Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Қазақстан Республикасының Ғылым, техника және бiлiм саласындағы Мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комитетiнiң аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 21 қаңтар N 54. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 тамыздағы N 1033 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi Қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ғылым, техника және бiлiм саласындағы Мемлекеттiк сыйлықтар жөнiндегi комитетiнiң аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Лауазымдық жалақылардың жаңа мөлшерi 1992 жылғы 1 тоқсаннан бастап енгiзiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
"Қазақстан Республикасының Ғылым, техника және бiлiм
саласындағы Мемлекеттiк Кабинетi жанындағы Қазақстан
Республикасының Ғылым, техника және бiлiм саласындағы
Мемлекеттiк сыйлықтары жөнiндегi комитет туралы Ереженi
бекiту туралы" 1992 жылғы 7 қазандағы N 834 қаулысының
2-бабының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 21 қаңтардағы
N 54 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi
жанындағы Қазақстан Республикасының Ғылым,
техника және бiлiм саласындағы Мемлекеттiк
сыйлықтары жөнiндегi комитет аппараты
қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары

Об утверждении должностных окладов работников аппарата Комитета по Государственным премиям в области науки, техники и образования при Кабинете Министров Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 января 1993 года N 54. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20 августа 1996 г. N 1033 ~P961033.
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить должностные оклады работников аппарата Комитета по Государственным премиям в области науки, техники и образования при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению.
2. Ввести новые размеры должностных окладов с 1 декабря 1992г.
3. Признать утратившим силу пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1992г. N 834 P920834_ "Об утверждении Положения о Государственной премии Республики Казахстан в области науки, техники и образования и Положения о Комитете по Государственным премиям Республики Казахстан в области науки, техники и образования при Кабинете Министров Республики Казахстан".
Премьер-министр
Республики Казахстан