Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 20 мамырдағы № 395 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Алатау қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Үлкен Нарын ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Марқакөл ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Мақаншы ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Жаңасемей ауданының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесі;
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысы полиция департаментінің емханасы бар госпиталі" мемлекеттік мекемесі құрылсын.
2. Жоғарыда көрсетілген мемлекеттік мекемелерді қаржыландыру республикалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігін ұстауға арналған және жергілікті бюджетте көзделген қаражат есебінен және шегінде жүзеге асырылады деп белгіленсін.
3. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
4. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 20 мамырдағы
№ 395 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің мәселелері" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 22 маусымдағы № 607 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі туралы ережеде:
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволары аумақтық бөлiмшелерiнің тізбесінде:
"1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 71-жолмен толықтырылсын:

О некоторых вопросах Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 мая 2024 года № 395.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать:
государственное учреждение "Отдел полиции города Алатау Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
государственное учреждение "Отдел полиции района Үлкен Нарын Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
государственное учреждение "Отдел полиции района Марқакөл Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
государственное учреждение "Отдел полиции района Мақаншы Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
государственное учреждение "Отдел полиции района Жаңасемей Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан";
государственное учреждение "Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан".
2. Установить, что финансирование вышеуказанных государственных учреждений осуществляется за счет и в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на содержание Министерства внутренних дел Республики Казахстан и местном бюджете.
3. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 мая 2024 года № 395
Изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 22 июня 2005 года № 607 "Вопросы Министерства внутренних дел Республики Казахстан":
в Положении о Министерстве внутренних дел Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства, и территориальных подразделений его ведомств:
раздел "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 71, следующего содержания:

"71. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Алматы облысының полиция департаменті Алатау қаласының полиция бөлімі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 104-1-жолмен толықтырылсын:
"104-1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Үлкен Нарын ауданының полиция бөлімі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 106-1-жолмен толықтырылсын:
"106-1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Шығыс Қазақстан облысының полиция департаменті Марқакөл ауданының полиция бөлімі.";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 111-11, 111-12-жолдармен толықтырылсын:
"111-11. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Мақаншы ауданының полиция бөлімі.
111-12. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Абай облысының полиция департаменті Жаңасемей ауданының полиция бөлімі.";
Министрліктің және оның ведомстволарының қарамағындағы мемлекеттік мекемелердің тізбесінде:
"1. Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі" деген бөлім:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-1-жолмен толықтырылсын:
"14-1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің оқу орталығы";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 21-1-жолмен толықтырылсын:
"21-1. Абай облысы полиция департаментінің емханасы бар госпиталі";
"2. Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті" деген бөлімде:
реттік нөмірі 81-жол алып тасталсын.
2. Қызмет бабында пайдалану үшін.
3. Қызмет бабында пайдалану үшін.
4. Қызмет бабында пайдалану үшін.

"71. Отдел полиции города Алатау Департамента полиции Алматинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 104-1, следующего содержания:
"104-1. Отдел полиции района Үлкен Нарын Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 106-1, следующего содержания:
"106-1. Отдел полиции района Марқакөл Департамента полиции Восточно-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строками, порядковые номера 111-11 и 111-12, следующего содержания:
"111-11. Отдел полиции района Мақаншы Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
111-12. Отдел полиции района Жаңасемей Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
в перечне государственных учреждений, находящихся в ведении Министерства и его ведомств:
раздел "1. Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
дополнить строкой, порядковый номер 14-1, следующего содержания:
"14-1. Учебный центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан.";
дополнить строкой, порядковый номер 21-1, следующего содержания:
"21-1. Госпиталь с поликлиникой Департамента полиции области Абай.";
в разделе "2. Комитет уголовно-исполнительной системы":
строку, порядковый номер 81, исключить.
2. Для служебного пользования.
3. Для служебного пользования.
4. Для служебного пользования.
____________________________