Қазақстан Республикасында отқа төзiмдi материалдар өнеркәсiбiн дамыту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 желтоқсан 1992 ж. N 1070
Қазақстан Республикасы өнеркәсiбiнiң базалық салалары кәсiпорындарын отқа төзiмдi тапшы материалдармен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы өнеркәсiбi базалық салаларының отқа төзiмдi материалдар және олардан жасалатын бұйымдар өндiретiн "Оттөзiм" акционерлiк өндiрiс корпорациясын құру туралы бастамасына қолдау көрсетiлсiн.
2. Қазақстан Республикасында отқа төзiмдi материалдар өнеркәсiбiн дамытудың мүдделi ұйымдармен келiсiлген бағдарламасы мақұлдансын.
3. Қазақстан Республикасының Мемэкономкомы "Оттөзiм" акционерлiк компаниясының Отқа төзiмдi материалдар өнеркәсiбiн дамыту бағдарламасының орындалуын қамтамасыз ететiн жаңа өндiрiстер құру және жұмыс iстеп тұрғандарын жаңғырту жөнiндегi ұсыныстарына мемлекеттiк қолдау жасау шараларын көздейтiн болсын.
4. Қазақстан Республикасының Байланыс министрлiгi 1993 жылы "Оттөзiм" корпорациясының өтiнiмдерi бойынша телефон және телекс байланысының қажеттi техникалық құралдары мен арналары бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
5. <*>
6. <*>
Ескерту. 5,6-тармақтардың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.09.29. N   964  қаулысымен.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О развитии огнеупорной промышленности в Республике Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 декабря 1992 года N 1070
В целях обеспечения предприятий базовых отраслей промышленности Республики Казахстан дефицитными огнеупорными изделиями Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Поддержать инициативу базовых отраслей промышленности Республики Казахстан о создании акционерной производственной корпорации "Огнеупор" по производству огнеупорных материалов и изделий из них.
2. Одобрить согласованную с заинтересованными организациями Программу развития огнеупорной промышленности в Республике Казахстан.
3. Госэкономкомитету Республики Казахстан предусмотреть меры государственной поддержки предложений акционерной корпорации "Огнеупор" по созданию новых и реконструкции действующих производств, обеспечивающих выполнение Программы развития огнеупорной промышленности.
4. Министерству связи Республики Казахстан обеспечить в 1993 году по заявкам корпорации "Огнеупор" выделение необходимых технических средств и каналов телефонной и телексной связи.
5. (Пункт 5 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 сентября 2005 г. N 964  )
6. (Пункт 6 утратил силу - постановлением Правительства РК от 29 сентября 2005 г. N 964  )
Премьер-министр
Республики Казахстан