Үкiмет Үйiнiң атын өзгерту туралы және Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 12 тамыз 1992 ж. N 669
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Үкiмет Үйiнiң аты Қазақстан Республикасының Парламент Үйi болып
өзгертiлсiн және ол бұдан былай Қазақстан Республикасының Парламент Үйi
болып аталсын.
2. Қазақстан Компартиясы Орталық Комитетiнiң бұрынғы ғимараты
бұдан былай Қазақстан Республикасы Президентiнiң Резиденциясы деп
аталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об изменении названия Дома Пpавительства и о Резиденции Пpезидента Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 12 августа 1992 г. N 669
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Изменить название Дома Правительства на Дом Парламента Республики Казахстан и впредь именовать его - Дом Парламента Республики Казахстан.
2. Бывшее здание ЦК Компартии Казахстана впредь именовать - Резиденция Президента Республики Казахстан.
Премьер-министр Республики Казахстан