Энергия көздерiнiң және өнiмдер мен көрсетiлетiн қызметтердiң басқа да түрлерiнiң бағасын мемлекеттiк реттеу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 30 қазандағы N 905 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Энергия ресурстарын пайдаланудың тиiмдiлiгiн арттыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
2. 1992 жылғы 1 қазаннан бастап, мұнайға ренталық төлем ставкалары, газ конденсатын қосып есептегенде, N 1 қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚРМК-нiң 1993.03.10. N 192 қаулысымен.
8. (3-шi абзац) Жеңiл көмiрсутегiнiң кең фракциясына еркiн бағалар белгiленсiн.
9. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Энергия ресурстарының және өнiмдер мен көрсетiлетiн қызметтердiң басқа да түрлерiнiң бағасын мемлекеттiк реттеу туралы" 1992 жылғы 1 маусымдағы N 484 (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 22, 349-бап) және "Темiр жол көлiгiмен жүк тасымалдауға арналған тарифтер туралы" 1992 жылғы 2 шiлдедегi N 572 қаулыларына сәйкес белгiленген, осы қаулының N 2 және N 3 қосымшаларына орай, қазiргi қолданылып жүрген көтерме сауда және бөлшек сауда бағаларын (тарифтерiн) көтерудiң шектi коэффициенттерi бекiтiлсiн.
ЕСКЕРТУ. Қаулы өзгердi - ҚРМК-нiң 1993.03.10. N 192 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қосымшалар N 1-3

О госудаpственном pегулиpовании цен на энеpгоносители и дpугие виды пpодукции и услуги
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 30 октябpя 1992 года N 905. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В целях повышения эффективности использования энергоресурсов Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
2. Установить с 1 октября 1992 г. ставки рентных платежей на нефть, включая газовый конденсат, согласно приложению N 1.
Сноска. Приложение N 1 - в редакции постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1993 N 191.
8. (абз. третий) Ввести свободные цены на широкую фракцию легких углеводородов.
9. Утвердить предельные коэффициенты повышения к действующим оптовым и розничным ценам (тарифам), установленным в соответствии с постановлениями Кабинета Министров Республики Казахстан от 1 июня 1992 г. N 484 "О государственном регулировании цен на энергоносители и другие виды продукции и услуги" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 22, ст.349) и от 2 июля 1992 г. N 572 "О тарифах на перевозки грузов железнодорожным транспортом" согласно приложениям N 2 и 3 к настоящему постановлению.
Сноска. Постановление изменено - постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1993 г. N 192.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложения N 1-3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 30 октября 1992 г. N 905