Халықтың Қазақстан Республикасының Жинақбанкiнде сақтаулы салымдары бойынша проценттiк ставкаларын арттыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 8 маусым 1993 жылғы N 578
1. Халықтың Қазақстан Республикасы Жинақбанкiнiң мекемелерiнде сақтаулы салымдары бойынша ставкалар 1993 жылғы 1 шiлдеден бастап, орташа 20 проценттен кем емес мөлшерде арттырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Жинақбанкi Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiмен келiсе отырып, салымдардың сақталу мерзiмiне қарай, нақты проценттiк ставка мөлшерiн белгiлесiн және шығыстарды жабу көздерiн анықтасын.
3. Қазақстан Республикасының Жинақбанкi республика халқына салымдар бойынша проценттiк ставканы арттыру туралы хабарласын және оны сапалы атқаруды қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары

О повышении процентной ставки по вкладам населения, хранящимся в Сбербанке Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июля 1993 года N 578
1. Повысить с 1 июля 1993 г. в среднем не менее чем на 20
процентов ставки по вкладам населения, хранящимся в учреждениях
Сбербанка Республики Казахстан.
2. Сбербанку Республики Казахстан по согласованию с Нацбанком
Республики Казахстан установить конкретные размеры процентных ставок
по вкладам в зависимости от срока хранения и определить источники
покрытия расходов.
3. Сбербанку Республики Казахстан информировать население
республики о повышении процентных ставок по вкладам и обеспечить
качественное его обслуживание.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан