"Теңiзмұнайгаз" өндiрiстiк бiрлестiгiн ренталық төлемдер жасаудан босату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 20 шiлде N 626. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.08.02. N 1069 қаулысымен.
Жоғары рентабельдi мұнай-газ өндiру басқармасы мен газ өңдеу зауытының "Теңгiзшевройл" бiрлескен кәсiпорнына берiлуiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Екi еселенген салалық орта рентабельдiлiк деңгейiн қамтамасыз ете алмағандықтан "Теңiзмұнайгаз" өндiрiстiк бiрлестiгi 1993 жылғы 1 сәуiрден ренталық төлемдер жасаудан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об освобождении производственного объединения "Тенгизнефтегаз" от уплаты рентных платежей
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 года N 626. Утратило силу постановлением Кабинета Министров РК от 2 августа 1995 г. N 1069.
В связи с передачей высокорентабельного нефтегазодобывающего управления и газоперарабатывающего завода совместному предприятию "Тенгизшевройл" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Освободить производственное объединение "Тенгизнефтегаз" как не обеспечивающее уровень удвоенной среднеотраслевой рентабельности, от уплаты рентных платежей с 1 апреля 1993 года.
Премьер-министр
Республики Казахстан