 350 000
РП "Строительство Кызылагашского массива орошения Аксуского района Алматинской области"
1 350 000
Северо-Казахстанская область

2 883 932
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 216 575
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
1 063 731
Соколов топтық су құбырын реконструкциялау және ауылдық елді мекендерді қосып таратушы желілерді салу. 2-ші кезек
549 526
"Солтүстік Қазақстан облысында Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің су тартқыштарын, бұрғыштарын және тарату желілерін қайта жаңарту" ЖСҚ түзету
21 600
"Солтүстік Қазақстан облылысы, Шал ақын ауданы, Мерген а., Куприяновка а., Крещенка а., Белоградовка., Городецкое а., Кривощеково а., Алкагаш а., Ровное а., Ақанбарақ а., Коноваловка а., Көктерек а., бойынша Есіл топтық су құбырына қосылған ауылдық елді мекендердің құбырларын, бұрғыштарын қайта жаңарту" ЖСҚ түзету
32 500
Түркістан облысы
976 648
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданының суару жүйесінің бірінші кезектегі магистральды каналдарын қалпына келтіру және реконстукциялау
168 392
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
301 173
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Найман" каналын реконструкциялау" ЖЖ
200 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Р-6" каналын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
"Түркістан облысы Ордабасы ауданындағы "Қазыналық" каналын реконструкциялау" ЖЖ
100 000
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш ауданының жақын маңдағы ауылдық елді мекендерін қоса отырып, Сарыағаш топтық су құбырын толықтыру үшін магистральды су құбырын қайта жаңарту. 1-кезек 1-ші іске қосу кешені
107 083
268
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
12 971 104
004
Cыртқы қарыздар есебiнен
3 891 331
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
3 891 331
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
3 891 331
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен
9 079 773
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
9 079 773
Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру
9 079 773
12
Көлiк және коммуникация
95 316 834
77 382 552
75 858 832
223
Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар жəне аэроғарыш өнеркəсібі министрлігі
6 699 433
4 304 576
007
Еліміздің мемлекеттік геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету жүйесінің деңгейін арттыру
5 699 433
4 304 576
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
5 699 433
4 304 576
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
5 699 433
4 304 576
Қазақстан Республикасының Ұлттық кеңістіктік деректер инфрақұрылымын құру
5 699 433
4 304 576

2 883 932
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 216 575
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
1 063 731
Реконструкция Соколовского группового водопровода и строительство разводящих сетей сельских населенных пунктов с подключением. 2-я очередь
549 526
Корректировка ПСД "Реконструкция водоводов, отводов и разводящих сетей сельских населенных пунктов, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу в Северо-Казахстанской области"
21 600
Корректировка ПСД "Реконструкция водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Ишимскому групповому водопроводу расположенному: Северо-Казахстанская обл., район Шал акына, с. Мерген, с. Куприяновка, с. Крещенка, с. Белоградовка, с. Городецкое, с. Кривощеково, с. Алкагаш, с. Ровное, с. Аканбарак, с. Коноваловка, с. Коктерек"
32 500
Туркестанская область
976 648
Восстановление и реконструкция первоочередных магистральных каналов оросительной системы Тюлькубасского района ЮКО
168 392
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
301 173
РП "Реконструкция канала "Найман" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
200 000
РП "Реконструкция канала "Р-6" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
100 000
РП "Реконструкция канала "Казыналык" в Ордабасинском районе Туркестанской области"
100 000
Реконструкция магистрального водовода для подпитки Сарыагашского группового водопровода с подключением близлежащих сельских населенных пунктов Сарыагашского района Южно-Казахстанской области. 1-очередь 1-й пусковой комплекс
107 083
268
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
12 971 104
004
За счет внешних займов
3 891 331
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
3 891 331
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
3 891 331
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
9 079 773
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
9 079 773
Усовершенствование ирригационных и дренажных систем
9 079 773
12
Транспорт и коммуникации
95 316 834
77 382 552
75 858 832
223
Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан
6 699 433
4 304 576
007
Повышение уровня государственного геодезического и картографического обеспечения страны
5 699 433
4 304 576
102
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
5 699 433
4 304 576
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
5 699 433
4 304 576
Создание Национальной инфраструктуры пространственных данных Республики Казахстан
5 699 433
4 304 576

