"Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 2 желтоқсандағы № 1020 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 1095 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекеттік кәсіпорындар, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерiнiң) елу пайызынан астамы мемлекетке тиесілі заңды тұлғалар және олармен үлестес тұлғалар жүзеге асыратын қызмет түрлерінің тізбесінде:
реттік нөмірі 269-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
"24) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін";
реттік нөмірі 270-жолдың 5-бағаны мынадай мазмұндағы 23) тармақшамен толықтырылсын:
"23) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
реттік нөмірі 278-жолда:
5-баған мынадай мазмұндағы 25) тармақшамен толықтырылсын:
"25) "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"үнемі, "Агроөнеркәсіптік кешендегі экономикалық саясаттың талдау орталығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қатысты 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін";
реттік нөмірі 340-жолдың 5-бағанындағы 17) тармақша алып тасталсын;
реттік нөмірі 393-жолдың 5-бағанындағы 27) тармақша алып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2024 года № 1020
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 1095 "Об утверждении перечня видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами" следующие изменения и дополнения:
в перечне видов деятельности, осуществляемых государственными предприятиями, юридическими лицами, более пятидесяти процентов акций (долей участия в уставном капитале) которых принадлежат государству, и аффилированными с ними лицами, утвержденном указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 269:
графу 5 дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
"24) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" до 31 декабря 2025 года";
графу 5 строки, порядковый номер 270, дополнить подпунктом 23) следующего содержания:
"23) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе";
в строке, порядковый номер 278:
графу 5 дополнить подпунктом 25) следующего содержания:
"25) товарищество с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"постоянно, в отношении товарищества с ограниченной ответственностью "Аналитический центр экономической политики в агропромышленном комплексе" до 31 декабря 2025 года";
в графе 5 строки, порядковый номер 340, подпункт 17) исключить;
в графе 5 строки, порядковый номер 393, подпункт 27) исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов