Республикалық "Бiлiм" баспасын құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 25 қараша 1993 ж. N 1185
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Баспасөз және бұқаралық ақпарат
министрлiгiнiң "Ана тiлi" баспасының жоғары оқу орындары үшiн
әдебиеттер шығаратын редакциясының негiзiнде "Бiлiм" баспасын құру
туралы ұсынысы қабылдансын.
"Бiлiм" баспасы жоғары, орта арнаулы оқу орындары және
кәсiптiк-техникалық училищелер үшiн оқулық әдебиеттер шығарады деп
белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О СОЗДАНИИ РЕСПУБЛИКАНСКОГО ИЗДАТЕЛЬСТВА "БIЛIM"
ПОСТАНОВЛЕНИЕ Кабинета Министpов Республики Казахстан от 25 ноябpя 1993 г. N 1185
Кабинет Министров Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Принять предложение Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан о создании издательства "БIЛIМ" Министерства печати и массовой информации Республики Казахстан на базе редакций по выпуску литературы для высших учебных заведений издательства "Ана тiлi".
Установить, что издательство "Бiлiм" выпускает учебную литературу для высших, средних специальных учебных заведений и профессионально-технических училищ.
Премьер-министр
Республики Казахстан