Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi жеке құрамының ақшалай үлесiн (айлық ақысын) арттыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 30 шiлде 1993 ж. N 649
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
(1-тармақ)
.
(3-тармақ)
4. Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Қазақстан
Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi қызметкерлерiнiң ақшалай
үлесi туралы" 1992 жылғы 28 желтоқсандағы N 1083 қаулысының күшi
жойылған деп танылсын.
Ескерту. Осы қаулының 1, 3 тармағының күшi жойылды деп танылсын.
(1994 ж. 28 сәуiр, N 442 қаулыға сәйкес)
P940442_
ЕСКЕРТУ. Бұл қаулының 4-тармағынан басқасы күшiн жойған -
ҚРҮ-нiң 1996.12.25. N 1620 қаулысымен.
P961620_
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О повышении денежного содержания (заработной платы) личного состава Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 июля 1993 г. N 649
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу - постановлением от 28 апреля 1994 г. N 442.
3. Утратил силу - постановлением от 28 апреля 1994 г. N 442.
4. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 28 декабря 1992 г. N 1083 "О денежном
содержании сотрудников Комитета национальной безопасности Республики
Казахстан".
Сноска. Постановление утратило силу, кроме пункта 4, -
постановлением Правительства РК от 25 декабря 1996 г. N 1620
P961620_
.
Премьер-министр
Республики Казахстан