Халықаралық азаматтық авиация туралы конвенцияны бекiту үшiн Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiне енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1992 жылғы 18 мамырдағы N 435
Халықаралық әуе қатынастарын дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Халықаралық азаматтық авиация туралы конвенцияны (Чикаго, 1994 жыл) бекiту үшiн Қазақстан Республикасының Жоғарғы Кеңесiне енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О внесении в Верховный Совет Республики Казахстан на ратификацию Конвенции о международной гражданской авиации
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 мая 1992 г. N 435
В целях развития международных воздушных сообщений Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Внести в Верховный Совет Республики Казахстан на ратификацию Конвенцию о международной гражданской авиации (Чикаго, 1944 год) (прилагается).
Премьер-министр
Республики Казахстан