Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ұлттық патент ведомствосы орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 9 қараша N 1246. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1782 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Ұлттық патент ведомствосы орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 30 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Ұлттық патент ведомствосына төрағаның 1 орынбасарын, сондай-ақ
5 адамнан алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
Ұлттық патент ведомствосының орталық аппараты үшiн 2 қызметтiк
жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 9 қарашадағы
N 1246 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
жанындағы Ұлттық патент ведомствосы орталық
аппаратының
Құрылымы
Өнертабыстары мен пайдалы модельдердi сараптау бөлiмi
Тауар белгiлерi мен өнеркәсiп сараптау бөлiмi
Тіркеу және мемлекеттiк тiзiлiм бөлiмi
Лицензиялар, халықаралық қатынастар және құқық бөлiмi
Жарнама-баспа және АИПС-ты енгiзу бөлiмi
Жалпы бөлiм

О стpуктуpе центpального аппаpата Национального патентного ведомства пpи Кабинете Министpов Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 ноябpя 1994 г. N 1246. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1782 ~P951782.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Национального патентного ведомства при Кабинете Министров Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 30 единиц.
2. Разрешить Национальному патентному ведомству при Кабинете
Министров Республики Казахстан иметь 1 заместителя Председателя,
а также коллегию в количестве 5 человек.
3. Установить для центрального аппарата Национального
патентного ведомства при Кабинете Министров Республики Казахстан
лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 9 ноября 1994 г. N 1246
СТРУКТУРА
центрального аппарата Национального патентного
ведомства при Кабинете Министров Республики Казахстан
Отдел экспертизы изобретений и полезных моделей
Отдел экспертизы товарных знаков и промышленных образцов
Отдел регистрации и госреестров
Отдел лицензий, международных отношений и права
Отдел рекламно-издательский и внедрения АИПС
Общий отдел