"Қазақ Қызыл Жарты Ай және Қызыл Крест қоғамының қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 17 сәуiрдегi N 720 Жарлығын жүзеге асыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 6 қазан 1992 ж. N 831
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Қазақ Қызыл Жарты Ай және Қызыл Крест қоғамының қызметi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1992 жылғы 17 сәуiрдегi N 720 Жарлығына байланысты Қазақ Қызыл Жарты Ай және Қызыл Крест қоғамының комитеттерiне, ұйымдарына, оқу, медициналық-әлеуметтiк мекемелерi мен кәсiпорындарына салынатын салық жеңiлдiгiн жергiлiктi салықтар мен алымдар (автотранспортты аялдауға қойғаны үшiн алынатын алым, жергiлiктi аукциондар мен лотереяларды өткiзу хұқығы үшiн алынатын лицензиялық алым, жергiлiктi рәмiздi пайдалану хұқығы үшiн алынатын алым, жарнамаға салынатын салық, автотранспорт құралдарын, есептеу техникасын және жеке компьютерлердi қайта сатуға салынатын салық және басқа жергiлiктi салықтар мен алымдар) бойынша шешiмдер қабылдауды енгiзу халық депутаттарының жергiлiктi Кеңестерiне ұсынылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О pеализации Указа Пpезидента Республики Казахстан от 17 апpеля 1992 г. N 720 "О деятельности Казахского общества Кpасного Полумесяца и Кpасного Кpеста"
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 6 октябpя 1992 года N 831
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
В связи с Указом Президента Республики Казахстан от 17 апреля 1992 г. N 720 "О деятельности Казахского общества Красного Полумесяца и Красного Креста" рекомендовать местным Советам народных депутатов ввести в принятые решения по местным налогам и сборам льготное налогообложение комитетов, организаций, учебных, медико-социальных учреждений и предприятий Казахского общества Красного Полумесяца и Красного Креста (сбор за парковку автотранспорта, лицензионный сбор за право проведения местных аукционов и лотерей, сбор за право использования местной символики, налог на рекламу, налог на перепродажу автотранспортных средств вычислительной техники и персональных компьютеров и другие местные налоги и сборы).
Премьер-министр
Республики Казахстан