"Қазақстан Республикасына келу және Қазақстан Республикасынан кету туралы уақытша ереже туралы" Қазақстан Республикасы Мнистрлер Кабинетінің 1992 жылғы 29 қыркүйектегі N 813 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің Қаулысы 1993 жылғы 24 наурыз N 228. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.07.26. N 1010 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинеті қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 29 қыркүйектегі N 813 P920813_ қаулысымен бекітілген "Қазақстан Республикасына келу және Қазақстан Республикасынан кету тәртібі туралы уақытша ереженің" 9-тармағы мына редакцияда баяндалсын:
"9. Шетел паспортын беруден бас тарту жөніндегі шешімге шағымдану тәртібі.
Осы Ереженің 8-тармағының 2, 3 бөліктерінде көзделген негіздер
бойынша шетел паспортын беруден бас тарту шағымдануға жатпайды.
Осы Ереженің 8-тармағының басқа бөліктерінде көзделген негіздер
бойынша шетел паспортын беруден бас тартқан, жауап қайтару осы Ережеде
белгіленген мерзімнен кешіктірілген немесе шетел паспортын алып қойған
жағдайда азамат заңда белгіленген тәртіппен жоғары органға немесе
тұрғылықты жері бойынша сотқа шағым бере алады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.

О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1992 г. N 813 "О временном положении о въезде в Республику Казахстан и выезде из Республики Казахстан"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 марта 1993 года N 228. Утратило силу - постановлением Правительства РК 26 июля 2001 года N 1010 ~P011010
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Изложить пункт 9 Временного положения о порядке въезда в Республику Казахстан и выезда из Республики Казахстан, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 сентября 1992 г. N 813, в следующей редакции:
"9. Порядок обжалования решений об отказе в выдаче заграничного
паспорта.
Отказ в выдаче заграничного паспорта по основаниям, предусмотренным
частями 2, 3 пункта 8 настоящего Положения, обжалованию не подлежит.
Отказ в выдаче заграничного паспорта по основаниям, предусмотренным
другими частями пункта 8 настоящего Положения задержка ответа свыше
установленного настоящим Положением срока или изъятие заграничного
паспорта могут быть обжалованы гражданином в установленном законом порядке
в вышестоящем органе либо в суде по месту его жительства".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Мартина Н.А.)