Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқарма - орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 9 қараша N 1244. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1787 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Гидрометеорология жөнiндегi бас басқарма орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 41 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Гидрометеорология жөнiндегi бас басқармаға Басқарма бастығының
бiр орынбасарын, сондай-ақ 7 адамнан алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Гидрометеорология жөнiндегi бас басқарманың орталық аппараты үшiн
қызметтiк 2 жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 қарашадағы
N 1244 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Гидрометеорология жөнiндегi бас
басқармасы орталық аппаратының
Құрылымы
Гидрометеорологиялық қамтамасыз ету бөлiмi
Мемлекеттiк бақылау жүйесi бөлiмi
Өндiрiс бөлiмi
Экономика бөлiмi
Бухгалтерлiк есеп және есеп беру бөлiмi
Халықаралық ынтымақтастық және ақпарат бөлiмi
Кадр және арнаулы жұмыстар бөлiмi
Жалпы бөлiм

О стpуктуpе центpального аппаpата Главного упpавления по гидpометеоpологии пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 ноябpя 1994 г. N 1244. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1787 ~P951787.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Главного управления по гидрометеорологии при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников аппарата в количестве 41 единицы.
2. Разрешить Главному управлению по гидрометеорологии при Кабинете Министров Республики Казахстан иметь одного заместителя начальника Управления, а также коллегию в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Главного управления по
гидрометеорологии при Кабинете Министров Республики Казахстан лимит
служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 ноября 1994 г. N 1244
СТРУКТУРА
центрального аппарата Главного управления
по гидрометеорологии при Кабинете Министров
Республики Казахстан
Отдел гидрометобеспечения
Отдел государственной системы наблюдений
Производственный отдел
Экономический отдел
Отдел бухгалтерского учета и отчетности
Отдел международного сотрудничества и информации
Отдел кадров и спецработ
Общий отдел