013
"KazEOSat-MR" айыру қабілеті орташа Жерді қашықтықтан зондтау ғарыш жүйесін құру және қолданысқа енгізу
1 000 000
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
1 000 000
Айыру қабілеті орташа "KazEOSat-MR" спутниктер тобын құру
1 000 000
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
73 077 976
75 858 832
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
48 881 331
75 858 832
004
Сыртқы қарыздар есебінен
41 586 464
1 113 285
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
41 586 464
1 113 285
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
5 950 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
2 911 464
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
23 715 000
1 113 285
Түркістан қаласының Шығыс айналма жолын салу
9 010 000
005
Iшкі көздер есебінен
74 549 085
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
74 549 085
0-144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
11 110 560
"Атырау - Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
24 000 000
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 438 525
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
29 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
7 294 867
196 462
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
7 294 867
196 462
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
1 050 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
469 867
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
4 185 000
196 462
Түркістан қаласының шығыс айналма жолын салу
1 590 000
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
24 196 645
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақтөбе облысы
2 350 771
Ақтөбе облысы бойынша "Жайсан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 177 738
Ақтөбе облысы бойынша "Байтурасай" шекара бөлімшесінің құрылысы

013
Создание и ввод в эксплуатацию космической системы дистанционного зондирования Земли среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
1 000 000
Создание группировки спутников среднего разрешения "KazEOSat-MR"
1 000 000
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
73 077 976
75 858 832
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
48 881 331
75 858 832
004
За счет внешних займов
41 586 464
1 113 285
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
41 586 464
1 113 285
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
5 950 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
2 911 464
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
23 715 000
1 113 285
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
9 010 000
005
За счет внутренних источников
74 549 085
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
74 549 085
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное - Федоровка - гр. РФ" 0-144 км
11 110 560
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
24 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
10 438 525
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"
29 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
7 294 867
196 462
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
7 294 867
196 462
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
1 050 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
469 867
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
4 185 000
196 462
Строительство Восточного обхода г.Туркестан
1 590 000
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
24 196 645
в том числе инвестиционные проекты:
Актюбинская область
2 350 771
Строительство пограничного отделения "Жайсан" по Актюбинской области
1 177 738
Строительство пограничного отделения "Байтурасай" по Актюбинской области

1 173 033
Қостанай облысы
5 014 463
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 248 287
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 216 047
Қостанай облысы бойынша "Бірлік" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 275 556
Қостанай облысы бойынша "Ұзынағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 274 573
Павлодар облысы
2 284 923
Павлодар облысы бойынша "Арлан" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 126 001
Павлодар облысы бойынша "Шарбақты" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 158 922
Солтүстік Қазақстан облысы
14 546 488
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 207 401
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 199 945
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 227 903
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 222 386
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 193 784
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ақ көл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 184 292
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Арал ағаш" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 205 459
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жаңажол" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 221 713
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Ашикен" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 227 340
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қызыл ту" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 187 745
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Жамбыл" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 274 791
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Баян батыр атындағы" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 193 729
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
88 617 401
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
68 568 166
004
Сыртқы қарыздар есебінен
48 026 429
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
48 026 429
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
2 246 677
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарын
11 117 143
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
23 846 894
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
9 285 715
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары

1 173 033
Костанайская область
5 014 463
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
1 248 287
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
1 216 047
Строительство пограничного отделения "Бирлик" по Костанайской области
1 275 556
Строительство пограничного отделения "Узынагаш" по Костанайской области
1 274 573
Павлодарская область
2 284 923
Строительство пограничного отделения "Арлан" по Павлодарской области
1 126 001
Строительство пограничного отделения "Шарбакты" по Павлодарской области
1 158 922
Северо-Казахстанская область
14 546 488
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
1 207 401
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
1 199 945
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
1 227 903
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
1 222 386
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области
1 193 784
Строительство пограничного отделения "Ак кол" по Северо-Казахстанской области
1 184 292
Строительство пограничного отделения "Арал агаш" по Северо-Казахстанской области
1 205 459
Строительство пограничного отделения "Жана жол" по Северо-Казахстанской области
1 221 713
Строительство пограничного отделения "Ашикен" по Северо-Казахстанской области
1 227 340
Строительство пограничного отделения "Кызыл ту" по Северо-Казахстанской области
1 187 745
Строительство пограничного отделения "Жамбыл" по Северо-Казахстанской области
1 274 791
Строительство пограничного отделения "им.Баян батыр" по Северо-Казахстанской области
1 193 729
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
88 617 401
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
68 568 166
004
За счет внешних займов
48 026 429
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
48 026 429
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
2 246 677
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
11 117 143
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
23 846 894
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
9 285 715
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"

