"Қазақстан Республикасындағы мерекелік күндердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 689 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 16 тамыздағы № 668 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасындағы мерекелік күндердің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 689 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы мерекелік күндердің тізбесінде:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ұлттық басылым күні – 2 ақпан";
мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Ауғанстан Демократиялық Республикасынан Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентінің шығарылған күні – 15 ақпан";
мынадай мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. Радио күні – 1 қазан".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2017 года № 689 "Об утверждении перечня праздничных дат в Республике Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 2024 года № 668.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2017 года № 689 "Об утверждении перечня праздничных дат в Республике Казахстан" следующие изменение и дополнения:
в перечне праздничных дат в Республике Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Национальный день печати – 2 февраля";
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. День вывода ограниченного контингента советских войск из Демократической Республики Афганистан – 15 февраля";
дополнить пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. День радио – 1 октября".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов