"Қазақтелеком" Ұлттық акционерлiк компаниясын еңбекке ақы төлеу санатына жатқызу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 ж. 8 тамыз N 884. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Ұлттық акционерлiк, мемлекеттiк холдинг және акционерлiк компаниялары президенттерiнiң еңбек ақысы, әлеуметтiк және материалдық қамтамасыз етiлуi жөнiндегi Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 14 желтоқсандағы N 1251 қаулысымен бекiтiлген Ережесiне сәйкес жаңадан құрылған "Қазақтелеком" Ұлттық акционерлiк компаниясы бiрiншi санатқа жатқызылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об отнесении Национальной акционеpной компании "Казактелеком" к пеpвой категоpии
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 8 августа 1994 г. N 884. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Отнести вновь созданную Национальную акционерную компанию "Казактелеком" к первой категории в соответствии с Положением об оплате труда, социальном и материальном обеспечении президентов национальных акционерных, государственных холдинговых и акционерных компаний, утвержденным постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 декабря 1993 г. N 1251.
Премьер-министр
Республики Казахстан