"Атом электр станциясы" ядролық қондырғысы салынатын аудан туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 1137 қаулысы
"Атом энергиясын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 5-бабының 2) тармақшасына және 12-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысының Жамбыл ауданы – "Атом электр станциясы" ядролық қондырғысы салынатын аудан туралы шешім қабылдансын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О районе строительства ядерной установки "Атомная электрическая станция"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2024 года № 1137
В соответствии с подпунктом 2) статьи 5 и пунктом 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об использовании атомной энергии" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять решение о районе строительства ядерной установки "Атомная электрическая станция" – Жамбылский район Алматинской области.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов