Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 9 қараша N 1241. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1784 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 68 адам болып бекітiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын
қорғау министрлiгiне Министрдiң 2 орынбасарын, сондай-ақ құрамы
7 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын
қорғау министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн қызметтiк 3 жеңiл
автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 қарашадағы
N 1241 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Геология және жер
қойнауын қорғау министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Басшылық және басшылық жанындағы аппарат
Мұнай және газ жөнiнде жер қойнауын геологиялық зерттеудi
және игерудi талдау мен болжау басқармасы /жетекшi/
Қатты пайдалы қазбалар жөнiнде жер қойнауын геологиялық
зерттеудi және игерудi талдау мен болжау басқармасы /жетекшi/
Экономика, қаржыландыру және бухгалтерлiк есеп басқармасы
/жетекшi/
Жер қойнауын қорғау басқармасы /жетекшi/
Гидрогеология бөлiмi /жетекшi/
Нормативтiк-құқықтық сектор
Бiрiншi бөлiм
Кадр бөлiмi

О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства геологии и охpаны недp Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 ноябpя 1994 г. N 1241. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1784 ~P951784.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства геологии и охраны недр Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работнико этого аппарата в количестве 68 единиц.
2. Разрешить Министерству геологии и охраны недр Республики
Казахстан иметь 2 заместителей Министра, а также коллегию в
количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства геологии
и охраны недр Республики Казахстан лимит служебных легковых
автомобилей в количестве 3 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 ноября 1994 г. N 1241
СТРУКТУРА
центрального аппарата Министерства геологии и
охраны недр Республики Казахстан
Руководство и аппарат при руководстве
Управление анализа и прогнозирования геологического изучения и освоения недр по нефти и газу (ведущее) Управление анализа и прогнозирования геологического изучения
и освоения недр по твердым полезным ископаемым (ведущее)
Управление экономики, финансирования и бухгалтерского учета
(ведущее)
Управление охраны недр (ведущее)
Отдел гидрогеологии (ведущий)
Нормативно-правовой сектор
Первый отдел
Отдел кадров