Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындарындағы бәсiрелiк стипендиялар туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 27 тамыз 1993 ж. N 743. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 10 ақпандағы N 125 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Бiлiм министрлiгi ұсынып отырған Қазақстан Республикасы Жоғары оқу орындарының студенттерiне тағайындалатын бәсiрелiк стипендиялардың жаңа тiзбесi бекiтiлсiн (қоса берiлiп отыр).
2. Қазақ ССР Министрлер Кеңесiнiң "Ғылыми зерттеулердiң тиiмдiлiгiн арттыру, Қазақ КСР Ғылым академиясының материалдық-техникалық базасын нығайту және республикада ғылыми кадрлар резервiн даярлау жөнiндегi шаралар туралы" 1990 жылғы 24 шiлдедегi N 295 қаулысымен Қазақстан Республикасы Бiлiм  министрлiгiнiң жоғары оқу орындарының аспиранттары үшiн  тағайындалған бәсiрелiк стипендиялар сақталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1993 жылғы 27 тамыздағы
N 743 қаулысымен
Бекiтiлген
Жоғары оқу орындарының студенттерiне
тағайындалатын бәсiрелiк стипендиялардың
Тiзбесi
- ------------------------- !-------!--------!--------!-------!-----
Бәсiрелiк стипендиялар     ! Бiлiм ! Ауыл   ! Ден-лық! Мәд-ет!Көлiк
! мин-гi! шар-лық! сақтау ! мин-гi!мин-гi
!       ! мин-гi !  мин-гi!       !
--------------------------------------------------------------------
1                   2       3        4        5      6
--------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы          39      5        4        1      1
Президентiнiң стипендиясы
Б. Момышұлы                     2                                1
Қ. Сәтбаев                      10                               1
К. Байсейiтова                  1                         3
А.С. Пушкин                     2
Әл Фараби                       10               2        3
Қ. Жұбанов                      1
Н. Байғанин                     1
Б. Майлин                       1
Ы. Алтынсарин                   9
Абай                            6
С. Торайғыров                   1
М. Әуезов                       3
Шәкәрiм                         2
Қажымұқан                       1
I. Жансүгiров                   1                                1
Ш. Уәлиханов                    5                         1
Ақан серi                       3                         2
М. Төлебаев                     1                         2
А. Байтұрсынов                  2
С. Сейфуллин                    5
Ж. Ақбаев                       2
Құрманғазы                                                2
Бiржан                                                    2
Тәттiмбет                                                 1
А. Жұбанов                                                2
К. Әзiрбаев                                               1
П.И. Чайковский                                           1
А. Затаевич                                               1
Н. Жантөрин                                               1
Ж. Шанин                                                  1
Ш. Айманов                                                1
С. Қожамқұлов                                             1
Ә. Қастеев                                                1
Е.А. Букетов                    1
Жамбыл                          2
С.Д. Асфендияров                1                2
М. Жұмабаев                     1

Об именных стипендиях в высших учебных заведениях Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 27 августа 1993 г. N 743. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 февраля 2005 г. N 125 (P050125)
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить представленный Министерством образования Республики Казахстан Новый перечень именных стипендий, назначаемых студентам высших учебных заведений Республики Казахстан (прилагается).
2. Сохранить именные стипендии для аспирантов высших учебных
заведений Министерства образования Республики Казахстан, учрежденные
постановлением Совета Министров Казахской ССР от 24 июля 1990 г.
N 295  P900295_   "О мерах по повышению эффективности научных
исследований, укреплению материально-технической базы АН КазССР и
подготовке резерва научных кадров в республике".
Премьер-министр
Республики Казахстан
УТВЕРЖДЕН
постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 27 августа 1993 г. N 743
П Е Р Е Ч Е Н Ь
именных стипендий, назначаемых студентам ВУЗов
_____________________________________________________________________
! Мин-во  ! Мин-во  ! Мин-во  ! Мин-во ! Мин-во
Именные стипендии    ! обр-ния ! сель-го ! здр-ния ! куль-ры! транс-та
!         ! хоз-ва  !         !        !
-----------------------!---------!---------!---------!--------!-------
1            !    2    !    3    !    4    !    5   !   6
----------------------------------------------------------------------
Президента Республики
Казахстан                  39         5         4         1        1
Б. Момыш-Улы                2                                      1
К. Сатпаева                10                                      1
К. Байсеитовой              1                             3
А.С. Пушкина                2
Аль-Фараби                 10                    2        3
К. Жубанова                 1
Н. Байганина                1
Б. Майлина                  1
И. Алтынсарина              9
Абая                        6
С. Торайгырова              1
М.О. Ауэзова                3
Шакарима                    2
Хаджи Мукана                1
И. Жансугурова              1                                      1
Ш. Валиханова               5                             1
Ахан Серэ                   3                             2
М. Тулебаева                1                             2
А. Байтурсынова             2
С. Сейфуллина               5
Ж. Акбаева                  2
Курмангазы                                                2
Биржана                                                   2
Таттимбета                                                1
А. Жубанова                                               2
К. Азербаева                                              1
П.И. Чайковского                                          1
А. Затаевича                                              1
Н. Жантурина                                              1
Ж. Шанина                                                 1
Ш. Айманова                                               1
С. Кожамкулова                                            1
А. Кастеева                                               1
Е.А. Букетова               1
Жамбыла                     2
С.Д. Асфендъярова           1                   2
М. Жумабаева                1

Ғ. Мүсiрепов                    1                                1
О.А. Байқоңыров                 3
М.И. Усанович                   3                                1
Т. Тәжiбаев                     3
А. Ермеков                      2
Т. Рысқұлов                                                      2
А. Иманов                               2
А. Бараев                               2
Ы. Жақаев                               5
К. Скрябин                              5
Ф. Мұхамедғалиев                        1
А. Шаянов                               7
А. Елеманов                             1
М. Ермеков                              1
О. Бөкеев                       1
-------------------------------------------------------------------
Барлығы                   126      29       8        27     7

Г. Мусрепова                1                                      1
О.А Байконурова             3
М.И. Усановича              3                                      1
Т. Тажибаева                3
А. Ермекова                 2
Рыскулова                                                          2
А. Иманова                            2
А. Бараева                            2
И. Жахаева                            5
К. Скрябина                           5
Ф. Мухамедгалиева                     1
А. Чаянова                            7
А. Елеманова                          1
М. Ермекова                           1
О. Бокеева                  1
_____________________________________________________________________
И Т О Г О         126         29        8         27       7