Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Иран Ислам Республикасының Үкiметi арасындағы халықаралық автомобиль қатынасы туралы келiсiмдi бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 29 қазан 1993 ж. N 1081
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1993 жылдың 12 мамырында Тегеран қаласында қол қойылған Қазақстан Республикасының Үкiметi мен Иран Ислам Республикасының Үкiметi арасындағы халықаралық автомобиль қатынасы туралы келiсiм бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об утвеpждении Соглашения между Пpавительством Республики Казахстан и Пpавительством Исламской Республики Иpан о междунаpодном автомобильном сообщении
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 29 октябpя 1993 г. № 1081
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить Соглашение между Правительством Республики Казахстан и Правительством Исламской Республики Иран о международном автомобильном сообщении, подписанное 12 мая 1993 г. в г. Тегеране.
Премьер-министр
Республики Казахстан