5. Көрдiң /қойманың/ орны        _________________________________
__________________________________________________________________
6. Радиоактивтi қалдықтардың сипаттамасы:_________________________
/ түрi, қалдықтардың атауы/
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
келiп түскен қалдықтардың баланстық санының есебiнде алынған
__________________________________________________________________
радиоактивтi қалдықтар пайда болған технологиялық процесс немесе өнд.
__________________________________________________________________
/қалдықтардың радионуклидтiк құрамы, оның көлемi, жалпы әрекеттiлiгi
__________________________________________________________________
және радиациялық қауiптiлiк тобы/
__________________________________________________________________
/қалдықтардың физикалық сипаттамасы/өрт және жарылғыш қаупi бар
__________________________________________________________________
және басқа да ерекше сипаттамасы/
Мөр орны                           Кәсiпорын басшысы
___________________
N 2 қосымша
Радиоактивтi қалдықтарды көмуге
РҰҚСАТ ҚАҒАЗ   "  "
199  жылы берiлдi                            Дана N _____________
Кәсiпорынның атауы _______________________________________________
__________________________________________________________________
Кәсiпорынның заңды мекен-жайы ____________________________________
Көмуге рұқсат етiледi ____________________________________________
қалдықтардың аты және радиациялық
__________________________________________________________________
қауiптiлiк тобы
__________________________________________________________________
көрдiң /қойманың/ атауы, заңды мекен-жайы және қай ведомствоға
__________________________________________________________________
қарайтындығы
Саны______________________________________________________________
/қалдықтардың жалпы әрекеттiлiгi көрсетiлген көлемi/
__________________________________________________________________
Келiсiлген шарттар _______________________________________________
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
Рұқсаттың iске асырылу мерзiмi 199  ж. "  " ______________________
__________________________________________________________________
/әкiмшiлiк органның атауы/
Табиғат қорғау жөнiндегi бас мемлекеттiк инспектор
_________________                     ____________________________
/қолы/                                    /Аты-жөнi - фамилиясы/
"  "________________ 199  ж.
N 3 қосымша
Табиғат қорғау жөнiндегi
органның атауы
Радиоактивтi қалдықтарды көмуге қатысты рұқсатты тiркеу
ЖУРНАЛЫ
1. N
2. Радиоактивтi қалдықтарды көму әдiсi және рұқсаттың
тiркелу N /нөмiрi/

5. Местоположение (адрес) могильника (хранилища)____________________
_________________________________________________________________
6. Характеристика радиоактивных отходов:____________________________
(вид, наименование
_________________________________________________________________
отходов)
_________________________________________________________________
(технологический процесс или производство, где образуются
_________________________________________________________________
радиоактивные отходы, с расчетами поступаемого количественного
_________________________________________________________________
баланса отходов)
_________________________________________________________________
(радионуклидный состав отходов, их обьем, общая активность
_________________________________________________________________
и группа радиационной опасности)
_________________________________________________________________
/физическая характеристика отходов (пожаро- и взрывоопасность и
_________________________________________________________________
другие специфические характеристики)/
Место печати                       Руководитель предприятия
________________________
Министерство экологии и биоресурсов
Республики Казахстан
ПРИЛОЖЕНИЕ 2
ВРЕМЕННОЕ РАЗРЕШЕНИЕ N
на захоронение радиоактивных отходов
Выдано"____" _________199_г.                      Экз.N____
Наименование предприятия___________________________________________
___________________________________________________________________
Юридический адрес предприятия______________________________________
___________________________________________________________________
разрешается захоронение____________________________________________
(наименование и группа радиационной
___________________________________________________________________
опасности отходов)
в__________________________________________________________________
(наименование, юридический адрес и ведомственная принадлежность
___________________________________________________________________
хранилища (могильника)
в количестве_______________________________________________________
(обьем отходов с указанием общей активности)
Оговариваемые условия______________________________________________
___________________________________________________________________
Срок действия разрешения по "___" _____________ 199_г.
Главный государственный инспектор
__________________________________________________по охране природы
(наименование административного органа)
_________________ /___________________/
подпись                 Ф.И.О.
"____"___________199_г.
ПРИЛОЖЕНИЕ 3
Наименование органа по
охране природы
Журнал
регистрации временных разрешений на захоронение
радиоактивных отходов
---------------------------------------------------------------------
1 !  2     !   3     !     4      !    5      !    6  !  7  ! 8  ! 9
---------------------------------------------------------------------
1. N п.п.
2. Регистрационный номер разрешения и способ захоронения
радиоактивных отходов.

3. Тiркеу мерзiмi
4. Рұқсат алған кәсiпорынның атауы, мекен-жайы, қай ведомствоға
қарайтындығы
5. Рұқсатты iске асыру мерзiмi
6. Радиоактивтi қалдықтардың атауы, радионуклидтiк және
химиялық құрамы, агрегаттық күйi
7. Радиациялық қауiптiлiк тобы
8. Радиоактивтi қалдықтарды көму объектiсiнiң атауы, мекен-жайы,
оның қай ведомствоға қарайтындығы
9. Себебi көрсетiлiп рұқсаттың күшi жойылған күнi
Ескерту: Журнал нөмiрленiп, тiгiледi және мөр басылады

3. Дата регистрации.
4. Наименование и адрес предприятия, получившего разрешение,
его ведомственная принадлежность.
5. Срок действия разрешения.
6. Наименование радиоактивных отходов, радионуклидный и
химический состав, агрегатное состояние.
7. Группа радиационной опасности.
8. Наименование, адрес объекта по захоронению радиоактивных
отходов, его ведомственная принадлежность.
9. Дата аннулирования разрешения с указанием причин.
ПРИМЕЧАНИЕ. Журнал пронумеровывается, прошивается и скрепляется печатью.