"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 1222 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 2024 жылғы 5 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 98-1) тармақшамен толықтырылсын:
"98-1) курсанттардың тыныс-тіршілігімен және тұрмысымен танысу үшін олардың Қазақстан Республикасының азаматтары болып табылатын отбасы мүшелерінің курсанттар қатарындағы өздерінің жақын туыстарына баруы қағидаларын әзірлейді және бекітеді;".
2. Осы қаулы 2024 жылғы 5 сәуірден бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2023 года № 1222
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 05.04.2024.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан" следующее дополнение:
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 98-1) следующего содержания:
"98-1) разрабатывает и утверждает правила посещения членами семей курсантов, являющихся гражданами Республики Казахстан, своих близких родственников из числа курсантов для ознакомления с их жизнью и бытом;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 5 апреля 2024 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов