Қазақстан Республикасының Бiрiккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Тұрақты өкiлдiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 2 шiлде 1992 ж. N 566
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Бiрiккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Тұрақты өкiлдiгiн ашу туралы" 1992 жылғы 5 маусымдағы N 795 Жарлығын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Бiрiккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Тұрақты өкiлдiгi штатының саны жылдық қоры 100000 АҚШ доллары болатын 8 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Бiрiккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Тұрақты өкiлiнiң лауазымдық жалақысы айына 1880 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн. <*>
Қазақстан Республикасының Тұрақты өкiлдiгi қызметкерлерiнiң
лауазымдық жалақысы Тұрақты өкiлдiң жалақысына қарай штаттық
кестеге сәйкес белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ өзгертiлдi - ҚРМК-нiң 1993.10.22. N 1048
қаулысымен.
3. Жұмыстың күрделiлiгi мен көлемдiлiгiне байланысты
Қазақстан Республикасының Бiрiккен Ұлттар Ұйымы жанындағы Тұрақты
өкiлiнiң лауазымдық жалақысына шетел валютасымен оның жалақысының
20 процентi мөлшерiнде үстеме төленсiн.
4. Қазақстан Республикасының Тұрақты өкiлдiгiнiң 1992 жылғы
шығын сметасы 392130 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопросы Постоянного представительства Республики Казахстан при организации объединенных наций
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июля 1992 г. N 566
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 5 июня 1992 г. N 795 "Об открытии Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации Объединенных наций" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить штатную численность Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций в количестве 8 единиц с годовым фондом оплаты труда в сумме 100000 долларов США.
2. Установить Постоянному представителю Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций должностной оклад в размере 1880 долларов США в месяц. <*>
Должностные оклады сотрудников Постоянного представительства Республики Казахстан установить исходя из оклада Постоянного представителя Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций в соответствии со штатным расписанием.
Сноска. Абзац первый пункта 2 изменен постановлением от 22 октября 1993 г. N 1048.
3. В связи со сложностью и большим объемом работы установить надбавку к должностному окладу Постоянного представителя Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций в размере 20 процентов от оклада в иностранной валюте.
4. Утвердить смету расходов Постоянного представительства Республики Казахстан при Организации Объединенных Наций на 1992 год в сумме 392130 долларов США.
Премьер-министр
Республики Казахстан