Үкiметаралық Қазақ-Израиль Бiрлескен экономикалық комиссиясын құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 7 қаңтар 1993 ж. N 17. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002.05.29. N 594 қаулысымен. ~P020594
Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Израиль Мемлекетiнiң
Үкiметi арасында үкiметаралық Бiрлескен экономикалық комиссия құру
туралы қаулыға сәйкес және Қазақстан Республикасы мен Израиль
Мемлекетi арасындағы қол жеткен уағдаластықтар мен экономикалық
ынтымақтастықты одан әрi дамыту жөнiндегi жұмыстарды үйлестiру
мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы
етедi:
1. Үкiметаралық қазақ-израиль Бiрлескен экономикалық
комиссиясының қазақ бөлiмi мына құрамда бекiтiлсiн:
Храпунов В.В.           - Қазақстан Республикасының Энергетика
және көмiр өнеркәсiбi министрi
(комиссияның тең төрағасы)
<*>
комиссия мүшелерi:
Әбiлсейiтов             - Ғылым және жаңа технологиялар
Ғалым Әбiлсейiтұлы        министрi
Алпысбеков              - Көлiк министрiнiң орынбасары
Қуаныш Махмұтұлы
Бiтiмбаев               - Өнеркәсiп министрiнiң орынбасары
Марат Жақыпұлы
Гончаров                - "Казмелиорация" концернi
Виктор Александрович      басқармасының төрағасы
Iлиясов                 - Байланыс министрiнiң орынбасары
Қанай Ахметжанұлы
Клугман                 - "Шымкенткұрылыс" компаниясының
Феликс Михайлович         басқарушысы
Сүлейменов              - Президент пен Министрлер Кабинетi
Төлеген Идиатұлы          Аппаратының Сыртқы байланыс
бөлiмiнiң аға референтi
Төлебеков               - Ауыл шаруашылық министрiнiң бiрiншi
Қасым Қажыбайұлы          орынбасары
Федосеев                - Жоғары экономикалық байланыс
Виктор Николаевич         министрлiгi басқармасы бастығының
орынбасары (комиссия хатшысы)
Ескерту. Комиссия құрамына өзгерiс енгiзiлдi - ҚРМК-нiң
1995.07.17. N 986 қаулысымен.
P950986_
2. Үкiметаралық комиссияның Қазақ бөлiмiне қажет болған
жағдайда тұрақты комиссияға құрылтайшы болуға, олардың құрамын,
қызметi мен жұмысының негiзгi бағыттарын анықтау хұқы берiлсiн.
3. Министрлiктер, ведомстволар, облыстардың, Алматы және
Ленинск қалаларының әкiмдерi комиссияның қызметiне барынша көмек
көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О создании межправительственной Казахско-Израильской совместной экономической комиссии
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 января 1993 года N 17. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 29 мая 2002 г. N 594 ~P020594
В соответствии с Протоколом между Правительством Республики Казахстан и Правительством Государства Израиль о создании межправительственной Совместной экономической комиссии и в целях координации работы по реализации достигнутых договоренностей и
дальнейшему развитию экономического сотрудничества между
Республикой Казахстан и Государством Израиль Кабинет Министров
Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить казахскую часть межправительственной
казахско-израильской Совместной экономической комиссии в составе:
Храпунов В.В.               - Министр энергетики и угольной
промышленности
(сопредседатель комиссии)
члены комиссии:
Абильсиитов                 - Министр науки и новых технологий
Галым Абильсиитович
Алпысбеков                  - заместитель Министра транспорта
Куаныш Махмутович
Битимбаев                   - заместитель Министра
Марат Жакупович               промышленности
Гончаров                    - председатель правления концерна
Виктор Александрович          "Казводмелиорация"
Ильясов                     - заместитель Министра связи
Канай Ахметжанович
Клугман                     - управляющий компанией "Чимкентстрой"
Феликс Михайлович
Сулейменов                  - старший референт Отдела внешних связей
Тулеген Идиатович             Аппарата Президента и Кабинета Министров
Тюлебеков                   - первый заместитель Министра сельского
Касым Хажибаевич              хозяйства
Федосеев                    - заместитель начальника управления
Виктор Николаевич             МВЭС (секретарь комиссии)
<*>
Сноска. В состав комиссии внесены изменения постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 июля 1995 г. N 986.
2. Предоставить казахской части межправительственной комиссии право учреждать, в случае необходимости, постоянные комиссии, определять состав, функции и основные направления их работы.
3. Министерствам, ведомствам, главам областных, Алма-Атинской и Ленинской городских администраций оказывать всемерное содействие комиссии в ее деятельности.
Премьер-министр
Республики Казахстан