Қарағанды металлургия комбинатының өнiм экспортына кеден бажы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1993 жылғы 15 желтоқсан N 1253. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994.11.02. N 1219 қаулысымен.
Қарағанды металлургия комбинатының экспортқа өнiм беруiн ынталандыру мақсатында және Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының экспортқа шығарылатын тауарларға кеден тарифi туралы" 1993 жылғы 9 наурыздағы N 1154 Жарлығының 7-тармағының негiзiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Қарағанды металлургия комбинатының өнiм экспортына кеден бажының ставкасы 1993 жылғы 13 желтоқсаннан бастап кеден құнының 2 процентi мөлшерiнде белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О таможенной пошлине на экспорт продукции Карагандинского металлургического комбината
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 декабря 1993 г. N 1253. Утратило силу постановлением Кабинета Министров РК от 2 ноября 1994 г. N 1219.
В целях стимулирования экспортных поставок Карагандинского металлургического комбината и на основании пункта 7 Указа Президента Республики Казахстан от 9 марта 1993 г. N 1154 (U931154 у.с. N 1499 от 11.01.94) "О таможенном тарифе Республики Казахстан на экспортируемые товары" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Установить ставку таможенной пошлины на экспорт продукции Карагандинского металлургического комбината в размере 2 процентов от таможенной стоимости с 13 декабря 1993 г.
Премьер-министр
Республики Казахстан