Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1991 жылғы 15 қарашадағы N 708 қаулысының күшiн Қазақстан Республикасының әскери қызметшiлерiне қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 желтоқсан 1992 ж. N 1062. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.16. N 789 қаулысымен. ~P020789
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақ КСР Министрлер Кабинетiнiң "Қазақ КСР-iнде азаматтарды пенсиямен қамсыздандыру туралы" Қазақ КСР Заңы бойынша пенсиялық жеңiлдiктер көзделген жұмыс iстеу және тұру аймақтарының уақытша тiзбесi туралы" 1991 жылғы 15 қарашадағы N 708 қаулысының күшi Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң, Республикалық гвардияның, Ұлттық хауiпсiздiк комитетiнiң, Iшкi iстер министрлiгiнiң әскери қызметшiлерiне қолданылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О распространении действия постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 15 ноября 1991 года N 708 на военнослужащих, лиц рядового и начальствующего состава Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1992 года N 1062 Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 июля 2002 года № 789
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Распространить действие постановления Кабинета Министров Казахской ССР от 15 ноября 1991 г. N 708 "О Временном перечне зон, работа и проживание в которых предусматривают пенсионные льготы по Закону Казахской ССР "О пенсионном обеспечении граждан в Казахской ССР" на военнослужащих Министерства обороны, Республиканской гвардии, Комитета национальной безопасности, военнослужащих и лиц рядового и начальствующего состава Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан