Жедел мәселелер жөнiндегi комиссияның құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 18 қазан N 1170
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Жедел мәселелер жөнiндегi комиссияның құрамы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. "Жедел мәселелер жөнiнде комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 24 мамырдағы қаулысына /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 23, 242-бап/ төмендегiдей өзгертулер енгiзiлсiн:
5-тармақтағы "Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппаратының" деген сөздердiң орнына "Министрлер Кабинетiнiң" деп жазылсын.
осы қаулыға қосымшаның күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 қазандағы N 1170 қаулысына қосымша
Жедел мәселелер жөнiндегi комиссияның
ҚҰРАМЫ
Есенғарин Н.Қ.                - Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң орынбасары (төраға)
Метте В.Л.                    - Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң орынбасары
/төрағаның орынбасары/
Макиевский Н.М.               - Қазақстан Республикасының Төтенше
жағдайлар жөнiндегi мемлекеттiк
комиссиясының төрағасы /төрағаның
орынбасары/
Әлиғожанов С.К.                - Қазақстан Республикасының Көлiк және
коммуникациялар министрi
Балғымбаев Н.                  - Қазақстан Республикасының Мұнай
және газ өнеркәсiбi министрi
Бисенов М.С.                   - Қазақстан Республикасы Қаржы
министрiнiң орынбасары
Денисов В.В.                   - "Мұнай өнiмдерi" мемлекеттiк
акционерлiк компаниясының президентi
Кәрiбжанов Ж.С.                - Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрi
Кармаков В.В.                  - Қазақстан Республикасының Энергетика
және көмiр өнеркәсiбi министрi
Красносельский Н.Ф.            - Қазақстан Республикасы Экономика
министрiнiң бiрiншi орынбасары
Мырзағалиев Ғ.М.               - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң жанындағы Мемлекеттiк
резервтер жөнiндегi комитеттiң
төрағасы
Мұқашов А.М.                   - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң Iс басқармасы Аумақтық
даму бөлiмi меңгерушiсiнiң орынбасары
Тұрапов К.Т.                   - "Қазконтракт" республикалық контракт
корпорациясының президентi
Тышанов А.Қ.                   - Қазақстан Республикасының Құрылыс,
тұрғын үй және аумақтарда құрылыс
салу министрi
Удовенко С.Л.                  - Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң Iс басқармасы Мемлекеттiк
басқару органдары бөлiмiнiң меңгерушiсi
Халықов Ғ.                     - "Қазтұрғынүйкомшар" концернiнiң
төрағасы
Штойк Г.Г.                     - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп
және сауда министрi
Облыстардың, Алматы және Ленинск қалаларының әкiмдерi.

О составе Комиссии по оперативным вопросам
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 октября 1994 г. N 1170
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить состав Комиссии по оперативным вопросам согласно приложению.
2. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 мая 1994 г. N 558 "О создании Комиссии по оперативным вопросам" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 23, ст. 242) следующие изменения:
в пункте 5 слова "Аппарата Президента и " исключить;
признать утратившим силу приложение к указанному постановлению.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 октября 1994 г. N 1170
Состав
Комиссии по оперативным вопросам
Исингарин Н.К.       - первый заместитель Премьер-министра
Республики Казахстан (председатель)
Метте В.Л.           - заместитель Премьер-министра Республики
Казахстан (заместитель председателя)
Макиевский Н.М.      - Председатель Государственной Комиссии
Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям (заместитель председателя)
Алигужинов С.К.      - Министр транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан
Балгимбаев Н.        - Министр нефтяной и газовой промышленности
Республики Казахстан
Бисенов М.С.         - Заместитель Министра финансов Республики
Казахстан
Денисов В.В.         - Президент Государственной акционерной
компании "Мунай онимдери"
Карибжанов Ж.С.      - Министр сельского хозяйства Республики
Казахстан
Кармаков В.В.        - Министр энергетики и угольной промышленности
Республики Казахстан
Красносельский Н.Ф.  - первый Заместитель Министра экономики
Республики Казахстан
Мурзагалиев Г.М.     - Председатель Комитета по государственным
резервам при Кабинете Министров Республики
Казахстан
Мухашов А.М.         - заместитель заведующего Отделом
территориального развития Управления Делами
Кабинета Министров Республики Казахстан
Турапов К.Т.         - президент Республиканской контрактной
корпорации "Казконтракт"
Тшанов А.К.          - Министр строительства, жилья и застройки
территорий Республики Казахстан
Удовенко С.Л.        - заведующий Отделом органов государственного
управления Управления Делами Кабинета
Министров Республики Казахстан
Халыков Г.           - председатель концерна "Казжилкомхоз"
Штойк Г.Г.           - Министр промышленности и торговли Республики
Казахстан
Главы областных, Алматинской и Ленинской городских
администраций.