Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 25 ақпан 1993 ж. N 149
"Француз Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1055 U931055_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Елшiлiгiнiң штат саны жылдық жалақы қоры 321730 АҚШ доллары сомасында болатын 24,75 адам шамасында бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы 1705 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасы Елшiлiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық окладтары Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң шет ел валютасымен алатын окладына орайластырылып, штат кестесiне сәйкес белгiленсiн.
3. Француз Республикасымен қатынастардың ерекше маңыздылығы, жұмыстың күрделiлiгi мен үлкен көлемi ескерiлiп, Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң лауазымдық окладына оның шет ел валютасымен алатын окладының 20 процентi мөлшерiнде үстеме белгiленсiн.
4. Елшiлiктiң қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсетуге олардың шет ел валютасымен алатын жалақы қорының 2 процентi мөлшерiнде қаржы аударылатын болып белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Елшiлiгiнiң 1993 жылға арналған шығыстарының сметасы 1076 мың АҚШ доллары сомасында және 39874,5 мың сом мөлшерiнде бекiтiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне Қазақстан Республикасының Француз Республикасындағы Елшiлiгiнiң қызметiн қамтамасыз ету үшiн қажеттi қаражат бөлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопросы Посольства Республики Казахстан во Французской Республике
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 февраля 1993 года N 149
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 9 января 1993 г. N 1055 U931055_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан во Французской Республике" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан во Французской Республике в количестве 24,75 единицы с годовым фондом заработной платы в сумме 321730 долларов США.
2. Установить Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан во Французской Республике должностной оклад в размере 1705 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Посольства Республики Казахстан установить исходя из инвалютного оклада Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан во Французской Республике в соответствии со штатным расписанием.
3. С учетом особой важности отношений с Французской Республикой, сложности и большого объема работы установить надбавку к должностному окладу Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов от его оклада в иностранной валюте.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Посольства в размере 2 процентов от фонда их заработной платы в иностранной валюте.
5. Утвердить сметы расходов Посольства Республики Казахстан во Французской Республике на 1993 год в сумме 1076 тыс.долларов США и 39874,4 тыс.рублей.
6. Министерству финансов Республики Казахстан выделить Министерству иностранных дел Республики Казахстан необходимые ассигнования для обеспечения деятельности Посольства Республики Казахстан во Французской Республике.
Премьер-министр
Республики Казахстан