Бүкiлдүниежүзiлiк метеорология ұйымы конвенциясына қосылу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 13 сәуiр 1993 ж. N 296
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1992 жылғы 18 желтоқсандағы қаулысын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
Бүкiлдүниежүзiлiк Метеорология Ұйымы Конвенциясының 33 бабына сәйкес қосылу туралы құжаттарды белгiленген тәртiппен Америка Құрама Штаттарының Үкiметiне сақтауға тапсырсын;
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармамен бiрге Бүкiлдүниежүзiлiк Метеорология Ұйымының Бас хатшысына ресiмдiк және ұйымдық-техникалық мәселелердiң шешiлуi туралы хабарласын.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқарма Қазақстан Республикасының мүдделерiн көздей отырып Бүкiлдүниежүзiлiк Метеорология Ұйымының қызметiне белсене қатысып, оның алдындағы өз мiндеттерiн
орындауды қамтамасыз ететiн болсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бүкiлдүниежүзiлiк Метеорология Ұйымының бюджетiне Республиканың
жылдық жарналарын белгiленген тәртiппен енгiзiп отыруды қамтамасыз
ететiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О присоединении к Конвенции Всемирной Метеорологической Организации
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1993 года N 296
В целях реализации постановления Верховного Совета Республики Казахстан от 18 декабря 1992г. Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
в соответствии со статьей 33 Конвенции Всемирной Метеорологической Организации передать в установленном порядке документы о присоединении на хранение Правительству Соединенных Штатов Америки;
совместно с Главным управлением по гидрометеорологии при Кабинете Министров Республики Казахстан уведомить Генерального секретаря Всемирной Метеорологической Организации о решении процедурных и организационно-технических вопросов.
2. Главному управлению по гидрометеорологии при Кабинете Министров Республики Казахстан, исходя из интересов Республики Казахстан, активно участвовать в деятельности Всемирной Метеорологической Организации и обеспечивать выполнение своих обязанностей перед нею.
3. Министерству финансов Республики Казахстан обеспечивать внесение в установленном порядке годовых взносов республики в бюджет Всемирной Метеорологической Организации.
Премьер-министр
Республики Казахстан