"Ара"-"Шмель" және "Парасат" журналдарының құрылтайшылығы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 23 наурыз 1993 ж. N 224
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасының Баспасөз және бұқаралық ақпарат министрлiгiнiң "Ара"-"Шмель" және "Парасат" журналдарына құрылтайшы болу жөнiнде осы басылымдар редакцияларымен келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об учредительстве журналов "АРА"-"ШМЕЛЬ" и "ПАРАСАТ"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1993 года N 224
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан, согласованное с редакциями журналов "АРА" - "Шмель" и "ПАРАСАТ", выступить учредителем указанных изданий.
Премьер-министр
Республики Казахстан