1 530 000
005
Iшкі көздер есебінен
12 268 166
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
12 268 166
"Республикалық маңызы бар "Щучинск - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізі учаскесінде 465-525 км Петропавл, Омск қалалары арқылы РФ шекарасы (Челябинскіге ) - РФ шекарасы (Новосибирскке) М-51 автомобиль жолын реконструкциялау", II учаске, 496-465 км". Сметалық құжаттаманы түзету. ЖЖ
1 000 000
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
5 877 082
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
700 696
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
690 388
Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданында Бұқтырма су қоймасы арқылы көпір өткелін салу
4 000 000
016
Республикалық бюджеттен сыртқы қарыздарды қоса қаржыландыру есебінен
8 273 571
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 273 571
Республикалық маңызы бар "Ұзынағаш - Отар" автомобиль жолын реконструкциялау
490 000
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізінің "Күрті - Бурылбайтал" учаскесін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
1 943 357
"Орталық - Оңтүстік" "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстарына "Балқаш - Бурылбайтал" учаскесі
4 435 000
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына) - Ақтөбе - Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автомобиль жолының "Қандыағаш - Мақат" учаскесін реконструкциялау
1 085 714
"Батыс Еуропа - Батыс Қытай" халықаралық транзиттік дәлізін реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
319 500
207
Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
20 049 235
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Қостанай облысы
2 466 379
Қостанай облысы бойынша "Кенерал" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 217 669
Қостанай облысы бойынша "Қайрақ" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 248 710
Солтүстік Қазақстан облысы
17 582 856
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Келтесай" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 029 283
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Талсай" шекара бөлімшесінің құрылысы
2 029 595
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Қарақұдық" шекара бөлімшесінің құрылысы
1 903 122
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Есіл" шекара бөлімшесінің құрылысы
2 008 789
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Каскад" шекара бөлімшесінің құрылысы

1 530 000
005
За счет внутренних источников
12 268 166
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
12 268 166
РП "Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-51 "гр. РФ (на Челябинск) - гр. РФ (на Новосибирск) через г.г. Петропавловск, Омск" км 465-525 на участке транзитного коридора "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - гр. РФ, II участок км 496-465" Корректировка сметной документации
1 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
5 877 082
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Костанай"
700 696
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
690 388
Строительство мостового перехода через Бухтарминское водохранилище в Курчумском районе Восточно-Казахстанской области
4 000 000
016
За счет софинансирования внешних займов из республиканского бюджета
8 273 571
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 273 571
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Узынагаш - Отар"
490 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Курты - Бурылбайтал"
1 943 357
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы" участок "Балхаш - Бурылбайтал"
4 435 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)" участок "Кандыагаш - Макат"
1 085 714
Реконструкция и проектно-изыскательские работы международного транзитного коридора "Западная Европа - Западный Китай"
319 500
207
Проектирование и строительство пограничных отделений
20 049 235
в том числе инвестиционные проекты:
Костанайская область
2 466 379
Строительство пограничного отделения "Кенерал" по Костанайской области
1 217 669
Строительство пограничного отделения "Кайрак" по Костанайской области
1 248 710
Северо-Казахстанская область
17 582 856
Строительство пограничного отделения "Келтесай" по Северо-Казахстанской области
1 029 283
Строительство пограничного отделения "Талсай" по Северо-Казахстанской области
2 029 595
Строительство пограничного отделения "Каракудык" по Северо-Казахстанской области
1 903 122
Строительство пограничного отделения "Есиль" по Северо-Казахстанской области
2 008 789
Строительство пограничного отделения "Каскад" по Северо-Казахстанской области

