Нанның, нан-тоқаш өнiмдерiнiң, тарының, ұнтақ жарманың және халыққа пiсiрілген нан орнына сатылатын ұнның бағасы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 30 тамыздағы N 745 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Энергия көздерiнiң бағасы өсуiне байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. 1993 жылғы 1 қыркүйектен бастап халыққа мемлекеттiк ресурстан бөлiнген астықтан өндiрiлетiн нан, нан-тоқаш өнiмдерiн, тары, ұнтақ жарма, пiсiрiлген нан орнына өткiзiлетiн ұн сату Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Нанның, нан-тоқаш өнiмдерiнiң, тарының және ұнтақ жарманың бағасы туралы" 1992 жылғы 16 қыркүйектегi N 767 қаулысымен  бекiтiлген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 1992 ж., N 35, 543-бап) қазiргi бөлшек сауда бағасына 5 арттыру коэффициентi қолданылып жүзеге асырылады деп белгiленсiн.
2. Сауда кәсiпорындары мен ұйымдары осы қаулыда аталған өнiмдердiң 1993 жылғы 1 қыркүйектегi жағдай бойынша қалдықтарын Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң "Бағаны ырықтандыруға байланысты өнiмдер мен тауарларға қайта бағалау жүргiзу туралы" 1992 жылғы 3 қаңтардағы N 4 қаулысында белгiленген (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ, 1992 ж., N 1, 8-бап) тәртiппен түгендеме жасау және оларға қайта бағалау жүргiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi белгiленген тәртiпке және осы қаулыға сәйкес мемлекеттiк реттелетiн баға бойынша нан, нан-тоқаш өнiмдерiн, ұнтақ жарма, тары және пiсiрiлген нан орнына өткiзiлетiн ұн өндiру мен сатуға байланысты кәсiпорындар шығынының орнын толтыру үшiн қаражат iздестiрсiн.
4.
ЕСКЕРТУ. 4-тармақ күшiн жойды - ҚРМК-нiң 1993.11.12. N 1121 қаулысымен .
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О ценах на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, кpупу манную и муку, pеализуемую населению взамен печеного хлеба
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 30 августа 1993 года N 745. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
В связи с ростом цен на энергоносители Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить, что с 1 сентября 1993 г. реализация населению хлеба и хлебобулочных изделий, пшена, крупы манной, муки, реализуемой взамен печеного хлеба, производимых из зерна, выделенного из государственных ресурсов, осуществляется с применением повышающего коэффициента 5 к действующим розничным ценам, утвержденным постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 сентября 1992 г. N 767 P920767_  "О ценах на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено и крупу манную" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 35, ст. 543).
2. Предприятиям и организациям торговли провести по состоянию на 1 сентября 1993 г. инвентаризацию и переоценку остатков продукции, перечисленной в настоящем постановлении, в порядке, установленном постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 января 1992 г. N 4 "О проведении переоценки продукции и товаров в связи с либерализацией цен" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 1, ст.8).
3. Министерству финансов Республики Казахстан в соответствии с установленным порядком и настоящим постановлением изыскать средства для возмещения потерь предприятиям, связанным с производством и реализацией хлеба, хлебобулочных изделий, крупы манной, пшена и муки, реализуемой взамен печеного хлеба, по государственным регулируемым ценам.
Премьер-министр
Республики Казахстан