28237, 52859 және 68303 әскери бөлiмдерiн Қазақстан Республикасы Азаматтық қорғаныс штабына бағындыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 6 сәуiр 1993 ж. N 264
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлiгiнiң 28237, 52859 және 68303 әскери бөлiмдерi Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғаныс штабына бағындырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Азаматтық қорғаныс штабы 2 айлық мерзiмде аталған бөлiмдердi қабылдап алып, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен өзара iс-қимыл жасауды ұйымдастырсын және оларды әскери әзiрлiкте ұсату жөнiнде шаралар қолдансын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi бiр айлық мерзiмде аталған әскери бөлiмдерi ұстауға "Қорғаныс шығындары" бабы бойынша көзделген қаржылар есебiнен республикалық бюджеттен бөлiнетiн қажеттi қаражаты анықтайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О подчинении воинских частей 28237, 52859 и 68303 Штабу гpажданской обоpоны Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 апpеля 1993 г. N 264
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Воинские части 28237, 52859 и 68303 Министерства обороны Республики Казахстан подчинить Штабу гражданской обороны Республики Казахстан.
2. Штабу гражданской обороны Республики Казахстан в 2-месячный срок осуществить прием указанных воинских частей, организовать взаимодействие с Министерством обороны Республики Казахстан и принять меры по поддержанию их боевой готовности.
3. Министерству финансов Республики Казахстан в месячный срок определить необходимые ассигнования из республиканского бюджета на содержание указанных воинских частей за счет средств, предусмотренных по статье "Расходы на оборону".
Премьер-министр
Республики Казахстан