Қазақстан Республикасының Венгр Республикасындағы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 6 тамыз 1993 ж. N 682
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының Венгр Республикасындағы Елшiлiгiн ашу туралы" 1993 жылғы 15 сәуiрдегi N 1183 U931183_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Венгриядағы Елшiлiгiнiң штаттағы қызметкерлерi жылдық айлықақы қоры 190176 АҚШ доллары сомасында 18,25 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Венгр Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiне 1400 АҚШ доллары мөлшерiнде лауазымдық жалақы белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары Қазақстан Республикасының Венгр Республикасындағы Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң штат кестесiне сәйкес шет ел валютасындағы жалақысына қарай белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Венгр Республикасындағы Елшiлiгiнiң жұмыс көлемiнiң ауқымдылығы және оған жүктелген мiндеттiң маңыздылығы ескерiлiп, Қазақстан Республикасының Төтенше және Өкiлеттi Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына оның шет ел валютасындағы жалақысының 20 процентi мөлшерiнде үстемеақы белгiленсiн.
4. Елшiлiк қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсетуге арналып
жасалатын аударым олардың АҚШ долларындағы айлықақы қорының 2 процентi
мөлшерiнде белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасының Венгр Республикасындағы Елшiлiгiнiң
шығыс сметасы 1993 жылдың екiншi жартысына 579,4 мың АҚШ доллары және
48815,1 мың сом мөлшерiнде бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi 1993 жылға арналған
республикалық бюджет пен Республикалық валюта қорында осы мақсатқа
көзделген қажеттi қаржының Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер
министрлiгiне тоқсан сайын бөлiнуiн қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопpосы Посольства Республики Казахстан в Венгеpской Республике
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 6 августа 1993 г. N 682
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 15 апреля 1993 г. N 1183 U931183_ "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Венгерской Республике" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в Венгрии в количестве 18,25 единицы с годовым фондом заработной платы в сумме 190176 долларов США.
2. Установить Чрезвычайному и Полномочному Послу Республики Казахстан в Венгерской Республике должностной оклад в размере 1400 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить исходя из инвалютного оклада Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в Венгерской Республике в соответствии со штатным расписанием.
3. С учетом большого объема работы и важности миссии, возложенной на Посольство Республики Казахстан в Венгерской Республике, установить надбавку к должностному окладу Чрезвычайного и Полномочного Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов от его оклада в иностранной валюте.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Посольства в размере 2 процентов от фонда их заработной платы в долларах США.
5. Утвердить смету расходов Посольства Республики Казахстан в Венгерской Республике в сумме 579,4 тыс. долларов США и 48815,1 тыс. рублей на второе полугодие 1993 г.
Министерству финансов Республики Казахстан обеспечить поквартальное выделение Министерству иностранных дел Республики Казахстан необходимых ассигнований на указанные цели, предусмотренных в республиканском бюджете и Республиканском валютном фонде на 1993 год.
Премьер-министр
Республики Казахстан