226
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі
9 756 638
053
Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
9 756 638
120
Республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
9 756 638
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
9 756 638
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару)
355 175
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаж жұмыстары)
9 401 463
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
11 662 290
651
Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрлігі
1 435 897
033
Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру
1 435 897
124
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен мәдениет объектілерін салу, реконструкциялау
1 435 897
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Алматы облысы
901 647
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Рахат ауылдық округінің Өрікті ауылында "Есік" сапар орталығын салу
901 647
Түркістан облысы
196 662
Түркістан облысы, Ордабасы ауданы, Ордабасы ауылы, "Ордабасы" сапар орталығының құрылысы (түзету)
152 337
Түркістан облысы, Түркістан қаласы "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығының "Гаухар ана" кесенесі аймағында қызметкерлерге арналған жатақханасы бар Сапар орталығының құрылысы
44 325
Алматы қаласы
112 588
"Орталық мемлекеттік мұрағат" РММ қосымша мұрағат қоймасы құрылысының жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
112 588
Астана қаласы
225 000
Нұр-Сұлтан қаласы "Есіл" ауданы "Ильинка" тұрғын алабының солтүстігіне қарай көне Бозоқ қалашығының археологиялық қазбаларының негізінде ашық аспан астындағы Ұлттық парктің орта ғасыр сәулет стиліндегі қоршауын салу
225 000
650
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
10 226 393
036
Жоғары жетістіктер спортын дамыту
10 226 393
104
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен спорт объектілерін салу, реконструкциялау
10 226 393
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
10 226 393
"Астана қаласындағы олимпиадалық дайындық орталығы" көп функционалды спорт кешені" базасында Қазақстан Республикасының Ұлттық спорт университетін салу. І кезек (сыртқы инженерлік желілерсіз)
10 226 393
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары

226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
9 756 638
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
9 756 638
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9 756 638
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
9 756 638
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане
355 175
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)
9 401 463
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
11 662 290
651
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
1 435 897
033
Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела
1 435 897
124
Строительство, реконструкция объектов культуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 435 897
в том числе инвестиционные проекты:
Алматинская область
901 647
Строительство визит центра "Иссык" в селе Орікті Рахатского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области
901 647
Туркестанская область
196 662
Строительство визит-центра "Ордабасы", село Ордабасы, Ордабасинский район, Туркестанская область (корректировка)
152 337
Строительство визит-центра с общежитием для сотрудников на территории мавзолея "Гаухар ана", Государственного историко-культурного музея-заповедника "Азрет Султан" в г.Туркестане, Туркестанская область
44 325
город Алматы
112 588
Разработка проектной-сметной документаций строительства дополнительного архивохранилища РГУ "Центральный государственный архив"
112 588
город Астана
225 000
Строительство ограждения в архитектурном стиле средневековья Национального парка под открытым небом на основе археологических раскопок древнего городища Бозок в городе Нур-Султане, район "Есиль", севернее жилого массива "Ильинка"
225 000
650
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
10 226 393
036
Развитие спорта высших достижений
10 226 393
104
Строительство, реконструкция объектов спорта за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
10 226 393
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
10 226 393
Строительство Национального университета спорта Республики Казахстан на базе "Многофункционального спортивного комплекса "Центр олимпийской подготовки в г. Астане". I очередь (без наружных инженерных сетей)
10 226 393
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения

6 410 230
652
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігі
6 410 230
254
Су ресурстарын тиімді басқару
6 410 230
119
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау
6 410 230
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Ақмола облысы
1 490 809
"Астана қаласының қорғаныш бөгетін бұрма каналы бар апаттық су ағызғыш орната отырып реконструкциялау" ЖСҚ түзету
83 125
Нұра топтық су құбырының Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Егіндікөл ауылынан Степняк НҚП дейінгі учаскесін қайта жаңарту
530 000
Ақмола облысы Сандықтау ауданының Красная поляна, Петриковка және Арбузинка ауылдарында топтық су құбырын салу
100 804
Покровкалық жер асты сулары кен орнынан Ақмола облысы Целиноград ауданының Талапкер және Қажымұқан ауылдарына дейін су таратқыш салу. 1-кезек
760 880
"Астана су қоймасы құрылыстарын реконструкциялау мен жаңғыртудың" ЖСҚ әзірлеу
16 000
Алматы облысы
160 000
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы "Д. Қонаев атындағы ҮАК" магистральды каналының авариялық учаскелерін ПК-130-дан ПК-138+86-ға дейін; ПК-166+70-тен ПК-170+14-ге дейін; ПК-223-тен ПК-226-ға дейін реконструкциялау
160 000
Атырау облысы
488 261
Атырау облысы Индер ауданының "Бағырлай" каналын реконструкциялау
120 000
"Атырау облысы Құрманғазы ауданындағы, "Кобяков-Забұрын" каналын жаңғырту үшін жобалау сметалық құжаттамасын жасақтау
120 831
Атырау облысы Индер ауданының "Қурайлы сай" каналын реконструкциялау
137 090
Атырау облысы Қызылқоға ауданының Миялы ауылында "Ералы" гидроторабындағы гидротехникалық құрылыстарды реконструкциялау
110 340
Жамбыл облысы
196 195
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Ырғайты өзенінде Ырғайты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
58 781
"Жамбыл облысы Қордай ауданында Қалғұты өзенінде Қалғұты су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
46 280
"Жамбыл облысы Талас және Байзақ аудандарының шекарасында Талас өзенінде Ақмола су қоймасын салу" ЖСҚ әзірлеу
40 124
"Жамбыл облысының Жуалы ауданында Теріс-Ащыбұлақ су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
26 260
"Жамбыл облысының Қордай ауданында Қарақоңыз су қоймасын реконструкциялау" ЖСҚ әзірлеу
24 750
Батыс Қазақстан облысы
335 398
БҚО Қазталов ауданы Ақпәтер ауылы маңындағы Үлкен Өзен Жайық-Көшім жүйесінен суды алапаралық бұру үшін, Киров-Шежін каналын қайта жаңғырту. IV кезең

