ТӘУЕЛСIЗ МЕМЛЕКЕТТЕР ДОСТАСТЫҒЫНА ҚАТЫСУШЫ МЕМЛЕКЕТТЕРДIҢ ҮКIМЕТ БАСШЫЛАРЫ КЕҢЕСIНIҢ "ТӘУЕЛСIЗ МЕМЛЕКЕТТЕР ДОСТАСТЫҒЫ АУМАҒЫНДА ҰЙЫМДАСҚАН ҚЫЛМЫСҚА ЖӘНЕ БАСҚА ҚАУIПТI ҚЫЛМЫС ТҮРЛЕРIНЕ ҚАРСЫ КҮРЕСТI ҮЙЛЕСТIРУ ЖӨНIНДЕГI БЮРО ТУРАЛЫ" ШЕШIМIН ЖҮЗЕГЕ АСЫРУ ТУРАЛЫ
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ МИНИСТРЛЕР КАБИНЕТIНIҢ ҚАУЛЫСЫ 12 сәуiр 1994 ж. N 371
Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығына қатысушы мемлекеттердiң үкiмет басшылары кеңесiнiң 1993 жылғы 24 қыркүйектегi шешiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгiне Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы аумағында ұйымдасқан қылмысқа және басқа қауiптi қылмыс түрлерiне қарсы күрестi үйлестiру жөнiндегi бюроның қызметiне қатысу құқығы берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi орталық аппаратының штатына өкiлеттi өкiл - бас инспектор лауазымы енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрi Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының келiсуi бойынша өкiлеттi өкiлдi - бас инспекторды тағайындасын және оны бұдан былай қызмет өткеру үшiн Мәскеу қаласына жiберетiн болсын.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 4 мамырдағы N 350-15 қаулысына N 3 қосымша "Өрттен қорғау бас басқармасының бастығы iшкi қызметтiң генерал-майоры" деген сөздерден кейiн "Өкiлеттi өкiл - бас инспектор милиция генерал-майоры" деген сөздермен толықтырылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi республиканың бюджетiн кезектi дәлдей түсу кезiнде Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы аумағында ұйымдасқан қылмысқа және басқа қауiптi қылмыс түрлерiне қарсы күрестi үйлестiру жөнiндегi бюроны ұстауға Қазақстан Республикасының үлес қосып қатысуы үшiн қажеттi қаржы бөлiнуiн және бұдан былай келесi жылдарға арналған бюджеттiң жобасын жасаған кезде осы Бюроны ұстауға жұмсалатын шығындарды ескеретiн болсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О реализации решения Совета глав правительств государств - участников Содружества Независимых Государств "О бюро по координации борьбы с организованной преступностью и иными опасными видами преступлений на территории Содружества Независимых Государств"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 апреля 1994 года N 371
В соответствии с решением Совета глав правительств государств - участников Содружества Независимых Государств от 24 сентября 1993 г. Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить Министерству внутренних дел Республики Казахстан право участия в деятельности Бюро по координации борьбы с организованной преступностью и иными опасными видами преступлений на территории Содружества Независимых Государств.
2. Ввести в штаты центрального аппарата Министерства внутренних дел Республики Казахстан должность полномочного представителя - главного инспектора.
Министру внутренних дел Республики Казахстан назначить по согласованию с Аппаратом Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан полномочного представителя - главного инспектора и направить его для дальнейшего прохождения службы в г. Москву.
Приложение N 3 к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1993 г. N 350-15 после слов: "Начальник Главного управления пожарной охраны генерал-майор внутренней службы" дополнить словами: "Полномочный представитель - главный инспектор генерал-майор милиции".
3. Министерству финансов Республики Казахстан предусмотреть при очередном уточнении бюджета республики необходимые ассигнования для долевого участия Республики Казахстан в содержании Бюро по координации борьбы с организованной преступностью и иными опасными видами преступлений на территории Содружества Независимых Государств и в дальнейшем при составлении проектов бюджета на последующие годы предусматривать расходы на содержание данного Бюро.
Премьер-министр Республики Казахстан