Күмiс және платина тобындағы материалдар қазу мен өндiру жөнiндегi мәлiметтер туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 2 қыркүйек 1993 ж. N 769
Қазақстан Республикасының кәсiпорындары мен ұйымдарында алтын қазу мен өндiру мәлiметтерден құпиялылық белгiсi алып тасталғаны, сондай-ақ алтын, күмiс және платина тобындағы металдар, әдетте, алтыны бар рудаларды игеру кезiнде леспе компонент болып табылатыны
ескерiлiп, Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы
етедi:
Меншiк нысандары мен ведомстволық бағынысына қарамастан,
Қазақстан Республикасының кәсiпорындары мен ұйымдарында күмiс
және платина тобындағы металдар қазу мен өндiру жөнiндегi
мәлiметтерден құпиялылық белгiсi алып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О сведениях по добыче и пpоизводству сеpебpа и металлов платиновой гpуппы
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 2 сентябpя 1993 г. N 769
Учитывая, что со сведений по добыче и производству золота на предприятиях и в организациях Республики Казахстан снят гриф секретности, а также, что золото, серебро и металлы платиновой группы, как правило, являются попутными компонентами при разработке месторождений золотосодержащих руд, Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Снять гриф секретности со сведений по добыче и производству серебра и металлов платиновой группы на предприятиях и в организациях Республики Казахстан, независимо от форм собственности и ведомственной принадлежности.
Премьер-министр
Республики Казахстан