6 410 230
652
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
6 410 230
254
Эффективное управление водными ресурсами
6 410 230
119
Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
6 410 230
в том числе инвестиционные проекты:
Акмолинская область
1 490 809
Корректировка ПСД "Реконструкция защитной дамбы г. Астаны с утройством катастрофического водосброса с отводящим каналом"
83 125
Реконструкция участка Нуринского группового водопровода от с. Егиндыколь до ХПП Степняк Егиндыкольского района Акмолинской области
530 000
Строительство группового водопровода в селах Красная поляна, Петриковка и Арбузинка Сандыктауского района Акмолинской области
100 804
Строительство водовода Покровского месторождения подземных вод до сел Талапкер и Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области. 1-я очередь
760 880
Разработка ПСД "Реконструкция и модернизация сооружений Астанинского водохранилища в Акмолинской области"
16 000
Алматинская область
160 000
Реконструкция аварийных участков магистрального канала "БАК им.Д.Кунаева" с ПК-130 по ПК-138+86; с ПК-166+70 по ПК-170+14; с ПК-223 по ПК-226 Енбекшиказахского района Алматинской области
160 000
Атырауская область
488 261
Реконструкция канала "Багырлай" Индерского района Атырауской области
120 000
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию канала "Кобяково-Забурунье" Курмангазинского района Атырауской области
120 831
Реконструкция канала "Қурайлы сай" Индерского района Атырауской области
137 090
Реконструкция гидротехнических сооружений находящихся на "Ералинском" гидроузле в с. Миялы Кызылкогинского района Атырауской области
110 340
Жамбылская область
196 195
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Ргайты на реке Ргайты в Кордайском районе Жамбылской области"
58 781
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Калгуты на реке Калгуты в Кордайском районе Жамбылской области"
46 280
Разработка ПСД "Строительство водохранилища Акмола на реке Талас на границе Таласского и Байзакского районов Жамбылской области"
40 124
Разработка ПСД "Реконструкция водохранилища Терс-Ащибулак в Жуалынском районе Жамбылской области"
26 260
Разработка ПСД "Реконструкция Караконызского водохранилища в Кордайском районе Жамбылской области"
24 750
Западно-Казахстанская область
335 398
Реконструкция Кирово-Чижинского канала для межбассейновой переброски воды из Урало-Кушумской системы в р. Большой Узень в районе с. Акпатер Казталовского района Западно-Казахстанской области, IV-этап

