Иран Ислам Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 7 қыркүйек 1993 ж. N 831
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Иран Ислам Республикасында Қазақстан Республикасының Елшiлiгiн ашу туралы" 1993 жылғы 9 қаңтардағы N 1056 U931056_ Жарлығын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң жылдық жалақы қоры 223890 АҚШ доллары сомасында 16,5 адамнан тұратын штат саны бекiтiлсiн.
2. Иран Ислам Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысы 1700 АҚШ доллары мөлшерiнде белгiленсiн.
Елшiлiк қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары штат кестесiне сәйкес Иран Ислам Республикасындағы Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң шетел валютасын алатын жалақысына қарай белгiленсiн.
3. Иран Ислам Республикасымен қарым-қатынастың ерекше маңыздылығы, күрделiлiгi және жұмыс көлемiнiң ауқымдылығы ескерiлiп, Қазақстан Республикасы Елшiсiнiң лауазымдық жалақысына оған шетел валютасымен берiлетiн жалақысының 20 процентi көлемiнде үстеме белгiленсiн.
4. Елшiлiк қызметкерлерiне медициналық қызмет көрсетуге олардың АҚШ долларымен есептелетiн жалақы қорының 2,5 процентi мөлшерiнде қаржы бөлу белгiленсiн.
5. Ирандағы Қазақстан Республикасы Елшiлiгiнiң шығыс сметасы 1993 жылдың 4 айына 409,5 мың АҚШ доллары және 91093,5 мың сом сомасында бекiтiлсiн.
6. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiп 1993 жылға Елшiлiктiң шетел валютасы мен сом шығысының сметасын жасап, Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң бекiтуiне ұсынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Вопpосы Посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Иpан
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 7 сентябpя 1993 г. N 831
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан от 9 января 1993 г. N 1056 "Об открытии Посольства Республики Казахстан в Исламской Республике Иран" Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить штатную численность Посольства Республики Казахстан в количестве 16,5 единицы с годовым фондом заработной платы в сумме 223890 долларов США.
2. Установить Послу Республики Казахстан в Исламской Республике Иран должностной оклад в размере 1700 долларов США.
Должностные оклады сотрудников Посольства установить исходя из инвалютного оклада Посла Республики Казахстан в Исламской Республике Иран в соответствии со штатным расписанием.
3. C учетом особой важности отношений с Исламской Республикой Иран, сложности и большого объема работы установить надбавку к должностному окладу Посла Республики Казахстан в размере 20 процентов от его инвалютного оклада.
4. Установить отчисления на медицинское обслуживание сотрудников Посольства в размере 2,5 процента от фонда их заработной платы в долларах США.
5. Утвердить смету расходов Посольства Республики Казахстан в Иране в сумме 409,5 тыс. долларов США и 91093,5 тыс. рублей на 4 месяца 1993 г.
6. Министерству иностранных дел Республики Казахстан разработать и представить на утверждение Кабинета Министров Республики Казахстан согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан смету расходов Посольства в иностранной валюте и рублях на 1993 год.
Премьер-министр
Республики Казахстан