"Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 117 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 18 қазандағы № 863 қаулысы.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік электрондық ақпараттық ресурстардың құрамына енгізілетін жеке тұлғалардың дербес деректерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 26 ақпандағы № 117 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 117 "Об утверждении перечня персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2024 года № 863.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2016 года № 117 "Об утверждении перечня персональных данных физических лиц, включаемых в состав государственных электронных информационных ресурсов".
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов