Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 21 қазан N 1180. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысының құрылымы 1-5 кестелерге сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы 1994 жылғы 1 қазаннан күшiне енгiзiлсiн.
3. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақысы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 31 наурыздағы N 316 қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы
N 1180 қаулысына
1 кесте
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi орталық аппараты
басшыларының, басшы қызметкерлерi мен мамандарының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫЛАРЫ
____________________________________________________________________
Айлық лауазымдық жалақысы
Лауазымдар                         |      /теңге есебiмен/
--------------------------------------------------------------------
Комитет төрағасы                              4050
Комитет төрағасының бiрiншi
орынбасары                                    3800
Комитет төрағасының орынбасары                3650
Басқарма бастығы                              3350
Басқарма бастығының орынбасары                3150
Бөлiм бастығы                                 3050
Бөлiм бастығының орынбасары                   2700
Комитет төрағасының көмекшiсi                 2350
Экономикалық кеңесшi, консультант             2700
Бас бақылаушы-тексерушi                       2700
Аға бақылаушы-тексерушi                       2450
Бақылаушы тексерушi                           2300
Бас бухгалтер                                 2550
Бас маман                                     2450
Жетекшi маман                                 2200
I санатты маман                               1750
II санатты маман                              1600
Маман                                         1550
Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы
N 1180 қаулысына
2 кесте
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетiнiң облыстардағы
және Алматы қаласындағы басқармаларының басшы
қызметкерлерi мен мамандарының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
___________________________________________________________________
| Айлық лауазымдық жалақы
Лауазымдар                          |  /теңге есебiмен/
-------------------------------------------------------------------
Басқарма бастығы                            3000
Басқарма бастығының бiрiншi
орынбасары                                  2800
Басқарма бастығының орынбасары              2700
Басқарманың бөлiм бастығы                   2450
Бас бақылаушы-тексерушi                     2100
Аға бақылаушы-тексерушi                     1950
Бақылаушы-тексерушi                         1900
Бас бухгалтер                               1900
Бас маман                                   1900
Жетекшi маман                               1750
I санатты маман                             1550
II санатты маман                            1400
Маман                                       1300
Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы
N 1180 қаулысына
3 кесте
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi қалалардағы және
Ленинск қаласындағы бөлiмшелерiнiң басшы қызметкерлерi
мен мамандарының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ
___________________________________________________________________
Лауазымдар          |  Айлық лауазымдық жалақысы /теңге есебiмен/
|-----------------------------------------------
| топтан  |  I   |  II   |  III  |  Селолық
|   тыс *                        |  аймақтағы
|  қалаларда
--------------------------------------------------------------------
* / Ленинск қаласындағы қызметкерлердiң лауазымдық жалақысы

О должностных окладах работников Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1180. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить схему должностных окладов работников Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан согласно таблицам 1-5.
2. Ввести в действие настоящее постановление с 1 октября 1994 г.
3. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 марта 1994 г. N 316 "О должностных окладах работников Комитета государственного финансового контроля при Кабинете Министров Республики Казахстан".
Премьер-министр Республики Казахстан
Таблица 1
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 21 октября 1994 г. N 1180
Должностные оклады
руководителей, руководящих работников и специалистов
центрального аппарата Государственного комитета
финансового контроля
--------------------------------------------------------------------
Должность                 ! Месячный должностной
!   оклад (в тенге)
--------------------------------------------------------------------
Председатель Комитета                              4050
Первый заместитель Председателя
Комитета                                           3800
Заместитель Председателя Комитета                  3650
Начальник Управления                               3350
Заместитель начальника Управления                  3150
Начальник отдела                                   3050
Заместитель начальника отдела                      2700
Помощник Председателя Комитета                     2350
Экономический советник, консультант                2700
Главный контролер-ревизор                          2700
Старший контролер-ревизор                          2450
Контролер-ревизор                                  2300
Главный бухгалтер                                  2550
Главный специалист                                 2450
Ведущий специалист                                 2200
Специалист I категории                             1750
Специалист II категории                            1600
Специалист                                         1550
Таблица 2
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 21 октября 1994 г. N 1180
Должностные оклады
руководящих работников и специалистов управлений
Государственного комитета финансового контроля
по областям и городу Алматы
--------------------------------------------------------------------
Должность                 ! Месячный должностной
!     оклад ( в тенге )
--------------------------------------------------------------------
Начальник управления                              3000
Первый заместитель начальника
управления                                        2800
Заместитель начальника управления                 2700
Начальник отдела управления                       2450
Главный контролер-ревизор                         2100
Старший контролер-ревизор                         1950
Контролер-ревизор                                 1900
Главный бухгалтер                                 1900
Главный специалист                                1900
Ведущий специалист                                1750
Специалист I категории                            1550
Специалист II категории                           1400
Специалист                                        1300
Таблица 3
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 21 октября 1994 г. N 1180
Должностные оклады
руководящих работников и специалистов отделений
Государственного комитета финансового контроля
по городам и городу Ленинску
--------------------------------------------------------------------
Должность     ! Месячный должностной оклад ( в тенге)
----------------------------------------------
!вне    !  I    !   II   !   III  ! в городах
!группы*!       !        !        ! с сельской
!       !       !        !        ! зоной
--------------------------------------------------------------------
*Сноска. Должностные оклады работников г. Ленинска.

Бөлiмше бастығы       2700      2450    2200    2050    2200
Бөлiмше бастығының
орынбасары            2300      2200    2050    1950    2050
Бөлiмшенiң бөлiм
бастығы               2100      2050    1950    1800    1950
Бас бақылаушы.
тексерушi             1950      1950    1900    1750    1900
Аға бақылаушы.
тексерушi,бас маман   1900      1900    1750    1700    1750
Бас бухгалтер         1950      1900    1800    1700    1800
Барлық топтар үшiн бiрыңғай лауазымдық жалақысы
Бақылаушы-тексерушi,
жетекшi               1650
I санатты маман       1450
II санатты маман      1300
Маман                 1150
Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы
N 1180 қаулысына
4 кесте
Мемлекеттiк Қаржы бақылау комитетi аудандық
бөлiмшелерiнiң басшы қызметкерлерi мен мамандарының
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫСЫ   ____________________________________________________________________
| Айлық лауазымдық жалақы
Лауазымдар                        |    /теңге есебiмен/
|---------------------------
|қалалардағы аудандар мен
|  селолық аудандар
--------------------------------------------------------------------
Бөлiмше бастығы                             2150
Бөлiмше бастығының орынбасары               2050
Бөлiмшенiң бөлiм бастығы                    1950
Бас бақылаушы-тексерушi                     1800
Аға бақылаушы-тексерушi                     1700
Бақылаушы-тексерушi                         1650
Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы
N 1180 қаулысына
5 кесте
Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк Қаржы бақылау
комитетi органдары аппараты қызметшiлерiнiң
ЛАУАЗЫМДЫҚ ЖАЛАҚЫЛАРЫ
___________________________________________________________________
|    Айлық лауазымдық жалақы
Лауазымдар               |         /теңге есебiмен/
|--------------------------------
|комитеттiң және|комитеттiң аудандар
|облыстардағы   |мен қалалардағы
|басқармалардың |бөлiмшелерiнiң
--------------------------------------------------------------------
Архив, кеңсе меңгерушiлерi             1200           1000
Аға инспектор, аға статистик;
машинка басу бюросының,
көшiру-көбейту бюросының
меңгерушiлерi                          1000           850
Инспектор, статистик,экспедиция,
шаруашылық, қойма меңгерушiлерi,
кассир                                 850            750
Комендант                              650            650
Iс қағаздарын жүргiзушi, архившi       600            600
Экспедитор                             500            500
I санатты стенографшы                  1000           1000
II санатты стенографшы,
хатшы-стенографшы, I санатты машинка
басушы, диктофондық топтың машинка

Начальник отделения     2700    2450    2200     2050     2200
Заместитель начальника
отделения               2300    2200    2050     1950     2050
Начальник отдела
отделения               2100    2050    1950     1800     1950
Главный
контролер-ревизор       1950    1950    1900     1750     1900
Старший
контролер-ревизор,
главный специалист      1900    1900    1750     1700     1750
Главный бухгалтер       1950    1900    1800     1700     1800
Должностные оклады, единые для всех групп
Контролер-ревизор,
ведущий специалист      1650
Специалист I категории  1450
Специалист II категории 1300
Специалист              1150
Таблица 4
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 21 октября 1994 г. N 1180
Должностные оклады
руководящих работников и специалистов районных
отделений Государственного комитета финансового
контроля
--------------------------------------------------------------------
Должность                !Месячный должностной
! оклад (в тенге)
! ----------------------------
!районы в городах и сельские
!     районы
--------------------------------------------------------------------
Начальник отделения                            2150
Заместитель начальника отделения               2050
Начальник отдела отделения                     1950
Главный контролер-ревизор                      1800
Старший контролер-ревизор                      1700
Контролер-ревизор                              1650
Таблица 5
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 21 октября 1994 г. N 1180
Должностные оклады
служащих аппарата органов Государственного комитета
финансового контроля
--------------------------------------------------------------------
Должность             !Месячный должностной оклад
!     (в тенге)
!--------------------------------
! Комитета и    ! отделений
! управлений    ! Комитета по
! по областям   ! городам и
!               !  районам
--------------------------------------------------------------------
Заведующий архивом, канцелярией        1200          1000
Старшие: инспектор, статистик;
заведующие: машинописным бюро,
копировально-множительным бюро         1000           850
Инспектор, статистик,
заведующие: экспедицией, хозяйством,
складом, кассир                         850           750
Комендант                               650           650
Делопроизводитель, архивариус           600           600
Экспедитор                              500           500
Стенографистка I категории             1000          1000
Стенографистка II категории,
секретарь-стенографистка,
машинистка I категории,

басушысы                               850            850
Хатшы-машинка басушы, II санатты
машинка басушы                         700            700
Мемлекеттiк қаржы бақылау комитетi органдары аппаратының қабылдау, жалпы бөлiмi, бiрiншi бөлiмi, шаруашылық бөлiмi және басқа сабақтас бөлiмшелерi меңгерушiлерiнiң /бастықтарының/ лауазымдық жалақылары Комитеттiң сәйкес келетiн органының бас /жетекшi/ мамандарының лауазымдық жалақысы деңгейiнде белгiленсiн.

машинистка диктофонной группы           850            850
Секретарь-машинистка,
машинистка II категории                 700            700
Установить должностные оклады заведующих (начальников):
приемной, общим отделом, первым отделом, хозяйственным отделом и
другими аналогичными подразделениями аппарата органов
Государственного комитета финансового контроля на уровне должностных
окладов главных (ведущих) специалистов соответствующего органа
Комитета.