135 398
Қазақстан Республикасы, Батыс Қазақстан облысы, Жәнібек ауданы мекенжайында орналасқан БҚО Орда топтық су құбырын реконструкциялау V кезегі (Мұратсай-Жәнібек су таратқышы)
200 000
Қостанай облысы
189 093
Қостанай облысы Жангелдин ауданының "Албарбөгет" бөгетін реконструкциялау
189 093
Қызылорда облысы
1 112 371
"Қызылорда облысы Қызылорда гидроторабын реконструкциялау 1-кезек" ЖЖ
149 351
Көкарал бөгетін сақтау және Сырдария өзенінің сағасын қалпына келтіру
963 020
Маңғыстау облысы
183 597
"Қазба-Ақшымырау-Қызан" топты су жүйелерінің Ақшымырау және Қызан елді мекендеріндегі су жүйелерін қайта құру құрылыстың 2-кезеңі (Ақшымырау және Қызан елді мекендерінің арасындағы екінші су құбырының құрылысы)" (түзету)
183 597
Ұлытау облысы
203 925
"Қарағанды обылысының Жезқазған қаласын сумен қамтамасыз ете отырып, Есқұла су құбырын салу" (№ 2 түзету)
203 925
Солтүстік Қазақстан облысы
1 550 373
"Солтүстік Қазақстан облысындағы ауылдық елді мекендерге Көкшетау сумен жабдықтау жүйесіне қосылған су құбырларының, су бұру жүйелерінің құрылысы" ЖЖ
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Булаево топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
500 000
Солтүстік Қазақстан облысындағы Есіл су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау. III-кезек
58 315
Солтүстік Қазақстан облысында Преснов топтық су құбырының авариялық учаскелерін реконструкциялау
200 000
Булаев топтық су құбырының IV сатыдағы №1 "Замотаевка" сорғы станциясының технологиялық жабдығын қайта құру
292 058
Түркістан облысы
500 208
ОҚО Бәйдібек ауданының Қапшағай су қоймасын реконструкциялау
500 208
12
Көлiк және коммуникация
44 461 794
96 117 669
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
96 117 669
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
96 117 669
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
96 117 669
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
96 117 669
0-144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
15 944 720
"Атырау - Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
25 000 000
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
30 000 000
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау

135 398
Реконструкция Урдинского группового водопровода ЗКО V очередь (водовод Муратсай-Жанибек) по месту расположения: Республика Казахстан, Западно-Казахстанская область, Жанибекский р-н
200 000
Костанайская область
189 093
Реконструкция плотины "Албарбогет" Джангельдинского района Костанайской области
189 093
Кызылординская область
1 112 371
РП "Реконструкция Кызылординского гидроузла Кызылординской области. I очередь"
149 351
Сохранение Кокаральской дамбы и воостановление дельты реки Сырдарья
963 020
Мангистауская область
183 597
"Реконструкция водопроводных сетей населенных пунктов Акшымырау и Кызан группового водопровода "Казба-Акшымырау- Кызан" 2-ой этап строительсво (Строительство второй нити водовода между селами Акшымырау -Кызан)" (корректировка)
183 597
Область Ұлытау
203 925
"Строительство Эскулинского водовода с учетом водоснабжения г. Жезказган Карагандинской области" (Корректировка № 2)
203 925
Северо-Казахстанская область
1 550 373
РП "Строительство водоводов, отводов к сельским населенным пунктам, подключенных к Кокшетаускому групповому водопроводу в Северо- Казахстанской области"
500 000
Реконструкция аварийных участков Булаевского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
500 000
Реконструкция аварийных участков Ишимского группового водопровода в Северо-Казахстанской области. III-очередь
58 315
Реконструкция аварийных участков Пресновского группового водопровода в Северо-Казахстанской области
200 000
Реконструкция технологического оборудования насосной станции IV подъема №1 "Замотаевка" Булаевского группового водопровода
292 058
Туркестанская область
500 208
Реконструкция Капчагайского водохранилища Байдибекского района ЮКО
500 208
12
Транспорт и коммуникации
44 461 794
96 117 669
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
96 117 669
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
96 117 669
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
96 117 669
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
96 117 669
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное - Федоровка - гр. РФ" 0-144 км
15 944 720
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
25 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
30 000 000
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"

