"Денсаулық сақтау саласында цифрландыруды дамытудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 1080 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 26 тамыздағы № 691 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.09.2024 ж. бастап қолданысқа енгізіледі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Денсаулық сақтау саласында цифрландыруды дамытудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 1080 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі 2024 жылғы 1 қыркүйекке дейінгі мерзімге кәсіпорынға қатысты мемлекеттік басқарудың тиісті саласына (аясына) басшылық ету жөніндегі уәкілетті орган болып белгіленсін.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс, бұл ретте осы қаулының 2 және 4-тармақтары 2024 жылғы 1 қыркүйекке дейін қолданылады.".
2. Осы қаулы 2024 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2022 года № 1080 "О некоторых вопросах развития цифровизации в сфере здравоохранения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2024 года № 691
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.09.2024.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2022 года № 1080 "О некоторых вопросах развития цифровизации в сфере здравоохранения" следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Определить Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан уполномоченным органом по руководству соответствующей отраслью (сферой) государственного управления в отношении предприятия в срок до 1 сентября 2024 года.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию, при этом пункты 2 и 4 настоящего постановления действуют до 1 сентября 2024 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 1 сентября 2024 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов