Қазақстан Республикасының халықаралық қаржы ұйымдарына кiруi туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 5 тамыз 1992 ж. N 659
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Халықаралық қаржы ұйымдарына мүшелiгiн ресiмдеудi аяқтағаннан кейiн Қазақстан Республикасы тиiстi ұйымдардың басшы органдарына бiр атқарушы директор сайлайтын елдердiң ("сайлау округтерi") мына топтарына:
Халықаралық валюта қорына (ХВҚ) - Бельгия, Австрия, Түркия,
Чехословакия, Венгрия және Люксембург құрайтын елдер тобына;
Халықаралық қайта жаңарту мен дамыту банкiне (ХҚЖДБ) - жоғарыда
аталған топқа;
Европалық қайта жаңарту мен дамыту банкiне (ЕҚЖДБ) - Австрия,
Кипр, Израиль және Мальта құрайтын топқа кiру үшiн өтiнiмдер жасайтын
болып белгiленсiн.
<*>
ЕСКЕРТУ. Қаулы өзгердi - ҚРМК-нiң 1993.07.30. N 656 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О вхождении Республики Казахстан в междунаpодные финансовые оpганизации
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 5 августа 1992 года N 659
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить, что Республика Казахстан после завершения оформления членства в международных финансовых организациях сделает заявки на вхождение в следующие группы стран ("избирательные округа"), которые избирают одного исполнительного директора в руководящие органы соответствующих организаций:
в Международном валютном фонде (МВФ) - в группу стран, состоящую из Бельгии, Австрии, Турции, Чехословакии, Венгрии, Люксембурга;
в Международном банке реконструкции и развития (МБРР) - в эту же группу;
в Европейском банке реконструкции и развития (ЕБРР) - в группу стран, состоящую из Австрии, Кипра, Израиля и Мальты. <*>
Сноска. Изменено постановлением от 30 июля 1993 г. N 656.
Премьер-министр
Республики Казахстан