Қазақстан Республикасының Халықаралық даму қауымдастығын (ХДҚ) толықтыруға қатысуын растауға арналған сом қаражатын бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 22 қазан 1993 ж. N 1045
"Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және дамыту банкiсiне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Көпжақты инвестициялар кепiлдiгi агенттiгiне және Инвестициялық дауларды реттеу жөнiндегi халықаралық орталыққа мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң "Қазақстан Республикасының Халықаралық валюта қорына, Халықаралық қайта құру және дамыту банкiсiне, Халықаралық қаржы корпорациясына, Халықаралық даму қауымдастығына, Көпжақты инвестициялар кепiлдiгi агенттiгiне және Инвестициялық дауларды реттеу жөнiндегi халықаралық орталыққа мүшелiгi туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу тәртiбi туралы" 1992 жылғы 26 маусымдағы қаулысына сәйкес және Қазақстан Республикасының ХДҚ-ға мүшелiк шарттарын қабылдағаны туралы Құжаты мен ХДҚ Басқарушылар Кеңесiнiң 1993 жылғы 31 наурыздағы N 174 Қаулылары негiзiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының ХДҚ-ны толықтыруға қатысуын растауға арналған 66 772600 сом мөлшерiндегi сомдық қаражатты Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiдегi ХДҚ шотына кейiннен осы соманы ХДҚ белгiлеген тәртiппен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң берiлмейтiн процентсiз мiндеттемесiне алмастыра отырып бөлетiн болсын.
2. Қазақстан Республикасының Ұлттық банкi аталған қаражатты соммен оның шотына аудару туралы белгiленген ережелердi сақтай отырып, Халықаралық даму қауымдастығына мұны хабарлайтын болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О выделении pублевых сpедств для подтвеpждения участия Республики Казахстан в пополнениях Междунаpодной ассоциации pазвития (МАР)
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 22 октябpя 1993 г. N 1045
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном банке реконструкции и развития, Международной финансовой корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве гарантий инвестиций и Международном центре по урегулированию инвестиционных споров", постановлением Верховного Совета Республики Казахстан от 26 июня 1992 г. "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан "О членстве Республики Казахстан в Международном валютном фонде, Международном банке реконструкции и развития, Международной финансовой корпорации, Международной ассоциации развития, Многостороннем агентстве гарантий инвестиций и Международном центре по урегулированию инвестиционных споров" и на основании Документа о принятии Республикой Казахстан условий ее членства в МАР и Резолюции N 174 Совета Управляющих МАР от 31 марта 1993 г. Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан выделить рублевые средства для подтверждения участия Республики Казахстан в пополнениях МАР в размере 66 772 600 рублей для зачисления на счет МАР в Национальном банке Республики Казахстан с последующей заменой этой суммы на непередаваемые беспроцентные обязательства Правительства Республики Казахстан в установленном МАР порядке.
2. Национальному банку Республики Казахстан уведомить Международную ассоциацию развития с соблюдением установленных правил о зачислении указанных средств в рублях на ее счет.
Премьер-министр
Республики Казахстан