Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасы Өкiлеттi Өкiлдiгiнiң /Елшiлiгiнiң/ жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 1994 жылға 23 тамыз N 948
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасы Өкiлеттi Өкiлдiгiнiң /Елшiлiгiнiң/ штатына 1994 жылдың 1 шiлдесiнен кеңесшi-өкiл қосымша лауазымы енгiзiлсiн.
2. Лауазымдық жалақы Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасы Өкiлеттi Өкiлдiгiнiң /Елшiлiгiнiң/ қолданылып жүрген еңбек ақы жүйесiне сәйкес белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Отдельные вопросы Полномочного Представительства (Посольства) Республики Казахстан в Российской Федерации
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1994 г. N 948
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Ввести в штаты Полномочного Представительства (Посольства) Республики Казахстан в Российской Федерации с 1 июля 1994 г. дополнительную должность советника-посланника.
2. Должностной оклад установить в соответствии с действующей системой оплаты труда Полномочного Представительства (Посольства) Республики Казахстан в Российской Федерации.
Премьер-министр Республики Казахстан