Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң санаторийлерiне жолдаманың құнын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 26 қазан 1992 ж. N 896. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2006.07.07. N 646 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың күшi жойылды - ҚРМК-нiң 1993.03.09. N 179 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң бастығына Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң келiсуi бойынша Емдеу-сауықтыру бiрлестiгiнiң санаторийлерiнде шет ел азаматтарының тұру құнын сом және доллар  есебiмен белгiлеу хұқы берiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Емдеу-сауықтыру бiрлестiгi санаторийлерiне жолдамалардың құнын бекiту туралы" 1992 жылғы 16 шiлдедегi N 602 қаулысы 1-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об утвеpждении стоимости путевок в санатоpии Лечебно-оздоpовительного объединения пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 26 октябpя 1992 года N 896 (Извлечение). Утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N 646
Сноска. Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 26 октябpя 1992 года N 896 (Извлечение) утратило силу постановлением Правительства РК от 7 июля 2006 года N  646 .
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Пункт 1 утратил силу постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 марта 1993. N 179.
2. Предоставить право начальнику Лечебно-оздоровительного объединения при Кабинете Министров Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан устанавливать стоимость проживания в санаториях Лечебно-оздоровительного объединения для иностранных граждан в рублях и долларах.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложения N 1 - 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 26 октября 1992 г. N 896