25 172 949
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
44 461 794
003
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
36 159 731
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
36 159 731
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
36 159 731
Республикалық маңызы бар "Үшарал - Достық" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 885 507
Республикалық маңызы бар "Қарабұтақ - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Қостанай" автожолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
10 436 586
Республикалық маңызы бар "РФ шекарасы (Орск қаласына)-Ақтөбе -Атырау - РФ шекарасы (Астрахань қаласына)" автожолын қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
3 278 774
0-144 км "Подстепное - Федоровка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
8 000 000
"Атырау - Орал" республикалық маңызы бар автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
144 447
"Ақтөбе - Қарабұтақ - Ұлғайсын" автомобиль жолын реконструкциялау және жобалау-іздестіру жұмыстары
336 706
"Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шек." республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Жезқазған - Қарағанды" учаскесін реконструкциялау
159 667
Орталық-Оңтүстік "Астана - Қарағанды - Балқаш - Күрті - Қапшағай - Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
100 000
"Республикалық маңызы бар "Щучинск - Көкшетау - Петропавл - РФ шекарасы" транзиттік дәлізі учаскесінде 465-525 км Петропавл, Омск қалалары арқылы РФ шекарасы (Челябинскіге ) - РФ шекарасы (Новосибирскке) М-51 автомобиль жолын реконструкциялау", II учаске, 496-465 км" ЖЖ. Сметалық құжаттаманы түзету
2 500 000
1381 км "Қызылорда - Павлодар - Успенка - РФ шекарасы" республикалық маңызы бар автомобиль жолында Ертіс өзені арқылы өтетін көпір салу
293 090
Республикалық маңызы бар "Қызылорда - Жезқазған" автомобиль жолын қайта жаңарту және жобалық-іздестіру жұмыстары
24 954
240
Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау
8 302 063
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
8 302 063
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Өзгелер
8 302 063
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 858
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Сырым" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
5 865
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау

25 172 949
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
44 461 794
003
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
36 159 731
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
36 159 731
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
36 159 731
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Ушарал - Достык"
10 885 507
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Карабутак - Комсомольское - Денисовка - Рудный - Костанай"
10 436 586
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Гр. РФ (на Орск) - Актобе - Атырау - гр. РФ (на Астрахань)"
3 278 774
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Подстепное - Федоровка - гр. РФ" 0-144 км
8 000 000
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Атырау - Уральск"
144 447
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги "Актобе - Карабутак - Улгайсын"
336 706
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр. РФ" участок "Жезказган - Караганды"
159 667
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр-Юг "Астана - Караганда - Балхаш - Курты - Капшагай - Алматы"
100 000
РП "Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-51 "гр. РФ (на Челябинск) - гр. РФ (на Новосибирск) через г.г. Петропавловск, Омск" км 465-525 на участке транзитного коридора "Щучинск - Кокшетау - Петропавловск - гр. РФ, II участок км 496-465"
Корректировка сметной документации
2 500 000
Строительство моста через р.Иртыш на автомобильной дороге республиканского значения "Кызылорда - Павлодар - Успенка - гр.РФ" км 1381
293 090
Реконструкция и проектно-изыскательские работы автомобильной дороги республиканского значения "Кызылорда - Жезказган"
24 954
240
Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан
8 302 063
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 302 063
в том числе инвестиционные проекты:
Прочие
8 302 063
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
5 858
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Сырым" на казахстанско-российской границе
5 865
Проектно-изыскательные работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе

6 673
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Әлімбет" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 682
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
38 508
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Қосақ" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
6 236
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктінің жобалау-іздестіру жұмыстары, жаңғырту және реконструкциялау
17 202
"Бесағаш" автомобиль өткізу пунктін салу
8 215 039
V.II. Заңды тұлғалардың жарғылық капиталында мемлекеттің қатысуы арқылы жоспарланатын бюджеттік инвестициялар
104 477 662
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 000 000
212
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi
20 000 000
204
Кейіннен лизингке беру үшін ауыл шаруашылығы техникасын, жем-шөп дайындау техникасын және суарудың ұтқыр жүйелерін сатып алуды қаржыландыру үшін "Аграрлық несие корпорациясы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту арқылы кейіннен "ҚазАгроҚаржы" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайта отырып, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту
20 000 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 000 000
229
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
35 000 000
216
Индустриялық-инновациялық даму тұжырымдамасының аясында жобаларды қаржыландыру мақсатында тікелей инвестициялар қорын (қорларын) қорландыру үшін "Қазына Капитал Менеджмент" АҚ-ның жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
35 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
35 000 000
13
Басқалар
49 477 662
243
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі
49 477 662
049
Ұлттық экономиканың бәсекеге қабілеттілігі мен орнықтылығын қамтамасыз ету үшін "Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" АҚ-ның жарғылық капиталын ұлғайту
49 477 662
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
49 477 662
V.III. Нысаналы даму трансферттері
1 384 835 658
303 882 331
4
Бiлiм беру
499 999 715
146 535 491
224
Қазақстан Республикасы Оқу-ағарту министрлігі

