"Қазақстанның минералдық ресурстары" журналын шығару туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 13 маусым 1994 ж. N 614
Қазақстан Республикасының минералдық шикiзат базасының қазiргi жағдайы туралы, жер қойнауын пайдалану жөнiндегi заң актiлерi туралы, тендер шарттары туралы табиғи ресурстарды игерумен шұғылданатын отандық және шетелдiк компанияларды дер кезiнде және толық хабардар ету, әлеуеттi инвесторларға қолайлы ақпараттық жағдай туғызу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер
Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қазақстанның минералдық ресурстары" журналының шығарылуына
рұқсат етiлсiн.
2. Журналды шығару оның құрылтайшысы - Қазақстан
Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiне
тапсырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об учреждении журнала "Минеральные ресурсы Казахстана"
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1994 г. N 614
В целях своевременного и полного информирования отечественных и зарубежных компаний, занимающихся освоением природных ресурсов, о современном состоянии минерально-сырьевой базы Республики Казахстан, законодательных актах по недропользованию, условиях тендеров, создания благоприятных информационных условий для потенциальных инвесторов Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить издание журнала "Минеральные ресурсы Казахстана".
2. Выпуск журнала поручить учредителю - Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан