"Концессия жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 41 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 29 тамыздағы № 710 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Концессия жобасы бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің мемлекеттік концессиялық міндеттемелерін қабылдаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 ақпандағы № 41 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2024 жылғы 29 тамыздағы
№ 710 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2018 жылғы 6 ақпандағы
№ 41 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қабылданған мемлекеттік концессиялық міндеттемелерінің жылдар бойынша көлемі Қолжетімділік үшін төлемақы төлемдерінің графигі
Концессия шартының талаптарында көзделген валюталық өтеуді, сондай-ақ қолжетімділік үшін төлемақыны түзетуді есепке алмағанда, қолжетімділік үшін болжамды төлемақының жалпы базалық сомасы 510 967 322 (бес жүз он миллиард тоғыз жүз алпыс жеті миллион үш жүз жиырма екі мың) теңгені (оның ішінде инвестициялық шығындарды өтеу (ИШӨ) – 176 724 305 мың теңге, пайдалану шығындарын өтеу (ПШӨ) – 28 031 259 мың теңге, басқару сыйақысы (БС) – 306 211 758 мың теңге) құрайды, оның ішінде жылдар бойынша:
2023 жыл
15 855 584 мың теңге (оның ішінде ИШӨ – 6 497 217 мың теңге, ПШӨ – 347 796 мың теңге, БС – 9 010 571 мың теңге)
2024 жыл
41 789 077 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 17 109 338 мың теңге, ПШӨ – 818 479 мың теңге, БС – 23 861 260 мың теңге)
2025 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 781 567 мың теңге, БС – 21 678 512 мың теңге)
2026 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 828 461 мың теңге, БС – 21 631 618 мың теңге)
2027 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 878 169 мың теңге, БС – 21 581 910 мың теңге)
2028 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 3 100 890 мың теңге, БС – 19 359 189 мың теңге)
2029 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 3 156 741 мың теңге, БС – 19 303 338 мың теңге)
2030 жыл

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 41 "О некоторых вопросах принятия государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по концессионному проекту"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 августа 2024 года № 710
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2018 года № 41 "О некоторых вопросах принятия государственных концессионных обязательств Правительства Республики Казахстан по концессионному проекту" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 августа 2024 года № 710
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 февраля 2018 года № 41
Объем принятых государственных концессионных обязательств
Правительства Республики Казахстан по годам
График платежей платы за доступность
Общая базовая сумма предполагаемой без учета валютной компенсации, а также корректировки платы за доступность, предусмотренной условиями договора концессии платы за доступность составляет 510 967 322 (пятьсот десять миллиардов девятьсот шестьдесят семь миллионов триста двадцать две тысячи) тенге (в том числе компенсация инвестиционных затрат (КИЗ) – 176 724 305 тысяч тенге, компенсация эксплуатационных затрат (КЭЗ) – 28 031 259 тысяч тенге, вознаграждение за управление (ВЗУ) – 306 211 758 тысяч тенге), в том числе по годам:
2023 год
15 855 584 тысячи тенге
(в том числе КИЗ – 6 497 217 тысяч тенге, КЭЗ – 347 796 тысяч тенге, ВЗУ – 9 010 571 тысяча тенге)
2024 год
41 789 077 тысяч тенге
(в том числе
КИЗ – 17 109 338 тысяч тенге, КЭЗ – 818 479 тысяч тенге, ВЗУ – 23 861 260 тысяч тенге)
2025 год
38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 781 567 тысяч тенге, ВЗУ – 21 678 512 тысяч тенге)
2026 год
38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 828 461 тысяча тенге, ВЗУ – 21 631 618 тысяч тенге)
2027 год
38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 878 169 тысяч тенге, ВЗУ – 21 581 910 тысяч тенге)
2028 год
38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 3 100 890 тысяч тенге, ВЗУ – 19 359 189 тысяч тенге)
2029 год
38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 3 156 741 тысяча тенге, ВЗУ – 19 303 338 тысяч тенге)
2030 год

38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 1 045 913 мың теңге, БС – 21 414 166 мың теңге)
2031 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 1 108 668 мың теңге, БС – 21 351 411 мың теңге)
2032 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 1 175 188 мың теңге, БС – 21 284 891 мың теңге)
2033 жыл
38 053 400 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 15 593 321 мың теңге, ПШӨ – 2 682 660 мың теңге, БС – 19 777 419 мың теңге)
2034 жыл
28 035 700 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 7 796 661 мың теңге, ПШӨ – 2 757 401 мың теңге, БС – 17 481 638 мың теңге)
2035 жыл
29 791 520 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 4 981 200 мың теңге, ПШӨ – 3 146 149 мың теңге, БС – 21 664 171 мың теңге)
2036 жыл
17 671 614 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 0 мың теңге, ПШӨ – 2 963 485 мың теңге, БС – 14 708 129 мың теңге)
2037 жыл
17 671 614 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 0 мың теңге, ПШӨ – 1 572 666 мың теңге, БС – 16 098 948 мың теңге)
2038 жыл
17 671 613 мың теңге
(оның ішінде ИШӨ – 0 мың теңге, ПШӨ – 1 667 026 мың теңге, БС – 16 004 587 мың теңге)

38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 1 045 913 тысяч тенге, ВЗУ – 21 414 166 тысяч тенге)
2031 год
38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 1 108 668 тысяч тенге, ВЗУ – 21 351 411 тысяч тенге)
2032 год
38 053 400 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 1 175 188 тысяч тенге, ВЗУ – 21 284 891 тысяча тенге)
2033 год
38 053 400 тыс. тенге
(в том числе КИЗ – 15 593 321 тысяча тенге, КЭЗ – 2 682 660 тысяч тенге, ВЗУ – 19 777 419 тысяч тенге)
2034 год
28 035 700 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 7 796 661 тысяча тенге, КЭЗ – 2 757 401 тысяча тенге, ВЗУ – 17 481 638 тысяч тенге)
2035 год
29 791 520 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 4 981 200 тысяч тенге, КЭЗ - 3 146 149 тысяч тенге, ВЗУ – 21 664 171 тысяча тенге)
2036 год
17 671 614 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 0 тысяч тенге, КЭЗ – 2 963 485 тысяч тенге, ВЗУ – 14 708 129 тысяч тенге)
2037 год
17 671 614 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 0 тысяч тенге, КЭЗ – 1 572 666 тысяч тенге, ВЗУ – 16 098 948 тысяч тенге)
2038 год
17 671 613 тысяч тенге
(в том числе КИЗ – 0 тысяч тенге, КЭЗ – 1 667 026 тысяч тенге, ВЗУ – 16 004 587 тысяч тенге)