6 673
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Алимбет" на казахстанско-российской границе
6 682
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана Жол" на казахстанско-российской границе
38 508
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Косак" на казахстанско-российской границе
6 236
Проектно-изыскательские работы, реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" казахстанско-кыргызской границе
17 202
Строительство автомобильного пункта пропуска "Бесагаш" в Жамбылской области
8 215 039
V.II. Бюджетные инвестиции, планируемые посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц
104 477 662
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 000 000
212
Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан
20 000 000
204
Увеличение уставного капитала акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала акционерного общества "КазАгроФинанс" через увеличение уставного капитала акционерного общества "Аграрная кредитная корпорация" для финансирования приобретения сельскохозяйственной техники, кормозаготовительной техники и мобильных систем орошения для последующей передачи в лизинг за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
20 000 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 000 000
229
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
35 000 000
216
Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Казына Капитал Менеджмент" для фондирования фонда (фондов) прямых инвестиций с целью финансирования проектов в рамках Концепции индустриально-инновационного развития
35 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
35 000 000
13
Прочие
49 477 662
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
49 477 662
049
Увеличение уставного капитала АО "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" для обеспечения конкурентоспособности и устойчивости национальной экономики
49 477 662
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
49 477 662
V.III. Целевые трансферты на развитие
1 384 835 658
303 882 331
4
Образование
499 999 715
146 535 491
224
Министерство просвещения Республики Казахстан

15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
090
Өнеркәсіп салаларының дамуына жәрдемдесу
1 701 644
110
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 701 644
оның ішінде өңірлер бойынша:
Жамбыл облысы
701 644
Солтүстік Қазақстан облысы
1 000 000
094
Қостанай облысының бюджетіне машина жасау саласының жобаларын іске асыру мақсатында "Тобыл" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
15 000 000
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
15 000 000
оның ішінде өңірлер бойынша:
Қостанай облысы
15 000 000
12
Көлiк және коммуникация
174 560 553
41 036 156
249
Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі
41 036 156
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
41 036 156
111
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
41 036 156
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақтөбе облысы
1 155 626
Атырау облысы
1 273 342
Қарағанды облысы
2 556 085
Қостанай облысы
163 271
Қызылорда облысы
1 213 599
Маңғыстау облысы
1 489 974
Абай облысы
1 500 000
Жетісу облысы
8 653 420
Ұлытау облысы
4 715 695
Түркістан облысы
2 000 349
Шымкент қаласы
1 514 795
Алматы қаласы
3 300 000
Астана қаласы
11 500 000
228
Қазақстан Республикасы Көлік министрлігі
174 560 553
034
"Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыру
52 434 322
102
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен Астана қаласының бюджетіне "Астана қаласының жаңа көлік жүйесі. LRT (әуежайдан жаңа теміржол вокзалына дейінгі учаске)" жобасы шеңберінде құрылысқа заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
52 434 322
оның ішінде өңірлер бойынша:
Астана қаласы
52 434 322
091
Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру
122 126 231

15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
090
Содействие развитию отраслей промышленности
1 701 644
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы для развития инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 701 644
в том числе по регионам:
Жамбылская область
701 644
Северо-Казахстанская область
1 000 000
094
Целевые трансферты на развитие бюджету Костанайской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Тобол" с целью реализации проектов машиностроительной отрасли
15 000 000
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
15 000 000
в том числе по регионам:
Костанайская область
15 000 000
12
Транспорт и коммуникации
174 560 553
41 036 156
249
Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан
41 036 156
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
41 036 156
111
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
41 036 156
в том числе по регионам:
Актюбинская область
1 155 626
Атырауская область
1 273 342
Карагандинская область
2 556 085
Костанайская область
163 271
Кызылординская область
1 213 599
Мангистауская область
1 489 974
Область Абай
1 500 000
Область Жетісу
8 653 420
Область Ұлытау
4 715 695
Туркестанская область
2 000 349
город Шымкент
1 514 795
город Алматы
3 300 000
город Астана
11 500 000
228
Министерство транспорта Республики Казахстан
174 560 553
034
Реализация мероприятий в рамках проекта "Новая транспортная система города Астаны.LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала)"
52 434 322
102
Целевые трансферты на развитие бюджету города Астаны на увеличение уставного капитала юридических лиц на строительство в рамках проекта "Новая транспортная система города Астаны. LRT (участок от аэропорта до нового железнодорожного вокзала) за счет средств целевого трансферта из Национального Фонда Республики Казахстан
52 434 322
в том числе по регионам:
город Астана
52 434 322
091
Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования
122 126 231