Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi әскери қызметшiлерiнiң әскери атақтары бойынша жалақысын арттыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 11 қаңтар, 1993 ж. N 25
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Әскери қызметшiлердiң
әлеуметтiк жағынан қорғалуын қамтамасыз ету жөнiндегi шаралар туралы"
1992 жылғы 28 желтоқсандағы N 1040 Жарлығына сәйкес Қазақстан
Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
1992 жылғы 1 желтоқсаннан бастап Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң,
оның органдарының, мекемелерi мен оқу орындарының әскери
қызметшiлерiнiң әскери атақтары бойынша қоса берiлiп отырған
жалақылары бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
993 жылғы 11 қаңтардағы
N 25 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк
Комитетiнiң әскери қызметшiлерiнiң әскери
атақтары бойынша
ЖАЛАҚЫЛАРЫ
(Кесте)

О повышении окладов по воинским званиям военнослужащим Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 января 1993 года N 25
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан
от 28 декабря 1992 года N 1040
U921040_
"О мерах по обеспечению
социальной защиты военнослужащих" Кабинет Министров Республики
Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить с 1 декабря 1992 года прилагаемые оклады по
воинским званиям военнослужащих Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан, его органов, учреждений и учебных заведений.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 11 января 1993 года N 25
О К Л А Д Ы
по воинским званиям военнослужащих
Комитета национальной безопасности
Республики Казахстан
[Таблица]