"Қуатамлонмұнай" бiрлескен кәсiпорны туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 6 қыркүйек 1994 ж. N 998
Оңтүстiк Торғай ойпатындағы көмiрсутегi шикiзатын өндiру жұмыстарын тездету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. "Қуат" холдинг компаниясы мен "Амлон Трейдинг Лимитед" ағылшын фирмасының қатысуымен және Республиканың Қоныс, Бектас кен орындарының көмiрсутектерiн жете барлау, игеру, өндiру, тасымалдау, экспортқа шығару және сату жөнiнде "Қуатамлонмұнай" бiрлескен кәсiпорнын құру туралы келiсiм мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi бөлiнген кен орындарына бұрын берiлген актiлерге сәйкес келiсiмнiң күшi бар мерзiмге Оңтүстiк Торғай ойпатындағы Қоныс және Бектас кен орындарындағы көмiрсутегi шикiзатын жете барлау мен өндiру үшiн "Қуатамлонмұнай" бiрлескен кәсiпорнына лицензия берсiн.
3. Қазақстан Республикасының министрлiктерi мен ведомстволары,
Қызылорда облысының әкiмi белгiленген тәртiппен жасалған келiсiм
шеңберiнде "Қуатамлонмұнай" бiрлескен кәсiпорындары қызметiнiң
ұйымдастыру мәселелерiн шешуге көмек көрсетсiн.
4. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi
"Қуатамлонмұнай" бiрлескен кәсiпорнының жұмыстарын орындау барысында
Қазақстан Республикасының мүддесiн сақтау үшiн бақылау жасауды
қамтамасыз етсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

О совместном пpедпpиятии "Куатамлонмунай"
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 6 сентябpя 1994 г. N 998
В целях ускорения работ по освоению месторождений углеводородного сырья, расположенных в Южно-Тургайской впадине, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить договор о создании совместного предприятия "Куатамлонмунай" с участием холдинговой компании "Куат" и английской фирмы "Амлон Трейдинг Лимитед" по доразведке, разработке, добыче, транспортировке, экспорту и реализации углеводородов месторождений Коныс, Бектас.
2. Министерству геологии и охраны недр Республики Казахстан выдать лицензию совместному предприятию "Куатамлонмунай" на доразведку и добычу углеводородного сырья на месторождениях Коныс и Бектас Южно-Тургайской впадины на срок действия договора согласно ранее выданным актам на горный отвод.
3. Министерствам и ведомствам Республики Казахстан, главе Кзыл-Ординской областной администрации в установленном порядке в рамках заключенного договора оказывать содействие при решении организационных вопросов в деятельности совместного предприятия "Куатамлонмунай".
4. Министерству экономики Республики Казахстан обеспечить контроль за соблюдением интересов Республики Казахстан в ходе выполнения работ совместным предприятием "Куатамлонмунай".
Премьер-министр
Республики Казахстан